Spis treści
- Jaki jest podział na okręgi w wyborach do Parlamentu Europejskiego 2024?
- Lokale wyborcze w Krakowie - lista
- Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 30
- Bursa Szkolnictwa Ponadpodstawowego Nr 1
- Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 Wydział Budowlany
- Centrum Kultury Podgórza Centrum Sztuki Współczesnej „Solvay”
- Centrum Kultury Podgórza Klub Soboniowice
- Centrum Kultury Podgórza Klub Tyniec
- Centrum Kultury Podgórza Klub Tyniec
- Centrum Kultury Podgórza Klub Wróblowice
- Centrum Kultury Podgórza Klub Zbydniowice
- Centrum Medyczne 4M
- I Liceum Ogólnokształcące
- II Liceum Ogólnokształcące
- II Liceum Ogólnokształcące
- III Liceum Ogólnokształcące
- IX Liceum Ogólnokształcące
- KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki
- KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki
- KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki
- Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
- Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
- Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Krakowie
- Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S. A.
- Międzynarodowe Centrum Kształcenia
- Młodzieżowy Dom Kultury
- Młodzieżowy Dom Kultury
- Młodzieżowy Dom Kultury
- Młodzieżowy Dom Kultury im. A. Bursy
- Młodzieżowy Dom Kultury im. A. Bursy
- Młodzieżowy Dom Kultury im. J. Korczaka
- Oddziały Szkoły Podstawowej Nr 129
- Oddziały Szkoły Podstawowej Nr 129
- Oddziały Szkoły Podstawowej Nr 129
- Oddziały Szkoły Podstawowej Nr 78
- Oddziały Szkoły Podstawowej Nr 97
- Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta Klub Dukat
- Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta Klub Jędruś
- Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta Klub Krzesławice
- Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Klub Zakole
- Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Klub Zakole
- Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
- Przedsiębiorstwo KSTU Krakowskie Centrum Terapii Uzależnień
- Przedszkole Samorządowe nr 95
- Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Beretty Molli
- Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek im. św. Józefa Kalasancjusza
- Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Błogosławionej Laury Vicuna
- Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Apostołów w Krakowie
- Publiczne Rajskie Przedszkole
- Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące
- Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące
- Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące
- Rada i Zarząd Dzielnicy XVIII
- Samorządowe Przedszkole Nr 11
- Samorządowe Przedszkole Nr 11
- Samorządowe Przedszkole Nr 14
- Samorządowe Przedszkole Nr 165
- Samorządowe Przedszkole Nr 177
- Samorządowe Przedszkole Nr 178
- Samorządowe Przedszkole Nr 178
- Samorządowe Przedszkole Nr 33
- Samorządowe Przedszkole Nr 44
- Samorządowe Przedszkole Nr 45
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 im. J. Korczaka
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3
- Szkoła Muzyczna I Stopnia Nr 1
- Szkoła Muzyczna I i II Stopnia
- Szkoła Podstawowa Nr 1
- Szkoła Podstawowa Nr 1
- Szkoła Podstawowa Nr 100
- Szkoła Podstawowa Nr 100
- Szkoła Podstawowa Nr 100
- Szkoła Podstawowa Nr 101
- Szkoła Podstawowa Nr 101
- Szkoła Podstawowa Nr 101
- Szkoła Podstawowa Nr 101
- Szkoła Podstawowa Nr 103
- Szkoła Podstawowa Nr 103
- Szkoła Podstawowa Nr 103
- Szkoła Podstawowa Nr 103
- Szkoła Podstawowa Nr 104
- Szkoła Podstawowa Nr 104
- Szkoła Podstawowa Nr 110
- Szkoła Podstawowa Nr 110
- Szkoła Podstawowa Nr 111
- Szkoła Podstawowa Nr 113
- Szkoła Podstawowa Nr 113
- Szkoła Podstawowa Nr 114
- Szkoła Podstawowa Nr 114
- Szkoła Podstawowa Nr 119
- Szkoła Podstawowa Nr 119
- Szkoła Podstawowa Nr 119
- Szkoła Podstawowa Nr 119
- Szkoła Podstawowa Nr 119
- Szkoła Podstawowa Nr 123
- Szkoła Podstawowa Nr 123
- Szkoła Podstawowa Nr 123
- Szkoła Podstawowa Nr 124
- Szkoła Podstawowa Nr 124
- Szkoła Podstawowa Nr 124
- Szkoła Podstawowa Nr 126
- Szkoła Podstawowa Nr 126
- Szkoła Podstawowa Nr 129
- Szkoła Podstawowa Nr 129
- Szkoła Podstawowa Nr 134
- Szkoła Podstawowa Nr 134
- Szkoła Podstawowa Nr 137
- Szkoła Podstawowa Nr 138
- Szkoła Podstawowa Nr 138
- Szkoła Podstawowa Nr 14
- Szkoła Podstawowa Nr 14
- Szkoła Podstawowa Nr 14
- Szkoła Podstawowa Nr 141
- Szkoła Podstawowa Nr 142
- Szkoła Podstawowa Nr 149
- Szkoła Podstawowa Nr 149
- Szkoła Podstawowa Nr 149
- Szkoła Podstawowa Nr 149
- Szkoła Podstawowa Nr 149
- Szkoła Podstawowa Nr 153
- Szkoła Podstawowa Nr 153
- Szkoła Podstawowa Nr 155
- Szkoła Podstawowa Nr 155
- Szkoła Podstawowa Nr 155
- Szkoła Podstawowa Nr 155
- Szkoła Podstawowa Nr 155
- Szkoła Podstawowa Nr 156
- Szkoła Podstawowa Nr 156
- Szkoła Podstawowa Nr 156
- Szkoła Podstawowa Nr 156
- Szkoła Podstawowa Nr 18
- Szkoła Podstawowa Nr 18
- Szkoła Podstawowa Nr 2
- Szkoła Podstawowa Nr 2
- Szkoła Podstawowa Nr 2
- Szkoła Podstawowa Nr 2
- Szkoła Podstawowa Nr 2
- Szkoła Podstawowa Nr 20
- Szkoła Podstawowa Nr 20
- Szkoła Podstawowa Nr 20
- Szkoła Podstawowa Nr 21
- Szkoła Podstawowa Nr 21
- Szkoła Podstawowa Nr 21
- Szkoła Podstawowa Nr 25
- Szkoła Podstawowa Nr 25
- Szkoła Podstawowa Nr 25
- Szkoła Podstawowa Nr 25
- Szkoła Podstawowa Nr 26
- Szkoła Podstawowa Nr 26
- Szkoła Podstawowa Nr 27
- Szkoła Podstawowa Nr 27
- Szkoła Podstawowa Nr 27
- Szkoła Podstawowa Nr 29
- Szkoła Podstawowa Nr 31
- Szkoła Podstawowa Nr 32
- Szkoła Podstawowa Nr 32
- Szkoła Podstawowa Nr 33
- Szkoła Podstawowa Nr 36
- Szkoła Podstawowa Nr 36
- Szkoła Podstawowa Nr 36
- Szkoła Podstawowa Nr 36
- Szkoła Podstawowa Nr 37
- Szkoła Podstawowa Nr 37
- Szkoła Podstawowa Nr 38
- Szkoła Podstawowa Nr 38
- Szkoła Podstawowa Nr 39
- Szkoła Podstawowa Nr 39
- Szkoła Podstawowa Nr 4
- Szkoła Podstawowa Nr 40
- Szkoła Podstawowa Nr 40
- Szkoła Podstawowa Nr 40
- Szkoła Podstawowa Nr 40
- Szkoła Podstawowa Nr 40
- Szkoła Podstawowa Nr 40
- Szkoła Podstawowa Nr 41
- Szkoła Podstawowa Nr 41
- Szkoła Podstawowa Nr 41
- Szkoła Podstawowa Nr 43
- Szkoła Podstawowa Nr 43
- Szkoła Podstawowa Nr 48
- Szkoła Podstawowa Nr 49
- Szkoła Podstawowa Nr 49
- Szkoła Podstawowa Nr 50
- Szkoła Podstawowa Nr 50
- Szkoła Podstawowa Nr 53
- Szkoła Podstawowa Nr 53
- Szkoła Podstawowa Nr 53
- Szkoła Podstawowa Nr 53
- Szkoła Podstawowa Nr 53
- Szkoła Podstawowa Nr 53
- Szkoła Podstawowa Nr 54
- Szkoła Podstawowa Nr 55
- Szkoła Podstawowa Nr 55
- Szkoła Podstawowa Nr 55
- Szkoła Podstawowa Nr 56
- Szkoła Podstawowa Nr 56
- Szkoła Podstawowa Nr 58
- Szkoła Podstawowa Nr 58
- Szkoła Podstawowa Nr 61
- Szkoła Podstawowa Nr 61
- Szkoła Podstawowa Nr 61
- Szkoła Podstawowa Nr 62
- Szkoła Podstawowa Nr 62
- Szkoła Podstawowa Nr 64
- Szkoła Podstawowa Nr 64
- Szkoła Podstawowa Nr 64
- Szkoła Podstawowa Nr 67
- Szkoła Podstawowa Nr 72
- Szkoła Podstawowa Nr 72
- Szkoła Podstawowa Nr 74
- Szkoła Podstawowa Nr 78
- Szkoła Podstawowa Nr 80
- Szkoła Podstawowa Nr 80
- Szkoła Podstawowa Nr 80
- Szkoła Podstawowa Nr 80
- Szkoła Podstawowa Nr 82
- Szkoła Podstawowa Nr 82
- Szkoła Podstawowa Nr 85
- Szkoła Podstawowa Nr 85
- Szkoła Podstawowa Nr 86
- Szkoła Podstawowa Nr 86
- Szkoła Podstawowa Nr 86
- Szkoła Podstawowa Nr 88
- Szkoła Podstawowa Nr 89
- Szkoła Podstawowa Nr 89
- Szkoła Podstawowa Nr 89
- Szkoła Podstawowa Nr 89
- Szkoła Podstawowa Nr 91
- Szkoła Podstawowa Nr 91
- Szkoła Podstawowa Nr 91
- Szkoła Podstawowa Nr 91
- Szkoła Podstawowa Nr 92
- Szkoła Podstawowa Nr 92
- Szkoła Podstawowa Nr 93
- Szkoła Podstawowa Nr 93
- Szkoła Podstawowa Nr 95
- Szkoła Podstawowa Nr 95
- Szkoła Podstawowa Nr 95
- Szkoła Podstawowa Nr 95
- Szkoła Podstawowa Nr 97
- Szkoła Podstawowa Nr 97
- Szkoła Podstawowa Nr 97
- Szkoła Podstawowa im. Bogdana Jańskiego w Krakowie
- Szkoła Podstawowa im. Bogdana Jańskiego w Krakowie
- Szkoła Podstawowa im. Bł. Celiny Borzęckiej
- Szkoła Podstawowa im. Bł. Celiny Borzęckiej
- Szkoła Podstawowa im. Bł. Celiny Borzęckiej
- Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego
- Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 105
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 107
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 107
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 107
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 107
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 144
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 144
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 144
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 144
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 148
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 148
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 15
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 15
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 15
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 15
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 151
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 151
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 151
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 151
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 158
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 77
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 77
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 98
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 5
- Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Pleszowskiej Świetlica Osiedlowa
- Uniwersytet Ekonomiczny, Instytut Nauk o Jakości i Zarządzania Produktem
- Urząd Miasta Krakowa
- Urząd Miasta Krakowa
- Urząd Miasta Krakowa
- Urząd Miasta Krakowa
- Urząd Miasta Krakowa
- VI Liceum Ogólnokształcące
- VII Liceum Ogólnokształcące
- VII Liceum Ogólnokształcące
- VII Liceum Ogólnokształcące
- VIII Liceum Ogólnokształcące
- VIII Liceum Ogólnokształcące
- X Liceum Ogólnokształcące
- XI Liceum Ogólnokształcące
- XIII Liceum Ogólnokształcące
- XIII Liceum Ogólnokształcące
- XIV Liceum Ogólnokształcące
- XIV Liceum Ogólnokształcące
- XLI Liceum Ogólnokształcące
- XLIII Liceum Ogólnokształcące
- XLIII Liceum Ogólnokształcące
- XLIII Liceum Ogólnokształcące
- XLIV Liceum Ogólnokształcące
- XV Liceum Ogólnokształcące
- XV Liceum Ogólnokształcące
- XVI Liceum Ogólnokształcące
- XVI Liceum Ogólnokształcące
- XVIII Liceum Ogólnokształcące
- XVIII Liceum Ogólnokształcące
- XXIV Liceum Ogólnokształcące
- XXV Liceum Ogólnokształcące
- XXV Liceum Ogólnokształcące
- XXX Liceum Ogólnokształcące
- XXX Liceum Ogólnokształcące
- XXX Liceum Ogólnokształcące
- XXX Liceum Ogólnokształcące
- XXX Liceum Ogólnokształcące
- Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 10
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 10
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 13
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 14
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 14
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 15
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 15
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 16
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 16
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 16
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 16
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 16
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 17
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 17
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 17
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 17
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 18
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 18
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 19
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 19
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 19
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 19
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 21
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9
- Zespół Szkół Budowlanych Nr 1
- Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2
- Zespół Szkół Elektrycznych Nr 1 Internat
- Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2
- Zespół Szkół Energetycznych
- Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 1
- Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 1
- Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1
- Zespół Szkół Mechanicznych Nr 2
- Zespół Szkół Mechanicznych Nr 4
- Zespół Szkół Nr 1
- Zespół Szkół Nr 1
- Zespół Szkół Nr 1
- Zespół Szkół Odzieżowych Nr 1
- Zespół Szkół Odzieżowych Nr 1
- Zespół Szkół Odzieżowych Nr 1
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 18
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 18
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2
- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
- Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
- Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
- Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
- Zespół Szkół Specjalnych Nr 4
- Zespół Szkół Specjalnych Nr 4
- Zespół Szkół Specjalnych Nr 6
- Zespół Szkół Zawodowych Huty im. T. Sendzimira
- Zespół Szkół Zawodowych Huty im. T. Sendzimira
- Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
- Zespół Szkół Łączności
- Zespół Szkół Łączności
- Łódzki Instytut Technologiczny
- Głosowanie w wyborach europejskich
- Parlament Europejski - czym jest?
