Liga Mistrzów: Wisła - Beitar 5:0

Wisła Kraków po golach Cantoro, Clebera, Pawła Brożka, Diaza oraz Niedzielana wygrała z Beitarem Jerozolima 5:0!!

Wisła Kraków przebojem przeszła do kolejnej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Biała Gwiazda, mimo wcześniejszej porażki, wysoko wygrała rewanż z Beitarem, strzelając pierwszego gola dziewięć minut po rozpoczęciu spotkania, a ostatniego trzy minuty przed jego końcem.

Cantoro strzelił gola w dziewiątej z rzutu wolnego w róg bramki. 15 minut później Guedes de Lima Cleber skutecznie wyegzekwował karnego podyktowanego po faulu na Baszczyńskim. Pod koniec pierwszej połowy wynik podwyższył Paweł Brożek. Czwarty gol padł 12 minut po rozpoczęciu drugiej połowy, a piąty tuż przed końcem spotkania.

Beitarowi, mimo kilku akcji ofensywnych, nie udało się zdobyć nawet honorowej bramki.

Mecz Wisła - Beitar był rewanżowym spotkaniem w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zwycięzca awansował do trzeciej rundy, w której zmierzy się z FC Barcelona.

Wisła: Mariusz Pawełek - Marcin Baszczyński, Junior Diaz, Guedes de Lima Cleber, Piotr Brożek - Wojciech Łobodziński, Radosław Sobolewski, Mauro Cantoro, Tomas Jirsak, Rafał Boguski - Paweł Brożek

Beitar: Tvrtko Kale - Cristian Alvarez, Tomer Ben-Yosef, Arik Benado, Yoav Ziv - Aviram Baruchian, Derek Boateng, Idan Tal, Mosze Ohaion, Michael Zandberg - Sebastian Abreu