Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Brzeszcze: samorządy osiedlowe nr 1, 2, 8 ulice: Akacjowa, Aleja Dworska (strona północna), Dworcowa (strona południowa: domy prywatne oraz bloki nr 3, 12, 13, 14), Generała Hallera, Grottgera, Grunwaldzka, Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego, Kombatantów, Konopnickiej, Kopernika, Kręta, Królowej Jadwigi, 1 Maja, Mickiewicza, Narutowicza, Piłsudskiego, Prusa, Słowackiego, Turystyczna (od ul. Mickiewicza do ul. Piłsudskiego strona zachodnia), Tysiąclecia, Wałowa, Władysława Łokietka, Wojska Polskiego, Wyspiańskiego, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „RAZEM DLA GMINY BRZESZCZE”
-
5
Patrycja Szafran
17
(0,83%)
-
3
Tomasz Multan
36
(1,76%)
-
1
Jerzy Kowalczyk
99
(4,83%)
-
7
Marcin Piotr Sikorski
160
(7,80%)
-
2
Grzegorz Lesław Rychlewicz
105
(5,12%)
-
4
Maja Anna Bratus
78
(3,80%)
-
6
Ewelina Wirginia Gawrońska
7
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE
-
1
Radosław Paweł Szot
236
(11,51%)
-
3
Mariusz Ryszard Chrobak
31
(1,51%)
-
2
Danuta Wiesława Socha
204
(9,95%)
-
6
Izabela Ewa Stec
14
(0,68%)
-
7
Dawid Mariusz Szczepański
96
(4,68%)
-
4
Elżbieta Mariola Janiga
29
(1,41%)
-
5
Janusz Andrzej Napieraj
36
(1,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
-
4
Tadeusz Kazimierz Wawro
27
(1,32%)
-
1
Grzegorz Andruszko
125
(6,10%)
-
2
Sylwia Alicja Hutta
40
(1,95%)
-
3
Agnieszka Katarzyna Oleś
50
(2,44%)
-
7
Kazimierz Marian Domżał
8
(0,39%)
-
5
Izabela Olejak
10
(0,49%)
-
6
Dawid Piotr Hajder
31
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CECYLIA ŚLUSARCZYK
-
2
Arkadiusz Marian Bassara
56
(2,73%)
-
3
Wojciech Jan Świtak
83
(4,05%)
-
1
Wiesława Jadwiga Małecka
51
(2,49%)
-
5
Karolina Iwona Zając
11
(0,54%)
-
6
Marcin Tomasz Nikiel
15
(0,73%)
-
7
Teresa Renata Kulka
7
(0,34%)
-
4
Janusz Parysz
26
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Andrzej Emil Płonka
31
(1,51%)
-
4
Grzegorz Jan Niemiec
27
(1,32%)
-
2
Wojciech Andrzejczak
59
(2,88%)
-
6
Anna Zuzanna Szlenk
16
(0,78%)
-
1
Halina Maria Czopek
165
(8,05%)
-
5
Henryk Żak
24
(1,17%)
-
3
Elżbieta Krasuska
40
(1,95%)
Okręg 2
Brzeszcze: samorządy osiedlowe nr 3, 4, 5, 7 ulice: Bojowników Ruchu Oporu, Bolesława Chrobrego, Borowa, Bór, Budy, Bugaj, Chopina, Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Dębowa, Doły, Drobniaka (lewa strona-patrząc od ul. Ofiar Oświęcimia), Dworcowa (strona północna), Generała Sikorskiego, Górnicza, Graniczna, Grzybowa, Gwarków, Harmęska, Irysowa, Jana III Sobieskiego, Jaśminowa, Klonowa, Kolejowa, Kosynierów, Kościelna, Kościuszki, Krasickiego, Krótka, Lachowicka, Legionów, Leśna, Liliowa, Lipowa, Lisowce, Łabędzia, Łagodna, Matejki, Mieszka I, Miła, Młyńska, Modrzewiowa, Nazieleńce, Nosala, Nowa Kolonia, Obozowa, Odległa, Ofiar Oświęcimia, Ogrodowa, Olszynki, Pankowicka, Pańska, Parkowa, Partyzantów, Piastowska, Piekarska, Podgórze, Podpole, Polna Poprzeczna, Prosta, Przecieszyńska, Przedwieśnik, Przemysłowa, Przyłogi, Pszczyńska, Reja, Reymonta, Romantyczna, Siedliska, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowiańska, Stefczyka, Storczykowa, Strażacka, Szkolna, Szymanowskiego, Świętej Anny, Świętego Idziego, Świętego Urbana, Świętego Wojciecha, Willowa, Wspólna, Zaborze, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „RAZEM DLA GMINY BRZESZCZE”