- Jaki jest próg wyborczy w wyborach do Parlamentu Europejskiego?
Jaki jest podział na okręgi w wyborach do Parlamentu Europejskiego 2024?
W Polsce mamy 13 okręgów wyborczych do Parlamentu Europejskiego. Prezentują się następująco:
- Okręg 1.: województwo pomorskie;
- Okręg 2.: województwo kujawsko-pomorskie;
- Okręg 3.: województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie;
- Okręg 4.: część województwa mazowieckiego (Warszawa i 8 powiatów: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni i wołomiński);
- Okręg 5.: część województwa mazowieckiego (pozostałe powiaty województwa mazowieckiego, które nie wchodzą w skład okręgu nr 4;
- Okręg 6.: województwo łódzkie;
- Okręg 7.: województwo wielkopolskie;
- Okręg 8.: województwo lubelskie;
- Okręg 9.: województwo podkarpackie;
- Okręg 10.: województwa małopolskie i świętokrzyskie;
- Okręg 11.: województwo śląskie;
- Okręg 12. województwa dolnośląskie i opolskie;
- Okręg 13. województwa lubuskie i zachodniopomorskie.
Może Cię zainteresować
Lokale wyborcze w Krakowie - lista
Przedstawiamy spis lokali wyborczych w Krakowie. Znajdź ulicę i numer budynku, przy którym mieszkasz, a dowiesz się, w którym lokalu wyborczym możesz oddać swój głos.
Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 30
adres: Józefa Szujskiego 2, 31-123 Kraków
numer komisji: 15
- Kraków-Śródmieście: Aleja Adama Mickiewicza nieparzyste od 25 do 63
- Czarnowiejska nieparzyste od 1 do 25
- Dolnych Młynów nieparzyste
- Ambrożego Grabowskiego
- Karmelicka parzyste
- Jana Kochanowskiego
- Krupnicza nieparzyste od 1 do 21A
- Piotra Michałowskiego
- Tadeusza Pawlikowskiego
- Rajska
- Józefa Szujskiego
Bursa Szkolnictwa Ponadpodstawowego Nr 1
adres: Rzeźnicza 4, 31-540 Kraków
numer komisji: 37
- Kraków-Śródmieście: Gęsia
- Kotlarska
- Masarska od 9
- Rzeźnicza parzyste
- Semperitowców
Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 Wydział Budowlany
adres: Wesele 41, 30-127 Kraków
numer komisji: 129
- Kraków-Krowodrza: Jerzego Samuela Bandtkiego od 1 do 19E
- Bronowicka parzyste od 42 do 90
- Sołtysa Dytmara
- Stanisława Przybyszewskiego nieparzyste od 1 do 15A i parzyste od 2 do 14A
- Stańczyka
- Gabrieli Zapolskiej
adres: Chełmska 16, 30-238 Kraków
numer komisji: 139
- Kraków-Krowodrza: Aleja Kasztanowa nieparzyste od 47A i parzyste od 54
- Adriana Baranieckiego
- Józefa Becka
- Chełmska
- Leona Chwistka
- Bronisława Czecha
- Grabowa parzyste
- Królowej Jadwigi nieparzyste od 279
- Junacka
- Jerzego Jurowicza
- Malownicza
- Marynarska
- Nad Zalewem parzyste od 2 do 4U
- Niezapominajek
- Olszanicka od 1 do 9K
- Orla od 136
- Oświęcimska
- Podłużna
- Pod Stokiem
- Przyszłości
- Pylna
- Rysi Stok
- Rzepichy
- Wilczy Stok
- Wiosenna
- Stefanii Wojtulanis
- Za Skłonem
- Zakamycze
- Zielony Dół
adres: Kamedulska 70, 30-252 Kraków
numer komisji: 141
- Kraków-Krowodrza: Borówczana
- Bruzdowa
- Cygańska
- Jerzego Dobrzyckiego
- Gajówka
- Józefa Herzoga
- Jodłowa
- Księcia Józefa nieparzyste od 115b do 289 i parzyste od 84 do 120
- Kamedulska
- Tadeusza Kasprzyckiego
- Koziarówka
- Henryka Müncha
- Ludwika Muzyczki
- Nietoperzy
- Olchowa
- Pajęcza
- Przegorzalska
- Rybna
- Skibowa
- Adolfa Szyszko-Bohusza
- Uboczna
- Winowców
- Zaskale
- Kiejstuta Żemaitisa
- Żywiczna
Centrum Kultury Podgórza Centrum Sztuki Współczesnej „Solvay”
adres: Zakopiańska 62, 30-418 Kraków
numer komisji: 189
- Kraków-Podgórze: Zbigniewa Herberta parzyste od 8 do 14
- Jeleniogórska
- Jugowicka parzyste
- Józefa Marcika
- Modra
- Orzechowa
- Osiedle Zaułek Jugowicki
- Podmokła
- Sielska
- Totus Tuus nieparzyste od 1 do 7J
- Zakopiańska nieparzyste od 99 do 145 i parzyste od 56 do 86
- Zawiła nieparzyste od 1 do 51B
Centrum Kultury Podgórza Klub Soboniowice
adres: Jerzego Kuryłowicza 115, 30-698 Kraków
numer komisji: 207
- Kraków-Podgórze: Berdyczowska
- Heleny Chanieckiej
- Elżbiety Drużbackiej
- Geologów
- Witolda Gombrowicza
- Włodzimierza Gruszczyńskiego nieparzyste od 47 i parzyste od 42
- Władysława Jarockiego
- Stanisława Jasiukowicza
- Krzemieniecka nieparzyste od 1 do 29 i parzyste od 2 do 14
- Kukiełek Golkowickich
- Jerzego Kuryłowicza nieparzyste od 71 i parzyste od 52
- Bronisława Malinowskiego
- Na Obrydki
- Antoniego Pajdaka
- Cyryla Ratajskiego
- Bronisława Schönborna
Centrum Kultury Podgórza Klub Tyniec
adres: Dziewiarzy 7, 30-398 Kraków
numer komisji: 161
- Kraków-Podgórze: Benedyktyńska
- Bogucianka od 1 do 41
- Bolesława Śmiałego
- Browarniana
- Dziewiarzy
- Jerzego Fedkowicza
- Heligundy
- Lutego Tura
- Nad Czerną
- Obrony Tyńca
- Promowa
- Skołczanka
- Stanisława Szczygielskiego
- Świętojańska
- Toporczyków
- Zagórze
Centrum Kultury Podgórza Klub Tyniec
adres: Dziewiarzy 7, 30-398 Kraków
numer komisji: 162
- Kraków-Podgórze: Bagienna
- Bogucianka od 42
- Bór
- Danusi Jurandówny
- Grodzisko
- Janasówka
- Juranda ze Spychowa
- Maćka z Bogdańca
- Podgórki Tynieckie od 43
- Stępice
- Walgierza Wdałego
- Wielogórska
- Zakleśnie
Centrum Kultury Podgórza Klub Wróblowice
adres: Henryka Niewodniczańskiego 74, 30-698 Kraków
numer komisji: 204
- Kraków-Podgórze: Adolfa Aleksandrowicza
- Jana Anioły
- Ignacego Chrzanowskiego
- Gościnna
- Stanisława Grzepskiego
- Mirosława Krzyżańskiego
- Matematyków Krakowskich parzyste od 2 do 24
- Henryka Niewodniczańskiego od 43
- Maksymiliana Nowickiego
Centrum Kultury Podgórza Klub Zbydniowice
adres: Matematyków Krakowskich 102, 30-698 Kraków
numer komisji: 205
- Kraków-Podgórze: Stanisława Gołąba
- Franciszka Lei
- Matematyków Krakowskich nieparzyste od 49 i parzyste od 26
- Zdzisława Opiala
- Jacka Szarskiego
- Zbydniowicka
Centrum Medyczne 4M
adres: Krowoderska 17, 31-141 Kraków
numer komisji: 19
- Kraków-Śródmieście: Adama Asnyka
- Basztowa od 1 do 10
- Biskupia
- Długa parzyste od 2 do 38
- Sereno Fenn'a
- Krowoderska nieparzyste od 1 do 33 i parzyste od 2 do 42
- Łobzowska nieparzyste od 3 do 35
- Słowiańska
I Liceum Ogólnokształcące
adres: pl. Plac Na Groblach 9, 31-101 Kraków
numer komisji: 11
- Kraków-Śródmieście: Plac Na Groblach
- Podzamcze parzyste od 20 do 26
- Powiśle
- Straszewskiego od 4 do 17
- Tarłowska
- Tenczyńska
- Zwierzyniecka parzyste
II Liceum Ogólnokształcące
adres: Jana Sobieskiego 9, 31-136 Kraków
numer komisji: 17
- Kraków-Śródmieście: Aleja Juliusza Słowackiego nieparzyste od 1 do 13D
- Wilhelma Feldmana
- Jana Sobieskiego
- Karmelicka nieparzyste od 39 do 57
- Kremerowska
- Lenartowicza od 1 do 14
- Łobzowska parzyste od 28 do 40
- Henryka Siemiradzkiego
II Liceum Ogólnokształcące
adres: Jana Sobieskiego 9, 31-136 Kraków
numer komisji: 18
- Kraków-Śródmieście: Aleja Juliusza Słowackiego nieparzyste od 15 do 23
- Krowoderska parzyste od 46 do 74
- Łobzowska nieparzyste od 39A do 61
- Władysława Spasowskiego
- Stanisława Staszica
- Szlak od 1 do 13
- św. Teresy
III Liceum Ogólnokształcące
adres: os. Osiedle Wysokie 6, 31-818 Kraków
numer komisji: 342
- Kraków-Nowa Huta: Wacława Króla
- Osiedle Na Lotnisku
IX Liceum Ogólnokształcące
adres: Kazimierza Czapińskiego 5, 30-048 Kraków
numer komisji: 118
- Kraków-Krowodrza: Fryderyka Chopina nieparzyste od 17 do 33 i parzyste od 20 do 38
- Kazimierza Czapińskiego
- Czarnowiejska nieparzyste od 55 do 63
- Józefitów od 15 do 21
- Stanisława Konarskiego nieparzyste od 39 do 47 i parzyste od 2 do 54
- Królewska parzyste od 2 do 54
- Juliusza Lea nieparzyste od 5 do 19A i parzyste od 12b do 18
- Plac Inwalidów 3, 4
- Urzędnicza nieparzyste od 1 do 47
KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki
adres: Spółdzielców 5, 30-682 Kraków
numer komisji: 237
- Kraków-Podgórze: Nowosądecka nieparzyste
KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki
adres: Spółdzielców 5, 30-682 Kraków
numer komisji: 238
- Kraków-Podgórze: Na Kozłówce 2, 4, 4A
- Spółdzielców nieparzyste od 15 i parzyste
KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki
adres: Spółdzielców 5, 30-682 Kraków
numer komisji: 239
- Kraków-Podgórze: Okólna 5 i parzyste od 4 do 18
- Spółdzielców nieparzyste od 1 do 13
Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
adres: os. Osiedle Złotego Wieku 14, 31-616 Kraków
numer komisji: 319
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Złotego Wieku od 16 do 32
Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
adres: os. Osiedle Złotego Wieku 14, 31-616 Kraków
numer komisji: 320
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Złotego Wieku od 1 do 14
adres: Władysława Reymonta 18, 30-059 Kraków
numer komisji: 121
- Kraków-Krowodrza: Akademicka
- Aleja 3 Maja
- Aleja Adama Mickiewicza parzyste
- Maurycego Beniowskiego
- Witolda Budryka
- Daniela Chodowieckiego
- Cichy Kącik
- Czarnowiejska parzyste od 36 do 84
- Ignacego Domeyki
- Walerego Goetla
- Igrców
- Romana Ingardena
- Kadrówki
- Kawiory
- Miechowska
- Nawojki nieparzyste
- Oleandry
- Olimpijska
- Piastowska nieparzyste od 19 do 39A
- Feliksa Radwańskiego
- Henryka Reymana
- Władysława Reymonta
- Józefa Rostafińskiego parzyste
- Tkacka
- Toruńska
Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Krakowie
adres: Garbarska 1, 31-131 Kraków
numer komisji: 16
- Kraków-Śródmieście: Juliana Dunajewskiego
- Garbarska
- Karmelicka nieparzyste od 1 do 35
- Łobzowska parzyste od 2 do 26
- Stefana Batorego
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S. A.
