Mks Dutar Zryw-Volley Iława 3 - 2 Ks Armatura Kraków

rodzyn3k
rodzyn3k
Pomimo przegranego meczu, krakowianki zostają w sezonie 2008/2009 w II lidze siatkówki kobiet. Poprzednia wygrana w Krakowie dała im potężną zaliczkę.

Nie sprawdziły się

przewidywania wyniku meczu Pauliny Wąsik (KS Armatura Kraków), ani Moniki Gromadzkiej (ZRYW-Volley)

. Jednak bliżej wytypowania poprawnego wyniku meczu była ta druga.

Oto relacja atakującej zespołu z Krakowa: - Dużą ambicją wykazały się zawodniczki z Iławy. Zacięta rywalizacja, punkt za punkt, co było widać już w pierwszym secie przegranym 26-28. Mimo tego w drugim wygrałyśmy do 14 - mówi - Potem przegrałyśmy do 19 i w czwartym secie podniosłyśmy się i wygrałyśmy do 23. Piąty set, niestety, przegrałyśmy do 13. Mecz był jednak godny uwagi.

Libero drużyny z Iławy również podzieliła się swoimi uwagami: - Mimo wygranej, nie jesteśmy zadowolone. Nie udało się awansować - podsumowała mecz Gromadzka. - Gratuluję zostania w drugiej lidze Armaturze Kraków i życzę jej dalszych sukcesów.

Skład:

KS Armatura Kraków: Wąsik, Pawelec, Chochrowska, Stanisz, Rydzyńska, Szymska i Obrzut (libero). W piątym secie pojawiła się Kęder w miejsce Stanisz oraz druga rezerwowa Brewka.
trener: Janusz Zachara

MKS DUTAR ZRYW-VOLLEY Iława: P. Eska, K. Eska, Krukowska,  Gromadzka, Żmudzińska,  Łapacz,  Muzyka,  Pilarek, Zaciek,  Boruczkowska, Jaskowska,  Wierzchowska.
trener: Mieczysław Pietroczuk