-
2
Krystyna Ilona Szczepanik
28
(0,99%)
-
6
Agnieszka Izabela Michałek-Śmieszkowicz
28
(0,99%)
-
4
Szymon Lucjan Szałaśny
47
(1,67%)
-
1
Marek Andrzej Gancarczyk
152
(5,39%)
-
5
Katarzyna Małgorzata Pustelnik
16
(0,57%)
-
3
Agnieszka Joanna Łukowicz
77
(2,73%)
-
8
Krzysztof Janusz Dyduch
17
(0,60%)
-
7
Magdalena Ewa Łukaszewicz
29
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE
-
6
Ewa Bronisława Płonka
25
(0,89%)
-
1
Sławomir Drobny
408
(14,47%)
-
8
Aneta Agnieszka Zarzycka-Bastek
22
(0,78%)
-
2
Piotr Marian Pęczalski
110
(3,90%)
-
7
Wiesław Tobiczyk
90
(3,19%)
-
3
Lidia Anna Czopek
127
(4,50%)
-
5
Helena Moś
148
(5,25%)
-
4
Andrzej Ludwik Kwaśny
41
(1,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
-
2
Grzegorz Jan Baczkowski
37
(1,31%)
-
1
Andrzej Zygmunt Włodarczyk
53
(1,88%)
-
3
Kinga Jolanta Jakubowska
10
(0,35%)
-
4
Wiesław Andrzej Juras
19
(0,67%)
-
7
Angelika Anna Bassara-Borowczyk
94
(3,33%)
-
5
Michał Kazimierz Piskorek
34
(1,21%)
-
6
Halina Anna Płonka
12
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CECYLIA ŚLUSARCZYK
-
2
Krzysztof Bielenin
89
(3,16%)
-
5
Mateusz Kamil Matyszkiewicz
98
(3,48%)
-
3
Barbara Jadwiga Wąsik
85
(3,01%)
-
4
Dorota Szałaśna
23
(0,82%)
-
6
Ewa Szałaśna-Nagi
24
(0,85%)
-
7
Michał Józef Koczur
19
(0,67%)
-
1
Cecylia Czesława Ślusarczyk
194
(6,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Izabela Maria Miłkowska
216
(7,66%)
-
3
Jacek Wawro
161
(5,71%)
-
2
Tadeusz Stanisław Senkowski
154
(5,46%)
-
4
Danuta Maciewicz
41
(1,45%)
-
5
Przemysław Łukasz Baraniak
21
(0,74%)
-
6
Agnieszka Marzena Kubiczek-Heród
26
(0,92%)
-
7
Michał Witold Szczerbowski
17
(0,60%)
-
8
Barbara Kinga Suchocka
28
(0,99%)
Okręg 3
Sołectwo Jawiszowice, w tym Samorząd Osiedlowy nr 6 ulice: Aleja Dworska, Armii Krajowej, Bielańska, Bielska, Boczna, Chodniki, Czworaki, Daszyńskiego, Duże Doły, Dworcowa, Faracka, Gałczyńskiego, Handlowa, Jana Pawła II, Janowiec, Jaźnik, Jedlina, Kacza, Kamieniec, Kleparz, Kozia Górka, Księdza Popiełuszki, Kusocińskiego, Lesisko, Lisica, Łękawka, Łowiecka, Mickiewicza, Miodowa, Mostowa, Ofiar Oświęcimia, Olszyny, Parafialna, Piaski, Plebańska, Pochyła, Potok, Przeczna, Ptaśnik, Sienna, Skróty, Styczna, Szczotki, Trakcyjna, Trzciniec, Tulipanów, Turystyczna, Ukośna, Wałowa, Wilamowska, Witosa, Wiślana, Wiśniowa, Wodna, Wyszyńskiego, Zacisze, Zawiła, Świętego Jana, Świętego Marcina, Osiedle Paderewskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „RAZEM DLA GMINY BRZESZCZE”
-
2
Agnieszka Zofia Górka-Mikołajek
41
(1,68%)
-
3
Marek Władysław Galoch
48
(1,97%)
-
4
Andrzej Jan Formas
81
(3,33%)
-
1
Robert Jerzy Adamczyk
227
(9,32%)
-
5
Anna Cetnarska
57
(2,34%)
-
7
Bogusław Marek Borkowski
89
(3,65%)
-
6
Ewelina Monika Giełdoń
20