adres: Jana Brożka 3, 30-347 Kraków
numer komisji: 185
- Kraków-Podgórze: Karola Bogdanowicza
- Borsucza 1, 3, 3A i parzyste od 2 do 6
- Jana Brożka parzyste
- Cegielniana nieparzyste
- Kędzierzyńska
- Kołobrzeska
- Koszalińska
- Lasek
- Nowotarska
- Pienińska
- Plac Łagiewnicki
- Słupska
- Klemensa Junoszy Szaniawskiego
- Wałbrzyska
- Zielonogórska
Międzynarodowe Centrum Kształcenia
adres: Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków
numer komisji: 309
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Akademickie
- Stanisława Skarżyńskiego
Młodzieżowy Dom Kultury
adres: Grunwaldzka 5, 31-526 Kraków
numer komisji: 29
- Kraków-Śródmieście: Aleja płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego nieparzyste od 1 do 7
- gen. Chłopickiego
- Grunwaldzka od 1 do 10
- Kielecka od 1 do 18
- Leona Misiołka
- Mogilska parzyste od 22 do 104
- Rymarska
- Bohdana Zaleskiego
Młodzieżowy Dom Kultury
adres: al. Aleja 29 Listopada 102, 31-406 Kraków
numer komisji: 64
- Kraków-Śródmieście: Białych Brzóz
- Konstantego Ciołkowskiego
- Combrowa
- Dobrego Pasterza od 41 do 101
- Dominikanów
- Marii Jasnorzewskiej
- Jana Kaczary
- Lublańska 11, 11A, 13
- Ludwika Nabielaka
- Jana Ostroroga
- Rezedowa
- Rokitniańska
- Jana Woronicza
Młodzieżowy Dom Kultury
adres: al. Aleja 29 Listopada 102, 31-406 Kraków
numer komisji: 68
- Kraków-Śródmieście: Aleja 29 Listopada nieparzyste od 101 do 149 i parzyste od 92 do 154
- św. Andrzeja Boboli
- Chlebowa
- Dobrego Pasterza od 1 do 40
- Jezuitów
- Józefa Łepkowskiego nieparzyste od 1 do 7
- Na Barciach
- Nad Strugą 7, 7a, 17
- mjr. Ryszarda Nuszkiewicza od 12
- Opolska 110, 112, 114
- Pocieszka
- Rybianka
- Szklana
Młodzieżowy Dom Kultury im. A. Bursy
adres: os. Osiedle Tysiąclecia 15, 31-606 Kraków
numer komisji: 316
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Tysiąclecia od 1 do 18
Młodzieżowy Dom Kultury im. A. Bursy
adres: os. Osiedle Tysiąclecia 15, 31-606 Kraków
numer komisji: 317
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Tysiąclecia od 19 do 42A
Młodzieżowy Dom Kultury im. J. Korczaka
adres: os. Osiedle Szkolne 5, 31-975 Kraków
numer komisji: 371
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Szkolne od 1 do 5 i od 28 do 37
Oddziały Szkoły Podstawowej Nr 129
adres: os. Osiedle Na Stoku 34, 31-706 Kraków
numer komisji: 360
- Kraków-Nowa Huta: Architektów
- Grażyny Bacewiczówny
- Bolesława Krzywoustego
- Bolesława Wstydliwego
- Czerwonego Kapturka
- Bartłomieja Groickiego
- Henryka Brodatego
- Jana Kazimierza
- Jana Olbrachta
- Czesława Janczarskiego
- Jasia i Małgosi
- Mikołaja Jaskra
- Kazimierza Jagiellończyka
- Kazimierza Sprawiedliwego
- Stefana Kisielewskiego
- Klemensa z Ruszczy
- Marii Kownackiej
- Leszka Białego
- Leszka Czarnego
- Hanny Mortkowicz-Olczakowej
- Sandora Petöfiego nieparzyste i parzyste od 2 do 8 i parzyste 52 do 100
- Piotrusia Pana
- Płomyczka
- Stanisława Augusta Poniatowskiego
- Janiny Porazińskiej
- Przemysława II
- Juliana Przybosia
- Rycerska
- Magdaleny Samozwaniec
- Mikołaja Wierzynka
- Władysława IV
- Władysława Jagiełły
Oddziały Szkoły Podstawowej Nr 129
adres: os. Osiedle Na Stoku 34, 31-706 Kraków
numer komisji: 361
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Na Stoku 23a, 24a
- od 27a do 34A
- Sandora Petöfiego parzyste od 10 do 40
Oddziały Szkoły Podstawowej Nr 129
adres: os. Osiedle Na Stoku 34, 31-706 Kraków
numer komisji: 362
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Na Stoku od 10 do 27
- bez numerów 23a, 24a
Oddziały Szkoły Podstawowej Nr 78
adres: Łuczanowicka 2a, 31-766 Kraków
numer komisji: 369
- Kraków-Nowa Huta: Blokowa
- Burzowa
- Karola Darwina nieparzyste od 49A i parzyste od 4f
- Grzegorza z Sanoka
- Komasy
- Lubocka
- Łazowa
- Karola Łowińskiego nieparzyste od 7 i parzyste od 40
- Łuczanowicka od 1 do 30A
- Marglowa
- Mrozowa nieparzyste
- Niewielka
- Henryka Rowida
- Ujastek nieparzyste od 5b
- Wielkich Pieców
Oddziały Szkoły Podstawowej Nr 97
adres: Armii "Kraków" 76, 30-433 Kraków
numer komisji: 200
- Kraków-Podgórze: Armii "Kraków"
- Białostocka
- Bieszczadzka
- Ciechocińska
- Ciepła
- Adama Ciołkosza
- Goździkowa
- Alojzego Horaka
- Hubalczyków
- Jasielska
- Jugowicka nieparzyste
- Kaliska
- Kąpielowa nieparzyste od 1 do 9 i parzyste od 2 do 10
- Kazimierza Kierzkowskiego
- Kokosowa
- Kolejarzy
- Krośnieńska
- Józefa Kustronia
- Bartłomieja Nowodworskiego
- Owocowa
- Siarczana
- Antoniego Szyllinga
- Torowa od 1 do 20
- Tulipanowa
- Zakopiańska parzyste od 94 do 194
- Wiktora Zina
Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta Klub Dukat
adres: Styczna 1, 31-764 Kraków
numer komisji: 367
- Kraków-Nowa Huta: Mateusza Birkuta
- Bożywoja
- Bukszpanowa
- Cyprysów
- Karola Darwina nieparzyste od 1 do 49
- Walentego Florkowskiego
- Folwarczna
- Stanisława Frasia
- Emila Freege'go
- Geodetów
- Mikołaja Gerlaha
- Głębinowa
- Grębałowska
- Księdza Jana Hyca
- Jubileuszowa
- Księdza Zygmunta Kaczyńskiego
- Mieczysława Kamberskiego
- Kantorowicka nieparzyste od 1 do 47 i parzyste od 4 do 46B
- Wincentego Kirchmajera
- Kocmyrzowska nieparzyste od 21 i parzyste od 10
- Jerzego Korohody
- Luborzycka
- Łącka
- Obwodowa
- Płaska
- Pomykany
- Pruska
- Przymiarki
- Franciszka Stefczyka
- Stokowa
- Studzienna
- Styczna
- Sybiraków
- Franciszka Twaroga
Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta Klub Jędruś
adres: os. Osiedle Centrum A 6a, 31-923 Kraków
numer komisji: 391
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Centrum A
Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta Klub Krzesławice
adres: Melchiora Wańkowicza 17, 31-752 Kraków
numer komisji: 370
- Kraków-Nowa Huta: Juliusza Kleinera
- Kocmyrzowska nieparzyste od 9 do 19 i parzyste od 2 do 6
- bez 2b
- Józefa Krasnowolskiego
- Tadeusza Lehra-Spławińskiego
- Stanisława Łempickiego
- Karola Łowińskiego 1
- Kornela Makuszyńskiego parzyste
- Polskiego Czerwonego Krzyża
- Zdzisława Przebindowskiego
- gen. Mieczysława Smorawińskiego
- Melchiora Wańkowicza nieparzyste i parzyste od 26
- Wąwozowa
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Klub Zakole
adres: Zakole 31, 31-763 Kraków
numer komisji: 366
- Kraków-Nowa Huta: Jeziorany
- Kantorowicka nieparzyste 189, 189A oraz nieparzyste od 215
- Gustawa Morcinka do 40 bez 2J
- Nad Baranówką
- Zakładowa
- Zesławicka
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Klub Zakole
adres: Zakole 31, 31-763 Kraków
numer komisji: 411
- Kraków-Nowa Huta: Kantorowicka nieparzyste od 111 do 187 i od 191 do 207 oraz parzyste od 58
- Gustawa Morcinka od 49
- Stary Gościniec
- Wielkie Pola
- Zakole
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
adres: os. Osiedle Górali 5, 31-959 Kraków
numer komisji: 380
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Górali
Przedsiębiorstwo KSTU Krakowskie Centrum Terapii Uzależnień
adres: Wielicka 73, 30-552 Kraków
numer komisji: 282
- Kraków-Podgórze: Alfreda Dauna nieparzyste od 1 do 23 i parzyste od 2 do 24
- Drewniana
- Dworcowa parzyste
- Gipsowa
- Wiktora Heltmana nieparzyste od 1 do 15A i parzyste od 2 do 58
- Jerozolimska
- Henryka Kamieńskiego 36
- Lecha
- Łuczników
- Malborska parzyste od 2 do 18
- Mieczników
- Pańska nieparzyste od 1 do 27 i parzyste od 2 do 20A
- Siemomysła
- Stoigniewa
- Tarnowska
- Uśmiech
- Wielicka nieparzyste od 61b do 115
- Wodna nieparzyste od 1 do 23 i parzyste od 2 do 6
Przedszkole Samorządowe nr 95
adres: Kościuszkowców 6, 30-424 Kraków
numer komisji: 192
- Kraków-Podgórze: Borkowskie Błonia
- Benedykta Cesarza
- Druhny Hanki
- Goryczkowa
- Jagodowa
- Księdza Wojciecha Karabuły
- Kępna
- Aleksandra Krępy
- Henryka Kułakowskiego
- Doktora Zygmunta Łuczyńskiego
- Ernesta Solvaya
- Tadeusza Starca
- Karola Szczerbińskiego
- Księdza Adolfa Zagrodzkiego
- Stefana Ziobrowskiego
- Żywiecka od 12 do 56
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Beretty Molli
adres: Stelmachów 137, 31-349 Kraków
numer komisji: 96
- Kraków-Krowodrza: Józefa Chełmońskiego nieparzyste od 95 do 119 i parzyste od 70A do 168
- bpa Józefa Gawliny
- Alojzego Kaczmarczyka
- Macieja Kalenkiewicza
- Stanisława Kasznicy
- Generała Kiwerskiego
- gen. Mariana Kukiela
