Zmiany w kursach:
- linia 9 – kursować będzie od Nowego Bieżanowa do Ronda Kocmyrzowskiego im. Ks. Gorzelanego bez zmian, następnie Al. Andersa, Al. Solidarności, Ujastkiem Mogilskim, Igołomską do Pleszowa,
- linia 14 – kursować będzie od Bronowic do Ronda Kocmyrzowskiego im. Ks. Gorzelanego bez zmian, następnie Al. Andersa, Al. Solidarności, Ujastkiem Mogilskim do Kopca Wandy,
- linie 16, 21 – zostaną zawieszone,
- linia 52 – kursować będzie od Czerwonych Maków do Ronda Kocmyrzowskiego im. Ks. Gorzelanego bez zmian, następnie ulicą Kocmyrzowską do Wzgórz Krzesławickich,
- linia 64 – od nocy 01/02.12.2014 r. funkcjonuje zastępcza komunikacja autobusowa Za Tramwaj.
Częstotliwość linii tramwajowych pozostaje bez zmian.
Uruchomione zostaną dwie zastępcze linie autobusowe (obsługiwane przez autobusy wielkopojemne):
- linia 716 – kursować będzie na trasie: Mistrzejowice – Jancarza, Srebrnych Orłów, Mikołajczyka, Broniewskiego, Andersa – Rondo Kocmyrzowskie im. Ks. Gorzelanego,
- linia 721 – kursować będzie na trasie: Os. Piastów – Piasta Kołodzieja, Mikołajczyka, Broniewskiego, Andersa – Rondo Kocmyrzowskie im. Ks. Gorzelanego.
Linie 716 i 721 kursować będą w godzinach funkcjonowania linii tramwajowych z częstotliwością 10 min w godz. ok. 6:30 – 19:00 oraz 15 min poza tymi godzinami.
Z kolei tydzień później, w dniach 13-14 grudnia 2014 r. (sobota- niedziela), w związku z pracami jakie będą prowadzone w obrębie torowiska, wyłączony zostanie ruch tramwajowy na odcinku:
- od przystanku Teatr Bagatela do Bronowic Małych,
- od przystanku Starowiślna do Poczty Głównej.
Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!
Gala Mistrzowie Motoryzacji 2024
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?