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE
-
2
Bartłomiej Adam Drewniak
119
(4,89%)
-
5
Katarzyna Maria Hrapkowicz-Kucharska
7
(0,29%)
-
3
Bożena Anna Golik
46
(1,89%)
-
6
Jakub Andrzej Malec
104
(4,27%)
-
4
Krystyna Teresa Grzywa
73
(3,00%)
-
7
Jarosław Krzysztof Płonka
92
(3,78%)
-
1
Marek Andrzej Czopek
135
(5,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
-
1
Stanisław Pastuszka
163
(6,69%)
-
3
Rafał Tomasz Majdak
41
(1,68%)
-
6
Łukasz Tomasz Nowak
12
(0,49%)
-
5
Renata Barbara Bedra
11
(0,45%)
-
2
Magdalena Maria Wiśniewska-Lisek
34
(1,40%)
-
4
Alicja Barbara Stopa
55
(2,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CECYLIA ŚLUSARCZYK
-
1
Anna Kasprzyk-Hałat
88
(3,61%)
-
6
Wojciech Leszek Dąbrowski
43
(1,77%)
-
3
Barbara Katarzyna Kożuch
16
(0,66%)
-
2
Piotr Bolesław Soja
38
(1,56%)
-
4
Iwona Zofia Dadak
47
(1,93%)
-
5
Jacek Tomasz Muszocki
35
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Aleksander Stanisław Zontek
208
(8,54%)
-
5
Joanna Agata Ropel
7
(0,29%)
-
1
Zbigniew Krzysztof Kolasa
354
(14,53%)
-
7
Patrycja Barbara Klima
16
(0,66%)
-
4
Marcin Wojciech Rezik
21
(0,86%)
-
6
Edward Jan Sikora
60
(2,46%)
-
3
Ewa Danuta Gumulak
48
(1,97%)
Okręg 4
Sołectwo Jawiszowice ulice: Astrów, Biała, Bliska, Bratków, Brzozowa, Bukowa, Ciasna, Drobniaka, Hubala, Kalinowa, Kobylec, Krucza, Krzywa, Lipowiec, Łęcka, Nawsie, Obrońców Westerplatte, Pocztowa, Podlesie, Różana, Słowicza, Spółdzielcza, Wesoła, Wiejska, Wilcza, Zbożowa, Sołectwo Przecieszyn, Sołectwo Skidziń, Sołectwo Wilczkowice, Sołectwo Zasole
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „RAZEM DLA GMINY BRZESZCZE”
-
3
Danuta Barbara Skowronek
57
(2,68%)
-
1
Łukasz Bartłomiej Korczyk
173
(8,13%)
-
2
Zofia Małgorzata Wójcik
164
(7,71%)
-
4
Maciej Jakub Zawadzki
20
(0,94%)
-
7
Marzena Maria Czardyban
109
(5,12%)
-
5
Jolanta Marta Kaliczak
15
(0,71%)
-
6
Jacek Bolesław Żak
64
(3,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY BRZESZCZE
-
1
Władysław Zawadzki
51
(2,40%)
-
3
Ewa Agata Czuwaj
154
(7,24%)
-
5
Jan Józef Olma
57
(2,68%)
-
2
Mirosław Dariusz Boroń
187
(8,79%)
-
6
Anna Natalia Socha
24
(1,13%)
-
4
Katarzyna Barbara Morończyk
28
(1,32%)
-
7
Mateusz Sebastian Stopa
14
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
-
1
Ryszard Mateusz Foks
146
(6,86%)
-
3
Zdzisław Czesław Noworyta
91
(4,28%)
-
6
Małgorzata Magdalena Kasprzykowska
12
(0,56%)
-
2
Danuta Jadwiga Bielenin
24
(1,13%)
-
5
Marcin Łukasz Naglik
13
(0,61%)
-
4
Patrycja Barbara Zając
19
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CECYLIA ŚLUSARCZYK
-
5
Janusz Piotr Młyński
8
(0,38%)
-
2
Barbara Janina Szemlińska
58
(2,73%)
-
3
Agnieszka Barbara Frej-Lukasek
97
(4,56%)
-
1
Tomasz Paweł Stopczyński
40
(1,88%)
-
4
Mariusz Grzegorz Wójcik
39
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bartosz Uroda
246
(11,57%)
-
5
Aleksander Jacek Bagrij
26
(1,22%)
-
7
Kornelia Nowak
19
(0,89%)
-
3
Przemysław Maciej Wąsik
40
(1,88%)
-
2
Jerzy Andrzej Krawczyk
93
(4,37%)
-
4
Anna Maria Bielańska
24
(1,13%)
-
6
Aneta Maria Korczyk
15
(0,71%)