Wisła remisuje z MFK Rużomberok

Robert Tomasik
W czwartym spotkaniu sparingowym Wisła Kraków zremisowała przy Reymonta ze słowackim MFK Rużomberok 1:1.

Bramkę dla Wisły zdobył w 38 minucie meczu, powracający z wypożyczenia z Ruchu Chorzów do Krakowa Piotr Ćwielong. Po zgraniu Patryka Małeckiego piłka trafiła do "Pepe", który głową posłał piłkę do siatki.

W pierwszej połowie na wyróżnienie zasłużył Patryk Małecki, który cały czas był bardzo aktywny na prawym skrzydle.

Chcesz żeby Rafał Boguski odpowiedział na Twoje pytanie? Wpisz je tutaj, na pewno skorzystamy z Twojej podpowiedzi! »

Wisła po przerwie przeważała na boisku, nieustannie atakując bramkę rywala. Niestety nie przeniosło się to na zdobycie kolejnych bramek przez zespół Macieja Skorży, a wręcz przeciwnie. W 69. minucie wprowadzony tuż po przerwie Milos Lacny, niepilnowany przez obrońcow "Białej Gwiazdy" strzałem głową pokonał wiślackiego bramkarza.

Wisla Kraków - Rużomberok 1:1 (1:0)
1:0 Piotr Ćwielong 38 min
1:1 Milos Lacny 69 min

Wisła: Mariusz Pawełek - Peter Singlar (77. Michał Chrapek), Arkadiusz Głowacki (32. Mauro Cantoro), Cleber, Piotr Brożek (46. Marcin Baszczyński) - Patryk Małecki (77. Sebastian Leszczak), Marcelo, Tomas Jirsak (46. Konrad Gołoś), Marek Zieńczuk (77. Sebastian Janik) - Piotr Ćwielong (46. Łukasz Burliga), Beto (77. Tomasz Dawidowski)

Rużomberok: Lubos Hajduch - Jan Maslo, Peter Majernik, Tomas Seplak, Lukas Gressak - Milomir Sivcević, Miroslav Bozok (63. Tomas Dubek), Peter Maslo (83. Michal Gallo), Stefan Zosak (63. Vladimir Kukol) - Marian Palat, Jiri Masek (46. Milos Lacny)

Żółte kartki: Małecki 34', Cleber 50', Cantoro 60'

Kolejny test podopiecznych Macieja Skorży już w najbliższy czwartek. ''Biała Gwiazda'' zmierzy się ze Spartakiem Moskwa.