Wisła Kraków - Tottenham Hotspur Londyn: 1:1

Wisła zostaje w kraju. Dzisiejszym remisem 1:1 skończyła się tegoroczna przygoda krakowskiego zespołu z europejskimi pucharami.

Po przegranej 2:1 dwa tygodnie temu, dzisiaj Wisła musiała wysoko wygrać, aby awansować do grupowej fazy Pucharu UEFA. Niestety, remis 1:1 jest wynikiem zbyt słabym i to Tottenham przeszedł wyżej.

Chociaż Wisła tylko zremisowała, strzeliła… oba gole w tym spotkaniu. W 58’ minucie Głowacki zagłówkowal do golkipera własnej drużyny - piłka wylądowała w siatce.

Wisła zaatakowała pod koniec meczu. Wyrównujący gol, strzelony przez Pawła Brożka w 89’ minucie, to jednak za mało, aby wejść do Pucharu UEFA.