- gen. Józefa Olszyny-Wilczyńskiego
- gen. Tadeusza Pełczyńskiego
- Piaskowa
- Stelmachów nieparzyste od 1 do 155 i parzyste od 34 do 86
- Waleriana Tumanowicza
Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek im. św. Józefa Kalasancjusza
adres: Grzegorza Korzeniaka 18, 30-298 Kraków
numer komisji: 138
- Kraków-Krowodrza: Amazonek
- Głogowiec
- Insurekcji Kościuszkowskiej
- Jagiełka
- Jantarowa
- Grzegorza Korzeniaka
- Ireny Kosmowskiej
- Krzyżówka
- Bolesława Leśmiana
- Jadwigi Majówny
- Na Borach
- Na Polankach
- Nad Źródłem
- Olszanicka od 10
- Pod Skałą
- Pod Szańcami
- Podkamyk
- Porzecze
- Powstania Listopadowego
- Powstania Styczniowego
- Władysława Raczkiewicza
- ks. Piotra Skargi
- Zofii Stryjeńskiej
- Szaserów
- Kazimierza Wyżgi
Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Błogosławionej Laury Vicuna
adres: os. Osiedle Kościuszkowskie 7, 31-858 Kraków
numer komisji: 349
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Kościuszkowskie od 1 do 12A
Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Apostołów w Krakowie
adres: Bulwarowa 33, 31-751 Kraków
numer komisji: 377
- Kraków-Nowa Huta: Bulwarowa 2
- Osiedle Sportowe
Publiczne Rajskie Przedszkole
adres: Jana Izydora Sztaudyngera 5, 30-694 Kraków
numer komisji: 208
- Kraków-Podgórze: Barycka
- Bednarska od 13K do 13N
- Blacharska
- Gacki
- Wacława Gąsiorowskiego
- Włodzimierza Gruszczyńskiego nieparzyste od 3 do 21J i parzyste od 4 do 36
- Jana Hallera nieparzyste od 9 i parzyste od 16
- Harcerzy Krakowskich
- Antoniego Hoborskiego
- Kosocicka 73, 75
- Koszutki
- Krzemieniecka nieparzyste od 35 i parzyste od 36
- Jerzego Lande
- Niebieska od 33
- Juliusza Osterwy nieparzyste od 1 do 23 i parzyste od 2 do 16
- Bogumiła Pawłowskiego
- Emilii Sczanieckiej
- Szczegów
- Jana Izydora Sztaudyngera
- Romana Żelazowskiego
Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące
adres: os. Osiedle Piastów 34, 31-624 Kraków
numer komisji: 333
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Piastów od 45 do 57
Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące
adres: os. Osiedle Piastów 34, 31-624 Kraków
numer komisji: 334
- Kraków-Nowa Huta: Dziekanowicka
- Osiedle Piastów od 58
- Powstańców nieparzyste od 117 i parzyste od 54
Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące
adres: os. Osiedle Piastów 34, 31-624 Kraków
numer komisji: 335
- Kraków-Nowa Huta: Romana Dmowskiego
- Do Fortu
- Wojciecha Korfantego
- Szymona Marycjusza
- Królowej Marysieńki
- Księdza Stefana Mazanka
- Mistrzejowicka
- Gustawa Morcinka 2J
- gen. Leopolda Okulickiego parzyste od 44 do 68
- Osiedle Mistrzejowice od 1 do 53
- bez 10, 13, 14
- Księdza Kardynała Adama Stefana Sapiehy
Rada i Zarząd Dzielnicy XVIII
adres: os. Osiedle Centrum B 6, 31-927 Kraków
numer komisji: 374
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Centrum B
Samorządowe Przedszkole Nr 11
adres: Saska 11, 30-715 Kraków
numer komisji: 279
- Kraków-Podgórze: Gromadzka od 22a
- Krzywda od 30
- Przewóz do 32
- Saska
- Księdza Ignacego Stoszki
- Stróża Rybna
- Szczygla
Samorządowe Przedszkole Nr 11
adres: Saska 11, 30-715 Kraków
numer komisji: 280
- Kraków-Podgórze: Gromadzka od 1 do 21a
- Jana Heweliusza
- Koźlarska
- Krzywda od 1 do 28
- płk. Ryszarda Kuklińskiego 7
- Nowohucka nieparzyste od 67
- Paproci
- Płaszowska
- Powstańców Wielkopolskich nieparzyste od 13 i parzyste od 16A
- Sarmacka
- Strycharska
- Szklarska
- Wodna od 16 do końca parzyste oraz od 33 do końca nieparzyste
Samorządowe Przedszkole Nr 14
adres: Młyńska Boczna 4, 31-470 Kraków
numer komisji: 52
- Kraków-Śródmieście: Młyńska parzyste
- Młyńska Boczna parzyste
- Sadzawki
Samorządowe Przedszkole Nr 165
adres: Wincentego Danka 1, 31-229 Kraków
numer komisji: 92
- Kraków-Krowodrza: Wincentego Danka
- Nad Sudołem od 8 do 24
- Henryka Pachońskiego nieparzyste od 11 do 17 i parzyste od 8 do 16
Samorządowe Przedszkole Nr 177
adres: os. Osiedle Kombatantów 13, 31-630 Kraków
numer komisji: 318
- Kraków-Nowa Huta: Władysława Czaplickiego
- Osiedle Kombatantów
Samorządowe Przedszkole Nr 178
adres: Sudolska 3, 31-423 Kraków
numer komisji: 62
- Kraków-Śródmieście: Liliowa
- Jakuba Majora nieparzyste od 7 i parzyste
- Powstańców nieparzyste od 3 do 53 i parzyste od 4 do 26
Samorządowe Przedszkole Nr 178
adres: Sudolska 3, 31-423 Kraków
numer komisji: 63
- Kraków-Śródmieście: Józefa Łepkowskiego nieparzyste od 9 i parzyste
- Jakuba Majora nieparzyste od 1 do 5B
- mjr. Ryszarda Nuszkiewicza od 1 do 11
Samorządowe Przedszkole Nr 33
adres: Rżącka 1, 30-687 Kraków
numer komisji: 209
- Kraków-Podgórze: Andrzeja Badurskiego 9
- Bednarska nieparzyste od 1 do 11, 15, 15A, 15B i parzyste od 2 do 24
- Biernata z Lublina
- Błotna
- Ciasna
- Czajna
- Księdza Franciszka Dźwigońskiego
- Jana Hallera nieparzyste od 1 do 3a i parzyste od 4 do 10
- Kalinowa
- Kliniec
- Kosocicka nieparzyste od 85A i parzyste od 72
- Krystyna z Ostrowa
- Łamana
- Mokra
- Niebieska nieparzyste od 1 do 29 i parzyste od 2 do 20
- Obronna nieparzyste od 11 i parzyste od 6E
- Podedworze nieparzyste od 15
- Podlesie
- Podwórkowa
- Powały z Taczewa
- Przewiewna
- Przy Kuźni
- Rżącka
- Sadka
- Słona Woda nieparzyste
- Snozy
- Sporna
- Szpakowa
- Jana Leopolda Tyranowskiego
- Zacisze Drwinki
- Zyndrama z Maszkowic
Samorządowe Przedszkole Nr 44
adres: Jerzego Żuławskiego 9, 31-145 Kraków
numer komisji: 20
- Kraków-Śródmieście: Aleja Juliusza Słowackiego nieparzyste od 29 do 45
- Długa parzyste od 68 do 88
- Oskara Kolberga
- Krowoderska nieparzyste od 61 do 79
- Szlak parzyste od 14 do 18
- Jerzego Żuławskiego
Samorządowe Przedszkole Nr 45
adres: Piekarska 14, 31-067 Kraków
numer komisji: 5
- Kraków-Śródmieście: Augustiańska od 1 do 6
- Józefa Dietla nieparzyste od 1 do 41
- Augustyna Kordeckiego
- Krakowska nieparzyste od 1 do 7 i parzyste od 4 do 10
- Elizy Orzeszkowej
- Paulińska
- św. Stanisława
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 im. J. Korczaka
adres: Jana Zamoyskiego 100, 30-523 Kraków
numer komisji: 285
- Kraków-Podgórze: Czyżówka
- Krzemionki
- Podskale
- Przełęcz
- Redemptorystów
- Smolki od 1 do 5
- Stroma
- Jana Zamoyskiego od 10
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3
adres: Praska 64, 30-322 Kraków
numer komisji: 157
- Kraków-Podgórze: Do Groty
- Łosiówka
- Heleny i Leona Patynów
- Jana Pietrusińskiego
- Praska nieparzyste od 47 i parzyste od 52
- Tyniecka od 23 do 43C
Szkoła Muzyczna I Stopnia Nr 1
adres: Pilotów 51, 31-462 Kraków
numer komisji: 48
- Kraków-Śródmieście: Jerzego Bajana
- Kazimierza Chałupnika
- Anieli Krzywoń
- Majowa
- Janusza Meissnera 5 i parzyste od 4 do 28
- Nieznana
- Pilotów nieparzyste od 1 do 51
- Podmiejska
- Mariana Raciborskiego
- Rozmarynowa
- Startowa
- Swojska
- prof. Henryka Wereszyckiego
- Widna
- Wiejska
- Żwirki i Wigury
Szkoła Muzyczna I i II Stopnia
adres: Józefińska 10, 30-529 Kraków
numer komisji: 289
- Kraków-Podgórze: Józefińska nieparzyste od 1 do 35 i parzyste
- Krakusa od 13
- Bolesława Limanowskiego nieparzyste od 5 do 19 i parzyste od 6 do 34
- Nadwiślańska
- Piwna
- Węgierska nieparzyste od 11 i parzyste od 14
adres: Tuchowska 113, 30-698 Kraków
numer komisji: 206
- Kraków-Podgórze: Władysława Bełzy
- Do Luboni od 61
- Droga Rokadowa
- Gdowska
- Golkowicka
- Grawerska
- Antoniego Kenara
- Jerzego Kuryłowicza nieparzyste od 1 do 69 i parzyste od 2 do 50
- Lwa Landaua nieparzyste
- Matematyków Krakowskich nieparzyste od 11 do 27A
- Miarowa nieparzyste od 37 i parzyste od 20
- Na Pokusie
- Nad Fosą
- Orszańska
- Juliusza Osterwy nieparzyste od 27 i parzyste od 20
- Rytownicza
- Szczawnicka
- Tuchowska od 98
Szkoła Podstawowa Nr 1
adres: św. Marka 34, 31-024 Kraków
numer komisji: 10
- Kraków-Śródmieście: św. Anny
- Bracka
- Floriańska parzyste
- Franciszkańska 1 i 3
- Gołębia
- Grodzka nieparzyste od 1 do 17
- Jagiellońska
- św. Jana
- św. Marka od 4 do 19
- Karola Olszewskiego
- Pijarska nieparzyste od 1 do 17 i parzyste
- Plac Szczepański
- Plac Wszystkich Świętych od 6 do 11
- Reformacka
- Rynek Główny
- Sławkowska
- Szczepańska
- Szewska
- św. Tomasza nieparzyste od 1 do 19 i parzyste od 2 do 16
- Wiślna
Szkoła Podstawowa Nr 1
adres: św. Marka 34, 31-024 Kraków
