Wisła wygrywa z Lechem 1:0! "Mogliśmy strzelić 5 bramek"

Aleksander Glowania
Wisła Kraków zdecydowanie pokonała w Poznaniu drużynę Lecha 1:0 ...
Wisła Kraków zdecydowanie pokonała w Poznaniu drużynę Lecha 1:0 ... em/mmpoznan.pl
Wisła Kraków zdecydowanie pokonała w Poznaniu drużynę Lecha 1:0 i zdobyła 3 bardzo cenne punkty!

Gdzie w Krakowie obejrzeć walkę Adamek - Kliczko? [dodaj swoją informację]

Jedyną bramką dla drużyny z Krakowa w 25. minucie strzelił Biton, który wepchnął piłkę do siatki po tym, jak Kirm uderzył w poprzeczkę.

- Miałem w przerwie pretensje, czemu nie strzeliliśmy 4-5 goli - przyznawał po meczu Robert Maaskant. Faktycznie, Wiślacy grali dobrze i na przerwę mogli schodzić z kilkubramkową zaliczką.

Lech Poznań - Wisła Kraków 0:1 (0:1)

Bramka: 25. Biton.

Żółte kartki: Injac, Stilić - Paljić, Sobolewski, Pareiko.
Sędziował: Marcin Borski (Warszawa).
Widzów: 18.200

Lech: Kotorowski - Bruma, Wołąkiewicz, Djurdjević (30. Kamiński), Wojtkowiak - Wilk (56. Murawski), Injac, Kriwiec, Stilić, Ślusarski (74. Tonev) - Rudnev.

Wisła: Pareiko - Jovanović, Jaliens, Chavez, Paljić - Iliev (75. Garguła), Sobolewski, Nunez, Melikson, Kirm (85. Wilk) - Genkow (10. Biton).