Początek Garbarni w złym stylu

Garbarnia Kraków przegrała na własnym boisku 1:4 z drugą drużyną Korony Kielce. Mecz był dla krakowskiej drużyny inauguracją wiosennych rozgrywek.

Honorowego gola dla Garbarzy zdobył Łukasz Szewczyk z rzutu karnego. Celne strzały dla przeciwników z Korony Kielce zaliczyli: Szajna (25 minuta), Michałek (58.), Popławski (74.), Jamróz (90.).

Ospały początek III ligi

Rozgrywki grupy małopolsko-świętokrzyskiej III ligi miały rozpocząć się 15 marca. Kolejka została jednak odwołana z powodu złej pogody. Tydzień później zagrał Hutnik, gromiąc na swoim boisku Neptuna Końskie (5:0), pauzowała jednak Garbarnia z powodu złego stanu boiska w Gorlicach.

W tym tygodniu udało się zagrać Garbarni, przerwę jednak mają zawodnicy Hutnika, gdyż mecz z goszczącą ich Lubrzanką Kajetanów został odwołany, również z powodu złego stanu boiska.

Sportowy weekend w Krakowie: zobacz pozostałe informacje