Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Oświęcim
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU
-
2
Andrzej Guzik
104
(0,64%)
-
1
Stanisław Rydzoń
1 112
(6,84%)
-
6
Barbara Alicja Jekiełek
81
(0,50%)
-
5
Włodzimierz Góra
68
(0,42%)
-
7
Bogusława Wikłacz
52
(0,32%)
-
4
Jerzy Harmata
120
(0,74%)
-
9
Marek Stanisław Księżarczyk
72
(0,44%)
-
8
Krystyna Kot
82
(0,50%)
-
3
Urszula Wróblewska
104
(0,64%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Mariusz Stokłosa
482
(2,96%)
-
5
Halina Waligóra
242
(1,49%)
-
6
Jolanta Ewa Bąk
326
(2,00%)
-
8
Bożena Maria Czebieniak
182
(1,12%)
-
7
Marian Grubka
301
(1,85%)
-
9
Piotr Łukasz Kasprzyk
283
(1,74%)
-
3
Leszek Aleksander Szuster
1 189
(7,31%)
-
1
Kazimierz Michał Homa
2 784
(17,11%)
-
4
Grażyna Halina Kopeć
750
(4,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Waldemar Stanisław Klisiak
2 129
(13,09%)
-
4
Joanna Mazur
453
(2,78%)
-
6
Roman Gabryś
165
(1,01%)
-
3
Andrzej Jerzy Wojdyło
380
(2,34%)
-
2
Adam Marian Bilski
1 397
(8,59%)
-
9
Jacek Michał Gębołyś
293
(1,80%)
-
8
Agnieszka Anna Sanak
233
(1,43%)
-
7
Halina Sereś
152
(0,93%)
-
5
Dorota Maria Szczerbowska
449
(2,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKO - SAMORZĄDOWA KOS 2018
-
1
Paweł Bernard Kobielusz
713
(4,38%)
-
5
Małgorzata Lucyna Malinowski
91
(0,56%)
-
2
Bogdan Stanisław Połącarz
333
(2,05%)
-
6
Urszula Joanna Bruska
148
(0,91%)
-
3
Dariusz Kot
25
(0,21%)
-
4
Katarzyna Kowalska-Kolak
209
(1,28%)
-
9
Barbara Maria Łakomy
167
(1,03%)
-
7
Roman Aleksander Uchyła
74
(0,45%)
-
8
Witold Jacek Kuboszek
359
(2,21%)
Okręg 2
gm. Oświęcim, Chełmek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU
-
1
Adam Kazimierz Sowa
947
(6,79%)
-
2
Dominik Michał Swoszowski
378
(2,71%)
-
3
Wiesława Pawłowska
98
(0,70%)
-
5
Mariusz Piotr Baścik
219
(1,57%)
-
4
Lidia Barbara Goytowska
104
(0,75%)
-
7
Aleksander Adam Kobyłczyk
106
(0,76%)
-
6
Danuta Zofia Szczerbik
254
(1,82%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Artur Sebastian Mendyk
1 151
(8,25%)
-
4
Halina Anna Kobosko
347
(2,49%)
-
1
Andrzej Łukasz Skrzypiński
1 802
(12,91%)
-
3
Krzysztof Józef Wolak
414
(2,97%)
-
5
Sabina Aleksandra Gąsior
90
(0,64%)
-
6
Lucyna Beata Elżbieciak
412
(2,95%)
-
7
Marek Idzik
760
(5,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jacek Zbigniew Pyrek
1 820
(13,04%)
-
2
Władysław Stanisław Zaliński
846
(6,06%)
-
3
Damian Mateusz Szostek
454
(3,25%)
-
4
Anna Zagórska
446
(3,20%)
-
5
Zbigniew Mąsior
266
(1,91%)
-
6
Ewa Wiesława Rola
327
(2,34%)
-
7
Jolanta Szczerbowska
466
(3,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKO - SAMORZĄDOWA KOS 2018
-
1
Piotr Stanisław Śreniawski
1 236
(8,86%)
-
3
Beata Renata Sosulska
164
(1,18%)
-
2
Krzysztof Robert Kozioł
91
(0,65%)
-
4
Barbara Elżbieta Piegzik
189
(1,35%)
-
5
Weronika Angelika Ramza
318
(2,28%)
-
7
Janusz Adam Gryzełko
155
(1,11%)
-
6
Stanisław Eugeniusz Waliczek
94
(0,67%)
Okręg 3
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU
-
5
Józef Stanisław Szczerbowski
167
(1,80%)
-
1
Teresa Maria Jankowska
1 153
(12,42%)
-
2
Danuta Maria Chrobak
119
(1,28%)
-
3
Teresa Dziewiątka
81
(0,87%)
-
6
Stanisław Kazimierz Zając
232
(2,50%)
-
4
Jan Władysław Uroda
259
(2,79%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Jolanta Stanisława Hodur
587
(6,32%)
-
3
Marcin Gębuś
208
(2,24%)
-
5
Krzysztof Bielenin
429
(4,62%)
-
1
