Wesprzyj podopiecznych schroniska dla bezdomnych zwierząt w krakowie.

Artykuł sponsorowany Krakowskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami
Udostępnij:
Rok 2020, dla większości z nas, okazał się wyjątkowo trudny.

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami niestety zmuszone było zrezygnować z organizacji, odbywającego się co roku (od 31 lat!) koncertu charytatywnego Granie na SZCZekanie :( Dzięki temu wydarzeniu, wspaniałym Artystom, Darczyńcom oraz cudownej Publiczności – tu wielkie podziękowania dla Grzegorza Turnaua, Jacka Królika, Łukasza Lecha i Moniki Lato, którzy przez lata angażowali się czynnie w przygotowanie wydarzenia – KTOZ zakupił m.in. profesjonalną karetkę do przewozu zwierząt, aparat do ultrasonografii, RTG, biochemiczny analizator do krwi, profesjonalne lampy chirurgiczne, bieżnię wodną do rehabilitacji oraz wiele innych sprzętów, niezbędnych do funkcjonowania Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.

Co roku, podczas koncertu, odbywała się aukcja, dzięki której dochód z Grania na SZCZekanie był jeszcze bardziej imponujący. Skoro (póki co ;) ) nie ma możliwości przeprowadzenia jej na żywo – Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami postanowiło przenieść ją do sieci ;) Dochód z licytacji, przeznaczony zostanie na zakup specjalistycznej i dobrej jakości karmy dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. Pomimo że, dzieciaki, nawet w tym ciężkim roku pokazały i nadal pokazują prawdziwą moc, podczas Gwiazdki dla Zwierzaka – zbiórki karmy odbywającej się w szkołach co roku - to jednak z powodu nauczania online, jej zasięg jest znacznie mniejszy i właśnie karma zalicza się obecnie do najpilniejszych schroniskowych potrzeb.

Wśród hojnych Darczyńców znaleźli się między innymi Prezydent Miasta Krakowa – Pan Jacek Majchrowski, Kasia Moś, Andrzej Sikorowski, Marcin Wasilewski, Krzysztof Piątek oraz Łukasz Urbański :)

Start licytacji – wtorek, 12 stycznia. Szczegóły znajdziecie na:
https://www.facebook.com/Krakowskie.Towarzystwo.Opieki.nad.Zwierzetami
https://www.facebook.com/KTOZschronisko
https://ktoz.krakow.pl/
http://www.schronisko.krakow.pl/

Zapraszamy!!!

Dodaj ogłoszenie