Cracovia wygrywa drugi sparing

W drugim w tym roku meczu sparingowym Cracovia wygrała z drugoligowym Przebojem Wolbrom 2:0. Autorami bramek byli Dariusz Pawlusiński i Mateusz Klich.

Pierwszą bramkę pomógł Cracovii zdobyć jej były zawodnik – Marek Pączek, który tej zimy przeszedł właśnie do Przeboju Wolbrom. Bramkarz bez piłki pchnął w polu karnym Misana, a sędzia bez zastanowienia wskazał na jedenasty metr. Rzut karny pewnie wykorzystał Pawlusiński, dając tym samym prowadzenie swojej drużynie.

Druga bramka padła w drugiej odsłonie meczu, kiedy to po podaniu Kaszuby, Mateusz Klich skierował piłkę do siatki z 15 metrów.

Cracovia - Przebój Wolbrom 2:0 (1:0)
1:0 - Pawlusiński 35'(k)
2:0 - Klich 85’

Cracovia:
I połowa: Cabaj – Kulig, Polczak, Karwan, Wasiluk – Pawlusiński, Kłus, Nowak, Baran, Moskała – Misan.

II połowa: Wróbel – Radwański, Urbański, Kostrubała, Sasin – Sacha, Szeliga, Klich, Dudzic – Witkowski (Baliga), Kaszuba.

Przebój: Pączek – Mateusz Siedlarz, Jurczyk, Kiczyński, Wdowik – Lickiewicz, Duda, Marcin Siedlarz, Gajowski – Sadowski, Kuta oraz Kwaśny (br.), Szlęzak, Górski, Derejczyk, Trzmielewski, Nagaoka.