numer komisji: 9
- Kraków-Śródmieście: Floriańska nieparzyste
- Mikołaja Kopernika nieparzyste od 1 do 9 i parzyste od 2 do 16
- Lubicz nieparzyste od 1 do 9
- Mały Rynek
- św. Marka od 20
- Mikołajska
- Na Gródku
- Pijarska nieparzyste od 19 do 23
- Plac Mariacki
- Plac Świętego Ducha
- Radziwiłłowska
- Sienna parzyste
- Marii Skłodowskiej-Curie
- Szpitalna
- Świętego Krzyża
- św. Tomasza nieparzyste od 21 do 43 i parzyste od 18 do 34
- Westerplatte od 1 do 16
- dr. Ludwika Zamenhofa
- Mikołaja Zyblikiewicza parzyste
Szkoła Podstawowa Nr 100
adres: os. Osiedle Albertyńskie 36, 31-855 Kraków
numer komisji: 350
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Albertyńskie od 13 do 21
Szkoła Podstawowa Nr 100
adres: os. Osiedle Albertyńskie 36, 31-855 Kraków
numer komisji: 351
- Kraków-Nowa Huta: Małego Księcia
- Osiedle Albertyńskie od 22 do 30
Szkoła Podstawowa Nr 100
adres: os. Osiedle Albertyńskie 36, 31-855 Kraków
numer komisji: 352
- Kraków-Nowa Huta: Marii Dąbrowskiej od 15 do 17I
- Osiedle Albertyńskie 1 i od 31 do 38
Szkoła Podstawowa Nr 101
adres: os. Osiedle Jagiellońskie 9, 31-832 Kraków
numer komisji: 338
- Kraków-Nowa Huta: Anny Jagiellonki
- Królowej Bony
- Osiedle Jagiellońskie 9
- od 22 do 26 i od 28 do 36
- Barbary Radziwiłłówny
Szkoła Podstawowa Nr 101
adres: os. Osiedle Jagiellońskie 9, 31-832 Kraków
numer komisji: 339
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Kazimierzowskie od 2 do 15
- Spytka z Melsztyna
Szkoła Podstawowa Nr 101
adres: os. Osiedle Jagiellońskie 9, 31-832 Kraków
numer komisji: 340
- Kraków-Nowa Huta: Elżbiety Łokietkówny
- Osiedle Jagiellońskie od 10 do 21
- Osiedle Kazimierzowskie od 18 do 25
Szkoła Podstawowa Nr 101
adres: os. Osiedle Jagiellońskie 9, 31-832 Kraków
numer komisji: 341
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Kazimierzowskie od 26 do 39
Szkoła Podstawowa Nr 103
adres: os. Osiedle Kolorowe 29, 31-941 Kraków
numer komisji: 297
- Kraków-Nowa Huta: Aleja Jana Pawła II parzyste od 184 do 196
- bp. Filipa Padniewskiego
- bp. Piotra Tomickiego nieparzyste od 7 i parzyste
Szkoła Podstawowa Nr 103
adres: os. Osiedle Kolorowe 29, 31-941 Kraków
numer komisji: 298
- Kraków-Nowa Huta: Aleja Jana Pawła II 57 i parzyste od 128 do 180
- Bieńczycka nieparzyste od 1 do 5
- Jutrzenka
- Śliwkowa
- Franciszka Wężyka
- ks. Józefa Zastawniaka
Szkoła Podstawowa Nr 103
adres: os. Osiedle Kolorowe 29, 31-941 Kraków
numer komisji: 385
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Kolorowe od 16 do 47
- bez 17a
Szkoła Podstawowa Nr 103
adres: os. Osiedle Kolorowe 29, 31-941 Kraków
numer komisji: 386
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Kolorowe od 1 do 15, 17a
Szkoła Podstawowa Nr 104
adres: os. Osiedle Wysokie 7, 31-819 Kraków
numer komisji: 343
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Wysokie
- Urszulki
- Złoczowska
Szkoła Podstawowa Nr 104
adres: os. Osiedle Wysokie 7, 31-819 Kraków
numer komisji: 344
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Józefa Strusia od 1 do 6
Szkoła Podstawowa Nr 110
adres: Skwerowa 3, 30-317 Kraków
numer komisji: 149
- Kraków-Podgórze: Barska od 1 do 45
- Jana Kilińskiego
- Marii Konopnickiej 25, 26 i nieparzyste od 1 do 13
- Madalińskiego
- Powroźnicza
- Kazimierza Pułaskiego od 1 do 14
- Różana
- Rynek Dębnicki
- Sandomierska
- Edmunda Wasilewskiego
- Zamkowa
- Zduńska
Szkoła Podstawowa Nr 110
adres: Skwerowa 3, 30-317 Kraków
numer komisji: 150
- Kraków-Podgórze: Michała Bałuckiego
- Dębowa
- Konfederacka
- Kazimierza Pułaskiego od 20
- Rolna
- Skwerowa
- Szwedzka parzyste od 4 do 32
- Tyniecka od 1 do 10A
- Zagrody
Szkoła Podstawowa Nr 111
adres: Bieżanowska 204, 30-856 Kraków
numer komisji: 265
- Kraków-Podgórze: Bieżanowska nieparzyste od 155 i parzyste od 128 do 232
- Bocznica
- Danalówka (bez 39, 41)
- Działkowa
- Imielna
- Laskowa
- Łazy
- Magazynowa
- Ogórkowa
- Półłanki nieparzyste od 1 do 31L
- Wilhelma i Jana Ripperów
- Stacyjna
- Komandora Bohdana Wrońskiego
Szkoła Podstawowa Nr 113
adres: Piotra Stachiewicza 33, 31-328 Kraków
numer komisji: 104
- Kraków-Krowodrza: Tadeusza Makowskiego (bez 18, 18a, 20, 22)
- Opolska 5
- Jana Palacha
- Piotra Stachiewicza nieparzyste od 35 do 47 i parzyste od 28 do 58
Szkoła Podstawowa Nr 113
adres: Piotra Stachiewicza 33, 31-328 Kraków
numer komisji: 105
- Kraków-Krowodrza: Józefa Chełmońskiego-Deptak
- Pod Fortem
- Racławicka 57
- Piotra Stachiewicza nieparzyste od 3 do 33
- Jana Styki
- Władysława Łokietka 39 i 60
- Józefa Wybickiego nieparzyste od 7 i parzyste od 30 do 52
Szkoła Podstawowa Nr 114
adres: Łąkowa 31, 31-443 Kraków
numer komisji: 42
- Kraków-Śródmieście: Aleja Jana Pawła II parzyste od 2 do 68
- Czyżyńska (bez 21)
- Majora Pilota Stefana Janusa
- Tadeusza Kantora
- Ładna
- płk. pil. Stefana Łaszkiewicza
- Janusza Meissnera parzyste od 32 do 48
- Mogilska od 114
- Ogrodnicza
- Ostatnia
- Szkółkowa
Szkoła Podstawowa Nr 114
adres: Łąkowa 31, 31-443 Kraków
numer komisji: 43
- Kraków-Śródmieście: Śliczna
Szkoła Podstawowa Nr 119
adres: Bolesława Czerwieńskiego 1, 31-319 Kraków
numer komisji: 100
- Kraków-Krowodrza: Bolesława Czerwieńskiego
- Kazimierza Pużaka nieparzyste od 3 do 25 i parzyste od 2 do 8
- Eliasza Radzikowskiego 66
- Wilcza
Szkoła Podstawowa Nr 119
adres: Bolesława Czerwieńskiego 1, 31-319 Kraków
numer komisji: 101
- Kraków-Krowodrza: Józefa Elsnera 1, 3 i parzyste od 4 do 6
- Gnieźnieńska nieparzyste od 1a do 33 i parzyste od 2 do 18A
- Marii Jaremy nieparzyste od 1 do 19A
- Stanisława Lentza
- Eliasza Radzikowskiego nieparzyste od 1 do 15 i parzyste od 34 do 62
- Wojciecha Weissa nieparzyste do 15 i parzyste od 4 do 10
- Zygmuntowska nieparzyste do 23
- parzyste do 20
Szkoła Podstawowa Nr 119
adres: Bolesława Czerwieńskiego 1, 31-319 Kraków
numer komisji: 97
- Kraków-Krowodrza: Josepha Conrada nieparzyste
- Fiszera
- Władysława Podkowińskiego
- Eliasza Radzikowskiego nieparzyste od 59 do 83 i parzyste od 114 do 142
- Słowicza
Szkoła Podstawowa Nr 119
adres: Bolesława Czerwieńskiego 1, 31-319 Kraków
numer komisji: 98
- Kraków-Krowodrza: Eliasza Radzikowskiego nieparzyste od 17 do 53 i parzyste od 70 do 108
Szkoła Podstawowa Nr 119
adres: Bolesława Czerwieńskiego 1, 31-319 Kraków
numer komisji: 99
- Kraków-Krowodrza: Gnieźnieńska parzyste od 18B do 26
- Marii Jaremy nieparzyste od 21 do 25 i parzyste
- Kazimierza Pużaka 27, 29
- Zygmuntowska od 24
Szkoła Podstawowa Nr 123
adres: Okólna 16, 30-684 Kraków
numer komisji: 240
- Kraków-Podgórze: Facimiech od 1 do 18
- Okólna parzyste od 20 do 28
Szkoła Podstawowa Nr 123
adres: Okólna 16, 30-684 Kraków
numer komisji: 241
- Kraków-Podgórze: Na Kozłówce 10, 12, 12A
- Okólna nieparzyste od 3 do 13
- bez 5
Szkoła Podstawowa Nr 123
adres: Okólna 16, 30-684 Kraków
numer komisji: 242
- Kraków-Podgórze: Na Kozłówce 29, 31, 33 i parzyste od 14
- Polonijna
- Wielicka nieparzyste od 233 do 253B
- Wlotowa
Szkoła Podstawowa Nr 124
adres: Ferdynanda Weigla 2, 30-898 Kraków
numer komisji: 266
- Kraków-Podgórze: Ludwika Bierkowskiego
- Bieżanowska parzyste od 234 do 248
- Księdza Adolfa Chojnackiego
- Ludwika Gardowskiego
- Jana Kiepury
- Jacka Kluszewskiego
- Kolonijna
- Jana Korepty od 1 do 22
- Edmunda Krzymuskiego
- Karola Kurpińskiego
- ks. Prałata Mariana Łaczka
- Madejówka
- Mała Góra nieparzyste
- Zbigniewa Małka
- Na Jazkach
- Nad Serafą
- Jana Nowaka
- Jerzego Potrzebowskiego
- Przecinek
- Rakuś
- Teodora Rygiera
- Jana Smolenia
- Tadeusza Stryjeńskiego
- Jana Szastera
- Henryka Świdzińskiego
- Wielicka parzyste od 252
Szkoła Podstawowa Nr 124
adres: Ferdynanda Weigla 2, 30-898 Kraków
numer komisji: 267
- Kraków-Podgórze: Bieżanowska parzyste od 250
- Bogucicka
- Drożdżowa
- Jana Grzecha
- Michała i Stanisława Jaglarzów
- Władysława Jakubca
- Braci Jamków
- Franciszka Kłaka
- Koprowa
- Jana Korepty od 23
- ks. Jana Kusia
- Wojciecha Lipowskiego
- Pod Pomnikiem
- ks. Jerzego Popiełuszki
- Stanisława Pronia
- Przełazek
- Henryka Sucharskiego
- Leopolda Śliwy
- Leona Ślósarczyka
- Świeża
- Czesława Tańskiego
- Ferdynanda Weigla
- Wojciecha z Brudzewa
- Zamłynie
- Złocieniowa parzyste od 2 do 26 i nieparzyste od 1 do 19
- Fryderyka Zolla
