Wisła bez Pucharu Polski

W meczu finałowym Pucharu Polski krakowska drużyna uległa Legii Warszawa w rzutach karnych. Policja zatrzymała po meczu trzy osoby. Burdy kibiców serwisy obu klubów opisały zupełnie inaczej.

W regulaminowym czasie gry spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Również w dogrywce nie padły żadne gole. Rozstrzygnięcie przyniosła dopiero seria rzutów karnych, w których Legia okazała się lepsza. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla zespołu ze stolicy.

Spotkanie było wywrównane, ale Wisła wyraźnie odczuwała brak Pawła Brożka, który ostatecznie nie zagrał z powodu potłuczonych żeber.

Mecz w Bełchatowie nie obył się bez przykrego incydentu. Sędzia musiał przerwać spotkanie, po tym gdy kibice Legii zaczęli rzucać race w stronę sektora gospodarzy, a następnie obie strony wybiegły na murawę. To, jak punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, pokazuje relacje z tego zajścia na oficjalnych stronach obu klubów:

Wisła Kraków: Siedem minut później mecz został przerwany na 10 minut po tym, jak kibice Legii zaczęli wrzucać race na sektor zajmowany przez kibiców Wisły.

Legia Warszawa: W 76. minucie gry, to bardzo ciekawe spotkanie zostało zakłócone przez chuliganów obu drużyn. Przerwa w grze trwała prawie 10 minut. To wielki wstyd, że bandyci w szalikach po raz kolejny musieli o sobie przypomnieć podczas finału Pucharu Polski.

Czytaj, co o spotkaniu napisała MMWarszawa

Chodzisz na mecze którejś z krakowskich drużyn? Chętnie przeczytamy Twoją relację zamieszczoną na MMKraków. zostań dziennikarzem obywatelskim.