Katarzyna Elżbieta Bliźniak
654
(7,04%)
-
2
Radosław Jerzy Folga
469
(5,05%)
-
6
Małgorzata Łyszczak
142
(1,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Wiesława Maria Łukawska
146
(1,57%)
-
3
Tadeusz Szczerbowski
597
(6,43%)
-
4
Dorota Anna Stawowy
265
(2,85%)
-
1
Tomasz Jan Łukowicz
1 153
(12,42%)
-
2
Ewa Janina Pawlusiak
1 353
(14,57%)
-
6
Adrian Dawid Walczyk
304
(3,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKO - SAMORZĄDOWA KOS 2018
-
2
Magdalena Agnieszka Baczkowska
109
(1,17%)
-
3
Jerzy Jan Sojka
384
(4,14%)
-
6
Danuta Dziedzic
79
(0,85%)
-
1
Bogusław Studencki
319
(3,44%)
-
4
Andrzej Leszek Jakubowski
53
(0,57%)
-
5
Krystyna Józefa Borowczyk
23
(0,25%)
Okręg 4
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU
-
4
Adam Stanisław Piskorz
341
(2,45%)
-
1
Józef Bolesław Szafran
1 562
(11,20%)
-
5
Katarzyna Kusak-Domańska
237
(1,70%)
-
2
Ewa Płonka
946
(6,78%)
-
3
Mirosław Jacek Kawończyk
515
(3,69%)
-
8
Tomasz Władysław Klęczar
641
(4,60%)
-
6
Beniamin Łukasz Goliasz
248
(1,78%)
-
7
Sylwia Anna Brzozowicz
174
(1,25%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Beata Medoń
117
(0,84%)
-
2
Maciej Tomasz Hejnowicz
579
(4,15%)
-
3
Anna Maria Borysławska
412
(2,95%)
-
1
Marcin Maciej Niedziela
1 054
(7,56%)
-
5
Witold Krzysztof Chmielowski
150
(1,08%)
-
8
Konrad Adamus
151
(1,08%)
-
7
Róża Halina Chrapkiewicz-Borowy
114
(0,82%)
-
6
Dariusz Krzysztof Futyma
145
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Dariusz Lucjan Gawęda
737
(5,29%)
-
7
Kamil Marek Żmuda
209
(1,50%)
-
1
Jarosław Ludwik Jurzak
2 129
(15,27%)
-
6
Barbara Halina Cieślowska
329
(2,36%)
-
5
Eugeniusz Marian Zawadzki
373
(2,67%)
-
4
Bożena Władysława Grudzińska-Kubik
314
(2,25%)
-
8
Jan Ignacy Sucheta
503
(3,61%)
-
3
Aneta Małgorzata Tlałka
744
(5,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKO - SAMORZĄDOWA KOS 2018
-
4
Elżbieta Beata Babiuch
67
(0,48%)
-
2
Wiesława Drabek-Polek
219
(1,57%)
-
1
Tomasz Piotr Bielecki
401
(2,88%)
-
5
Michał Krzysztof Olearczyk
177
(1,27%)
-
6
Rafał Karol Wolf
52
(0,37%)
-
3
Jarosław Marek Gugulski
138
(0,99%)
-
8
Krystyna Szlagor
116
(0,83%)
-
7
Rafał Paweł Naglik
50
(0,36%)
Okręg 5
Osiek, Polanka Wielka, Przeciszów, Zator
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU
-
1
Jerzy Mieszczak
2 452
(20,32%)
-
2
Bogusław Bartula
532
(4,41%)
-
5
Barbara Tolarczyk
419
(3,47%)
-
3
Andrzej Huczek
479
(3,97%)
-
4
Beata Baścik
150
(1,24%)
-
6
Ewa Sylwia Lofek
50
(0,41%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Henryk Jurecki
165
(1,37%)
-
1
Wojciech Marek Kajdas
1 490
(12,35%)
-
5
Adam Mirosław Kudzia
100
(0,83%)
-
4
Maria Józefa Malinkiewicz
105
(0,87%)
-
6
Kinga Karolina Jarosz
73
(0,60%)
-
7
Renata Stachura
71
(0,59%)
-
3
Witold Andrzej Samulski
505
(4,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Adam Merta
1 699
(14,08%)
-
2
Sławomir Jan Momot
931
(7,71%)
-
5
Maria Klisiak
158
(1,31%)
-
3
Roman Jan Gancarczyk
819
(6,79%)
-
7
Barbara Wojtala
189
(1,57%)
-
4
Beata Aneta Rowińska
237
(1,96%)
-
6
Renata Jadwiga Przystał
87
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKO - SAMORZĄDOWA KOS 2018
-
5
Łukasz Adam Fuczek
216
(1,79%)
-
2
Krzysztof Grzegorz Żebro
113
(0,94%)
-
1
Tomasz Bogusław Wójcik
657
(5,44%)
-
3
Marta Anna Gołuchowska
39
(0,32%)
-
4
Monika Katarzyna Jurecka
58
(0,48%)
-
6
Grzegorz Środa
209
(1,73%)
-
7
Karolina Elżbieta Kasperek
65
(0,54%)