Szkoła Podstawowa Nr 124
adres: Ferdynanda Weigla 2, 30-898 Kraków
numer komisji: 268
- Kraków-Podgórze: Czarnochowicka
- Leopolda Flanka
- Gerberowa
- Adama Habeli
- Hiacyntowa
- Henryka Hoyera
- Feliksa Jasieńskiego
- Ludwika Jędrzejczyka
- Kameliowa
- Kokotowska
- Kwatery
- Letnia
- Mogiłki
- Okręglik
- Kazimierza Pochwalskiego
- Potrzask
- Ksawerego Pruszyńskiego
- Przebiśniegów
- Przylaszczki
- Brunona Schulza
- Józefa Stępnia
- Stefana Stolarza
- Dezyderego Szymkiewicza
- Zalipki
- Zarosie
- Wiesława Zarzyckiego
Szkoła Podstawowa Nr 126
adres: os. Osiedle Tysiąclecia 57, 31-610 Kraków
numer komisji: 314
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Oświecenia od 1 do 8 i od 14 do 17
- Osiedle Tysiąclecia 62, 63
Szkoła Podstawowa Nr 126
adres: os. Osiedle Tysiąclecia 57, 31-610 Kraków
numer komisji: 315
- Kraków-Nowa Huta: Horodelska
- Osiedle Tysiąclecia od 43 do 61 i od 64
Szkoła Podstawowa Nr 129
adres: os. Osiedle Na Wzgórzach 13a, 31-722 Kraków
numer komisji: 364
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Na Wzgórzach od 1 do 10
- od 30 do 44
Szkoła Podstawowa Nr 129
adres: os. Osiedle Na Wzgórzach 13a, 31-722 Kraków
numer komisji: 365
- Kraków-Nowa Huta: Haliny Cieślińskiej-Brzeskiej
- Kantorowicka nieparzyste od 55 do 107a i parzyste od 48 do 54
- Ludwika Osieckiego
- Osiedle Na Wzgórzach od 11 do 29
- Niebyła
Szkoła Podstawowa Nr 134
adres: Kłuszyńska 46, 30-449 Kraków
numer komisji: 199
- Kraków-Podgórze: Chorzowska
- Dzikiej Róży
- Inicjatywy Lokalnej
- Kłuszyńska
- Księdza Franciszka Maja
- Opatkowicka
- Poronińska
- Jerzego Smoleńskiego
- Starowiejska od 1 do 11
- Zakarczmie od 1 do 39C
- Zakopiańska nieparzyste od 183 i parzyste od 196
- Zembrzycka
Szkoła Podstawowa Nr 134
adres: Kłuszyńska 46, 30-499 Kraków
numer komisji: 198
- Kraków-Podgórze: Macieja Dębskiego
- Libertowska
- Miejscowa
- Leona Petrażyckiego nieparzyste od 1 do 39P i parzyste od 2 do 60B
- Solówki parzyste
- prof. Jana Studniarskiego
- Władysława Taklińskiego
- Tadeusza Ważewskiego
- Zakarczmie od 50
Szkoła Podstawowa Nr 137
adres: Feliksa Wrobela 79, 30-798 Kraków
numer komisji: 271
- Kraków-Podgórze: Bartników
- płk. Barty
- Bugaj
- Henryka Czeczotta
- Dobry Początek
- Dymnik
- Husarska
- Kminkowa
- Kotówka
- Łutnia
- Osikowa
- Pod Gwiazdami
- Pod Wierzbami
- Rączna nieparzyste od 27 i parzyste od 44
- Tadeusza Śliwiaka nieparzyste od 39
- parzyste od 48
- Traczy
- Tyrczanka
- Feliksa Wrobela
Szkoła Podstawowa Nr 138
adres: Kazimierza Wierzyńskiego 3, 30-198 Kraków
numer komisji: 136
- Kraków-Krowodrza: Balicka nieparzyste od 117 do 287 i parzyste od 104 do 284
- Stanisława Brzozowskiego
- Emila Godlewskiego
- Gradowa
- mjr. Łupaszki
- Na Nowinach
- Profesora Stefana Myczkowskiego od 1 do 8
- Przy Młynówce
- gen. Bolesława Wieniawy-Długoszowskiego od 114
- Kazimierza Wierzyńskiego
- Michała Wójcickiego
- Zaklucze
- Zygmunta Starego nieparzyste od 83 i parzyste od 64
Szkoła Podstawowa Nr 138
adres: Kazimierza Wierzyńskiego 3, 30-198 Kraków
numer komisji: 137
- Kraków-Krowodrza: Balicka od 289
- Piotra Brzezińskiego
- Jarosława Dolińskiego
- Mariana Hemara
- Dobiesława Kurozwęckiego
- Profesora Stefana Myczkowskiego od 15
- Bronisława Piątkiewicza
- Profesora Teodora Spiczakowa
- Wapiennik
- Wincentego Weryhy-Darowskiego
- Zakliki z Mydlnik
Szkoła Podstawowa Nr 14
adres: Profesora Wojciecha Marii Bartla 29, 30-389 Kraków
numer komisji: 196
- Kraków-Podgórze: Anusi
- Arktyczna
- Babinicza
- dr. Józefa Babińskiego nieparzyste od 1 do 15
- Billewiczów
- Butrymów
- Centkiewiczów
- Profesora Zdzisława Czeppe
- Dęboroga
- Karola i Jerzego Drozdowskich
- Galaktyczna
- prof. Bronisława Geremka
- Kamieniecka
- Ketlinga
- Braci Kiemliczów
- Komuny Paryskiej od 1 do 52
- Michała Korpala od 1 do 20
- Krymska
- Laudańska
- bpa Albina Małysiaka nieparzyste
- Orleańska
- Pawła z Krosna
- Pod Dębami
- Pod Strugą
- Polarna
- Sidzińska
- Soroki
- Spacerowa nieparzyste od 1 do 9, 27, 27N
- Profesora Bolesława Wiktora Wicherkiewicza nieparzyste od 7 i parzyste
- Zaporoska
- Zbaraska
Szkoła Podstawowa Nr 14
adres: Profesora Wojciecha Marii Bartla 29, 30-389 Kraków
numer komisji: 197
- Kraków-Podgórze: Profesora Wojciecha Marii Bartla
- Michała Korpala parzyste od 22
- Mieczykowa
- Anny Szwed-Śniadowskiej
- Warowna
- Profesora Bolesława Wiktora Wicherkiewicza nieparzyste od 1 do 5
Szkoła Podstawowa Nr 14
adres: Profesora Wojciecha Marii Bartla 29, 30-389 Kraków
numer komisji: 406
- Kraków-Podgórze: Bpa Albina Małysiaka parzyste
- dr. Józefa Babińskiego nieparzyste od 15A do 43C
- Komuny Paryskiej parzyste od 54
- Spacerowa nieparzyste od 15 (bez 27, 27N) i parzyste
Szkoła Podstawowa Nr 141
adres: Józefa Sawy-Calińskiego 12, 31-999 Kraków
numer komisji: 404
- Kraków-Nowa Huta: Barwna
- Benedykta Dybowskiego
- Hektary
- Igołomska od 83 do 105
- Kościelnicka
- Kuśnierska
- Marceliny Kulikowskiej
- Władysława Łozińskiego
- Józefa Ostafina
- Ostrówka
- Płoszczyny
- Pod Gajem
- Podbiałowa
- Pysocice
- Równa
- Józefa Sawy-Calińskiego
- Andrzeja Stopki
- Andrzeja Waligórskiego
- Wiewiórcza
- Wodzickich
- Wróżenicka
Szkoła Podstawowa Nr 142
adres: Drożyska 13, 31-998 Kraków
numer komisji: 405
- Kraków-Nowa Huta: Bartnicza
- Betonowa
- Biwakowa
- Brzeska
- Drożyska
- Henryka Flame
- Jaglana
- Bolesława Kontryma
- ks. Mariana Luzara
- Morgi
- Nadwodna
- Plac Marii Turzymy
- Plażowa
- Kazimierza Pluty-Czachowskiego
- Przylasek
- Siejówka
- Szlifierska
- Wiązowa
- Zakępie
Szkoła Podstawowa Nr 149
adres: Franciszka Bujaka 15, 30-611 Kraków
numer komisji: 217
- Kraków-Podgórze: por. Halszki nieparzyste od 29
- Marii i Bolesława Wysłouchów nieparzyste od 1 do 27A
Szkoła Podstawowa Nr 149
adres: Franciszka Bujaka 15, 30-611 Kraków
numer komisji: 218
- Kraków-Podgórze: Franciszka Bujaka od 10 do 16A
- por. Halszki parzyste od 24
- Zbigniewa Herberta 27 i 29
- Łowienicka
- Myślenicka 40
- Pagórkowa
Szkoła Podstawowa Nr 149
adres: Franciszka Bujaka 15, 30-611 Kraków
numer komisji: 219
- Kraków-Podgórze: Franciszka Bujaka od 1 do 8
- Chmielna
- Daliowa
- Generała Juliana Filipowicza
- Okopowa
- Storczykowa
- Michała Żaka
Szkoła Podstawowa Nr 149
adres: Franciszka Bujaka 15, 30-611 Kraków
numer komisji: 220
- Kraków-Podgórze: por. Halszki od 1 do 15
- Wincentego Witosa od 23
Szkoła Podstawowa Nr 149
adres: Franciszka Bujaka 15, 30-611 Kraków
numer komisji: 221
- Kraków-Podgórze: Turniejowa 70 i nieparzyste od 59
- Wincentego Witosa od 1 do 21
Szkoła Podstawowa Nr 153
adres: Na Błonie 15d, 30-147 Kraków
numer komisji: 133
- Kraków-Krowodrza: Na Błonie nieparzyste od 9 do 13E
- bez 9A
Szkoła Podstawowa Nr 153
adres: Na Błonie 15d, 30-147 Kraków
numer komisji: 134
- Kraków-Krowodrza: Balicka nieparzyste od 1 do 53 i parzyste od 12 do 20
- Na Błonie nieparzyste od 1 do 7C, 9A
- Zielony Most 2
Szkoła Podstawowa Nr 155
adres: os. Osiedle 2 Pułku Lotniczego 21, 31-869 Kraków
numer komisji: 300
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle 2 Pułku Lotniczego od 10 do 11A i od 41
Szkoła Podstawowa Nr 155
adres: os. Osiedle 2 Pułku Lotniczego 21, 31-869 Kraków
numer komisji: 301
- Kraków-Nowa Huta: Bieńczycka nieparzyste od 9 do 15AA
- Osiedle 2 Pułku Lotniczego od 1 do 9
Szkoła Podstawowa Nr 155
adres: os. Osiedle 2 Pułku Lotniczego 21, 31-869 Kraków
numer komisji: 302
- Kraków-Nowa Huta: Stanisława Kłosowskiego
- Osiedle 2 Pułku Lotniczego od 12 do 26 i 31
Szkoła Podstawowa Nr 155
adres: os. Osiedle 2 Pułku Lotniczego 21, 31-869 Kraków
numer komisji: 303
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle 2 Pułku Lotniczego od 27 do 29A
- Osiedle Avia
Szkoła Podstawowa Nr 155
adres: os. Osiedle 2 Pułku Lotniczego 21, 31-869 Kraków
numer komisji: 410
- Kraków-Nowa Huta: Bolesława Orlińskiego
Szkoła Podstawowa Nr 156
adres: Centralna 39, 31-586 Kraków
numer komisji: 293
- Kraków-Nowa Huta: Aleja Pokoju nieparzyste od 51 do 57
- Cichociemnych AK
- Ciepłownicza
- Cuplowa
- Do Wisły
- Habina
- Isep
- Łęgowa
- Na Załęczu
- Niepokalanej Panny Marii
- Niepołomska
- Nowohucka nieparzyste od 9 do 17 i parzyste od 44 do 54
- Odmętowa parzyste od 88, 105, 107
- Ogłęczyzna
- Osiedle
- Plac Błonie-Beszcz
- Longinusa Podbipięty nieparzyste do 55A i parzyste do 96
- Podleska
- Sierpowa
- Siwka
- Skręcona
- Sochy
- Sołtysowska nieparzyste od 35 i parzyste od 20
- Stręcka
- Szafrańska
- Wiklinowa
- Zajęcza
- Zapusta
Szkoła Podstawowa Nr 156
adres: Centralna 39, 31-586 Kraków
numer komisji: 294
- Kraków-Nowa Huta: Romana Ciesielskiego
- Sikorki
- Sołtysowska nieparzyste od 27 do 33 i parzyste od 10 do 18
Szkoła Podstawowa Nr 156
adres: Centralna 39, 31-586 Kraków
numer komisji: 295
- Kraków-Nowa Huta: Centralna
- Galicyjska
- Kamionka
- Sołtysowska nieparzyste od 1 do 25B i parzyste od 2 do 8
- Woźniców
Szkoła Podstawowa Nr 156
adres: Centralna 39, 31-586 Kraków
numer komisji: 296
- Kraków-Nowa Huta: Aleja Pokoju nieparzyste od 63 i parzyste od 52A
- Dolna
- Dolnomłyńska
- Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
- Kwiatów Polskich
- Na Łąkach
- Narciarska
- Nastrojowa
- Nowohucka 1, 3
- Poleska
- Strumyk
- Tabaczna
- Juliana Tuwima
Szkoła Podstawowa Nr 18
adres: Półkole 11, 31-559 Kraków
numer komisji: 38
- Kraków-Śródmieście: Bajeczna
- Miedziana
- Na Szaniec parzyste
- Ofiar Dąbia
Szkoła Podstawowa Nr 18
adres: Półkole 11, 31-559 Kraków
numer komisji: 39
- Kraków-Śródmieście: Półkole
- Widok nieparzyste i parzyste od 14 do 22A
Szkoła Podstawowa Nr 2
adres: Strzelców 5a, 31-422 Kraków
numer komisji: 56
- Kraków-Śródmieście: Aleja gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego od 9 do 33
- Aliny
- Balladyny
- Franciszka Bohomolca 13
- Jana Brzechwy
- Dobrego Pasterza nieparzyste od 125 i parzyste od 116 do 122C
- Harnasiów
- Janosika
- Krzesławicka nieparzyste
- Liryczna
- Lublańska parzyste od 34 do 38
- Nikifora
- Mariana Słoneckiego
Szkoła Podstawowa Nr 2
adres: Strzelców 5a, 31-422 Kraków
numer komisji: 57
- Kraków-Śródmieście: Klimka Bachledy
- Franka Linke-Crawforda
- Marchołta
- Reduta 21 i od 24
- Rozrywka 1 i 45
- Jana Sabały
Szkoła Podstawowa Nr 2
adres: Strzelców 5a, 31-422 Kraków
numer komisji: 58
- Kraków-Śródmieście: Powstańców nieparzyste od 113 do 115A i parzyste od 46A do 52A
- Reduta od 1 do 11B
- Strzelców od 9
Szkoła Podstawowa Nr 2
adres: Strzelców 5a, 31-422 Kraków
numer komisji: 59
- Kraków-Śródmieście: Powstańców nieparzyste od 57B do 97 i parzyste od 28 do 46
Szkoła Podstawowa Nr 2
adres: Strzelców 5a, 31-422 Kraków
numer komisji: 60
- Kraków-Śródmieście: Antyczna
- Kwartowa
- Pana Cogito
- Rozrywka od 11 do 26
- Strzelców od 4 do 7C
Szkoła Podstawowa Nr 20
adres: Agatowa 41, 30-798 Kraków
numer komisji: 269
- Kraków-Podgórze: Henryka i Karola Czeczów
- Malachitowa od 11 do 13
Szkoła Podstawowa Nr 20
adres: Agatowa 41, 30-798 Kraków
numer komisji: 270
- Kraków-Podgórze: Agatowa
- Mariana Domagały
- Nad Drwiną
- Osiedle Kolejowe
- Półłanki parzyste od 2 do 72A
- Taborowa
Szkoła Podstawowa Nr 20
adres: Agatowa 41, 30-798 Kraków
numer komisji: 408
- Kraków-Podgórze: Ametystowa
- Malachitowa od 5 do 10
- Nefrytowa
- Opalowa
- Topazowa
- Złocieniowa nieparzyste od 21 i parzyste od 34
Szkoła Podstawowa Nr 21
adres: Batalionu "Skała" AK 12, 31-272 Kraków
numer komisji: 89
- Kraków-Krowodrza: Batalionu „Skała” AK
- Krowoderskich Zuchów nieparzyste od 21C do 25 i parzyste od 24 do 28
Szkoła Podstawowa Nr 21
adres: Batalionu "Skała" AK 12, 31-272 Kraków
numer komisji: 90
- Kraków-Krowodrza: Krowoderskich Zuchów parzyste od 8 do 22
- Opolska nieparzyste (bez 5)
Szkoła Podstawowa Nr 21
adres: Batalionu "Skała" AK 12, 31-272 Kraków
numer komisji: 91
- Kraków-Krowodrza: Bliska
- Bukietowa
- Stanisława Grochowiaka
- Jordanowska
- Na Chałupkach
- Nad Sudołem 6
- Nawigacyjna
- Opolska parzyste do 60A
- Owsiana
- Henryka Pachońskiego nieparzyste od 1 do 9 i parzyste od 2 do 6A
- Pękowicka od 1 do 37G
- Północna
- Skrajna
- Stelmachów parzyste od 20 do 24
- Stanisława Tomkowicza
- Adama Vetulaniego
- Wewnętrzna
- Władysława Łokietka od 79 do 124
- Kazimierza Wyki
Szkoła Podstawowa Nr 25
adres: Komandosów 29, 30-334 Kraków
numer komisji: 151
- Kraków-Podgórze: Barska od 57
- Komandosów nieparzyste od 1 do 23
- bez 19A
- Marii Konopnickiej nieparzyste od 17 do 35
- bez 25
- Ludwinowska
- Na Ustroniu
- Swoboda
- Turecka
- Zatorska
Szkoła Podstawowa Nr 25
adres: Komandosów 29, 30-334 Kraków
numer komisji: 152
- Kraków-Podgórze: Komandosów nieparzyste 19A, 25, 27, 29 i parzyste
Szkoła Podstawowa Nr 25
adres: Komandosów 29, 30-334 Kraków
numer komisji: 153
- Kraków-Podgórze: Słomiana nieparzyste od 1 do 15 i parzyste od 2 do 20
- Szwedzka od 52
Szkoła Podstawowa Nr 25
adres: Komandosów 29, 30-334 Kraków
numer komisji: 154
- Kraków-Podgórze: Kapelanka nieparzyste od 3
- Rozdroże
- Słomiana nieparzyste od 17 i parzyste od 22
Szkoła Podstawowa Nr 26
adres: Ignacego Krasickiego 34, 30-503 Kraków
numer komisji: 286
- Kraków-Podgórze: Tadeusza Czackiego
- Kalwaryjska nieparzyste od 63 i parzyste od 70
- Marii Konopnickiej parzyste od 78
- Ignacego Krasickiego nieparzyste od 21 i parzyste od 30
- Stanisława Mitery
- Orawska
- Przedwiośnie
- Spiska
- Szaflarska
- Śliska
Szkoła Podstawowa Nr 26
adres: Ignacego Krasickiego 34, 30-503 Kraków
numer komisji: 287
- Kraków-Podgórze: Jana Długosza
- Kalwaryjska nieparzyste od 33 do 59 i parzyste od 40 do 68
- Ignacego Krasickiego nieparzyste od 1 do 19 i parzyste od 2 do 28A
- Generała Tadeusza Kutrzeby
- Smolki od 7
Szkoła Podstawowa Nr 27
adres: Podedworze 16, 30-686 Kraków
numer komisji: 234
- Kraków-Podgórze: Łużycka nieparzyste od 43 do 53 i nieparzyste od 71 do 73C
- Podedworze parzyste od 2 do 4
Szkoła Podstawowa Nr 27
adres: Podedworze 16, 30-686 Kraków
numer komisji: 235
- Kraków-Podgórze: Łużycka nieparzyste od 55 do 69
- Podedworze 6, 8
Szkoła Podstawowa Nr 27
adres: Podedworze 16, 30-686 Kraków
numer komisji: 236
- Kraków-Podgórze: Adama Bochenka
- Podedworze nieparzyste od 7 do 13B oraz parzyste od 10 do 20A
Szkoła Podstawowa Nr 29
adres: al. Aleja Edwarda Dembowskiego 12, 30-540 Kraków
numer komisji: 283
- Kraków-Podgórze: Aleja Edwarda Dembowskiego
- Aleja Powstańców Śląskich
- św. Benedykta
- Stefana Czarnieckiego
- Henryka Kamieńskiego 18
- Kraka
- Krakusa od 1 do 11
- Parkowa
- Plac Lasoty
- Andrzeja Potebni
- Radosna
- Rękawka
- por. Antoniego Stawarza
- Tatrzańska
- Węgierska nieparzyste od 1 do 9 i parzyste od 2 do 12
Szkoła Podstawowa Nr 31
adres: Bolesława Prusa 18, 30-117 Kraków
numer komisji: 146
- Kraków-Krowodrza: Aleja Marszałka Ferdinanda Focha od 24 do 42
- Juliana Fałata
- Kasztelańska
- Józefa Ignacego Kraszewskiego od 21
- Mlaskotów parzyste od 4B
- Bolesława Prusa
- Salwatorska nieparzyste od 11 do 35a i parzyste od 18 do 22
- Leona Wyczółkowskiego
Szkoła Podstawowa Nr 32
adres: Królowej Jadwigi 78, 30-209 Kraków
numer komisji: 144
- Kraków-Krowodrza: Aleja Mieczysława Małeckiego
- Emaus od 29
- Erazma i Stanisława Fabijańskich
- Mahatmy Gandhiego
- Vlastimila Hofmana
- Królowej Jadwigi nieparzyste od 89 do 153e i parzyste od 84 do 184
- Józefa Korzeniowskiego
- dr. Tadeusza Kudlińskiego
- Leszczynowa
- Antoniego Odyńca
- dr. Owcy-Orwicza
- Piastowska nieparzyste od 1 do 15 i parzyste od 2 do 10
- Przegon
- Eugeniusza Romera
- Jana Sawickiego
- Słonecznikowa
- Stanisława Tondosa
- Ludwika Węgierskiego
- Zimorodków
Szkoła Podstawowa Nr 32
adres: Królowej Jadwigi 78, 30-209 Kraków
numer komisji: 145
- Kraków-Krowodrza: Aleja Jerzego Waszyngtona
- Władysława Anczyca
- Ludomira Benedyktowicza
- Białe Wzgórze
- Do Przystani
- Drożyna
- Emaus do 28B
- Gontyna
- Jaxy Gryfity
- Królowej Jadwigi nieparzyste od 3 do 81 i parzyste od 4 do 78
- Księcia Józefa nieparzyste od 1 do 115 i parzyste od 6 do 54A
- Jacka Malczewskiego
- Panoramiczna
- Polnych Kwiatów
- Świętej Bronisławy
- Ukryta
- Wioślarska
- Wodociągowa
- Zaścianek
Szkoła Podstawowa Nr 33
adres: Stanisława Konarskiego 2, 30-049 Kraków
numer komisji: 117
- Kraków-Krowodrza: Fryderyka Chopina nieparzyste od 1 do 13 i parzyste od 4 do 18
- Czarnowiejska nieparzyste od 39 do 51
- Mieczysława Karłowicza
- Stanisława Konarskiego nieparzyste od 1 do 37
- Juliusza Lea parzyste od 4 do 12A
- Symfoniczna
- Karola Szymanowskiego
Szkoła Podstawowa Nr 36
adres: Mazowiecka 70, 30-019 Kraków
numer komisji: 110
- Kraków-Krowodrza: Oboźna
- Poznańska
- Racławicka 55
- Składowa od 16
- Władysława Łokietka od 1 do 32
- Wrocławska nieparzyste od 11 do 69
Szkoła Podstawowa Nr 36
adres: Mazowiecka 70, 30-019 Kraków
numer komisji: 111
- Kraków-Krowodrza: Kmieca
- Litewska nieparzyste od 37 do 49 oraz parzyste od 20 do 34
- Mazowiecka nieparzyste od 41 do 55
- Racławicka nieparzyste od 39 do 47
- Wójtowska 2 i 4
- Wrocławska parzyste od 42 do 62
Szkoła Podstawowa Nr 36
adres: Mazowiecka 70, 30-019 Kraków
numer komisji: 112
- Kraków-Krowodrza: Antoniego Augustynka-Wichury
- Józefa Friedleina
- Kamienna parzyste od 2 do 14
- Iwona Odrowąża
- Emilii Plater
- Prądnicka nieparzyste od 1 do 31 i parzyste od 8 do 42
- Składowa od 1 do 14B
- Doktora Twardego 6
- Wrocławska nieparzyste do 9
- Zbożowa
Szkoła Podstawowa Nr 36
adres: Mazowiecka 70, 30-019 Kraków
numer komisji: 113
- Kraków-Krowodrza: Aleja Artura Grottgera nieparzyste od 1 do 37
- Aleja Juliusza Słowackiego parzyste od 24 do 36
- Gzymsików
- Litewska nieparzyste od 9 do 23
- Mazowiecka nieparzyste od 23 do 39 i parzyste od 2 do 46
- Henryka Sienkiewicza parzyste od 30 do 34
- Wójtowska nieparzyste od 3 do 9
- Wrocławska parzyste od 26 do 38A
Szkoła Podstawowa Nr 37
adres: os. Osiedle Stalowe 18, 31-922 Kraków
numer komisji: 398
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Willowe
- Plac Przy Poczcie
Szkoła Podstawowa Nr 37
adres: os. Osiedle Stalowe 18, 31-922 Kraków
numer komisji: 399
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Stalowe
Szkoła Podstawowa Nr 38
adres: płk. Francesco Nullo 23, 31-543 Kraków
numer komisji: 30
- Kraków-Śródmieście: Cystersów
- Fabryczna nieparzyste od 5 i parzyste od 16
- Ignacego Kriegera
- Mogilska nieparzyste od 11 do 99
- Mosiężnicza
- płk. Francesco Nullo nieparzyste od 23 i parzyste od 16
- Przy Rondzie nieparzyste
Szkoła Podstawowa Nr 38
adres: płk. Francesco Nullo 23, 31-543 Kraków
numer komisji: 31
- Kraków-Śródmieście: Aleja Pokoju nieparzyste od 5A do 29B i parzyste od 10 do 18E
- Stefana Bobrowskiego
- płk. Francesco Nullo nieparzyste od 1 do 19 i parzyste od 2 do 14
Szkoła Podstawowa Nr 39
adres: Stanisława Jachowicza 5, 31-564 Kraków
numer komisji: 40
- Kraków-Śródmieście: Aleja Pokoju nieparzyste od 31B do 45 i parzyste od 20 do 46
- Na Szaniec nieparzyste
- Widok parzyste od 2 do 12
Szkoła Podstawowa Nr 39
adres: Stanisława Jachowicza 5, 31-564 Kraków
numer komisji: 41
- Kraków-Śródmieście: Czyżyńska 21
- Dąbska
- Stanisława Jachowicza
- Kosynierów
- Stanisława Lema parzyste od 24 do 32
- Mogilska 109
- Nizinna
- Świtezianki
- Zwycięstwa
Szkoła Podstawowa Nr 4
adres: Smoleńsk 5 - 7, 31-108 Kraków
numer komisji: 12
- Kraków-Śródmieście: Aleja Zygmunta Krasińskiego nieparzyste od 1 do 25
- Bożego Miłosierdzia
- Felicjanek
- Mała
- Kazimierza Morawskiego 2, 3, 4, 6
- Marszałka Józefa Piłsudskiego nieparzyste od 1 do 25 i parzyste
- Plac Juliusza Kossaka
- Retoryka
- Smoleńsk
- Straszewskiego od 18 do 22
- Wygoda
- Emila Zegadłowicza
- Zwierzyniecka nieparzyste
Szkoła Podstawowa Nr 40
adres: Pszczelna 13, 30-385 Kraków
numer komisji: 174
- Kraków-Podgórze: Kobierzyńska nieparzyste od 143 do 163 i parzyste od 128 do 144
- Obozowa nieparzyste od 83 do 103
- Jana Kantego Przyzby
- Raciborska
- Studzianki
- Torfowa
- Zalesie nieparzyste od 1 do 35 i parzyste od 2 do 18
Szkoła Podstawowa Nr 40
adres: Pszczelna 13, 30-385 Kraków
numer komisji: 175
- Kraków-Podgórze: Drukarska
- Jana Gutenberga
- Roberta Jahody
- Przemiarki
- Profesora Jerzego Wiśniewskiego
- Zachodnia nieparzyste
- Zalesie nieparzyste od 39 i parzyste od 20
Szkoła Podstawowa Nr 40
adres: Pszczelna 13, 30-385 Kraków
numer komisji: 176
- Kraków-Podgórze: Gronostajowa
- Stefana Grota-Roweckiego nieparzyste od 49a do 65B
- Kobierzyńska 107
- Zachodnia parzyste
Szkoła Podstawowa Nr 40
adres: Pszczelna 13, 30-385 Kraków
numer komisji: 177
- Kraków-Podgórze: prof. Włodzimierza Demetrykiewicza
- Stefana Grota-Roweckiego nieparzyste od 35 do 49
- Kobierzyńska 87, 96, 98, 100
- prof. Stanisława Łojasiewicza
- Stanisława Rostworowskiego parzyste
Szkoła Podstawowa Nr 40
adres: Pszczelna 13, 30-385 Kraków
numer komisji: 178
- Kraków-Podgórze: Kobierzyńska nieparzyste od 93 do 103
- nieparzyste od 113 do 139B
- parzyste 104 do 126
Szkoła Podstawowa Nr 40
adres: Pszczelna 13, 30-385 Kraków
numer komisji: 179
- Kraków-Podgórze: Bułgarska
- Dereniowa
- Krokusowa
- Liściasta
- Łany
- Magnolii
- Pastelowa
- Podhalańska nieparzyste
- Pszczelna
- Ruczaj nieparzyste od 17 do 45 i parzyste od 24 do 62B
- Sąsiedzka
- Turonia nieparzyste od 1 do 11
- Zbrojarzy nieparzyste od 87
Szkoła Podstawowa Nr 41
adres: Erazma Jerzmanowskiego 6, 30-836 Kraków
numer komisji: 248
- Kraków-Podgórze: Erazma Jerzmanowskiego parzyste od 2 do 10
- Lilli Wenedy
Szkoła Podstawowa Nr 41
adres: Erazma Jerzmanowskiego 6, 30-836 Kraków
numer komisji: 249
- Kraków-Podgórze: Erazma Jerzmanowskiego parzyste od 12 do 26
- Leonida Teligi nieparzyste od 13 i parzyste od 30
Szkoła Podstawowa Nr 41
adres: Erazma Jerzmanowskiego 6, 30-836 Kraków
numer komisji: 250
- Kraków-Podgórze: Republiki Korczakowskiej
- Leonida Teligi od 1 do 6
- Konrada Wallenroda
Szkoła Podstawowa Nr 43
adres: Myślenicka 112, 30-698 Kraków
numer komisji: 201
- Kraków-Podgórze: Babiego Lata
- Borowinowa
- Tytusa Chałubińskiego nieparzyste od 1 do 79 i parzyste od 2 do 96B
- Emiliana Czyrniańskiego
- Druskiennicka
- Jana Aleksandra Gorczyna
- Jeździecka
- Kąpielowa nieparzyste od 11 i parzyste od 30
- Adama Krzyżanowskiego
- Lasogórska
- Lusińska
- Józefa Łobodowskiego
- Kazimierza Moszyńskiego
- Jana Muszyńskiego
- Edmunda Neussera
- Niedźwiedziny
- Piłkarska
- Władysława Pytlasińskiego
- Rabczańska
- Sanatoryjna
- Starowiejska od 12a
- Wczasowa
- Wypoczynkowa
- Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa Nr 43
adres: Myślenicka 112, 30-698 Kraków
numer komisji: 202
- Kraków-Podgórze: Franciszka Hypty
- Iwonicka
- Jar
- Konstantego Jelskiego
- Ludomiła Korczyńskiego
- Floriana Kotowskiego
- Lecznicza
- Merkuriusza Polskiego
- Miarowa nieparzyste od 1 do 35B i parzyste od 2 do 16J
- Andrzeja Michalika
- Moczydło
- Józefa Morozewicza
- Myślenicka nieparzyste od 95 do 181 i parzyste od 68 do 152
- Nałęczowska
- Łukasza Opalińskiego
- Perłowa
- Hieronima Pinocci
- Podgórki nieparzyste od 7 i parzyste od 10
- Podhalnie
- Przyrodnicza
- Rymanowska
- Józefa i Floriana Sawiczewskich
- Siarczanogórska
- Siarczki
- Soboniowicka
- Konrada Srzednickiego
- Stawisko
- Stepowa
- Szybisko
- Topiarnia
- Truskawiecka
- Uzdrowiskowa
- Józefa Warszewicza
- Wierchowa
- Wyrwa nieparzyste od 11 i parzyste od 4
- Wyżynna 25 i parzyste od 12F
- Zdrojowa
Szkoła Podstawowa Nr 48
adres: Księcia Józefa 337, 30-243 Kraków
numer komisji: 140
- Kraków-Krowodrza: Aleja Konarowa
- Aleja Wędrowników
- Astronautów
- Astronomów
- Bagatela
- Bażancia
- Bielańska
- inż. Adama Bielańskiego
- Czajek
- Czyżyków
- Daleka
- Dworna
- Jemiołuszek
- Księcia Józefa nieparzyste od 291 i parzyste od 128
- Kaszubska
- Krucza
- Maćkowa Góra
- Mirowska
- Na Górkach
- Na Grabinach
- Na Wirach
- Czesława Niemena
- Okrąg
- Orla od 1 do 102
- Wincentego Oszustowskiego
- Pod Janem
- Pod Szwedem
- Przepiórcza
- Włodzimierza Puchalskiego
- Puszczyków
- Rędzina
- Sępia
- Skalna
- Sokola
- Marszałka Mikołaja Wolskiego
- Zakręt
- Zaogrodzie
- Zaszkolna
Szkoła Podstawowa Nr 49
adres: Józefa Montwiłła-Mireckiego 29, 30-426 Kraków
numer komisji: 190
- Kraków-Podgórze: Dekarzy
- Falowa
- Gajowa
- Goplana
- Huculska
- Irysowa
- Ludwisarzy
- Waleriana Łukasińskiego
- Tadeusza Micińskiego
- Młynowa
- Sergiusza Piaseckiego
- Ruczaj nieparzyste od 1 do 15G i parzyste od 2 do 20
- Światowida
- Świebodzicka
- Tokarska
- Turonia 23 i parzyste
- Zaborze
- Zbrojarzy nieparzyste od 1 do 83 i parzyste
- Zdunów od 19
Szkoła Podstawowa Nr 49
adres: Józefa Montwiłła-Mireckiego 29, 30-426 Kraków
numer komisji: 191
- Kraków-Podgórze: Chłodna
- Kościuszkowców
- Kowalska
- Krochmalniki
- Miła
- Józefa Montwiłła-Mireckiego
- Na Zrębie
- Niecała
- Juliana Ursyna Niemcewicza
- Nowogródzka
- Obozowa parzyste od 112 do 120
- Stefana Okrzei
- Podhalańska parzyste
- Rynek Fałęcki
- Tęczowa
- Zakopiańska nieparzyste od 73 do 97
- Zdunów od 1 do 18K
- Żywiecka od 1 do 11
Szkoła Podstawowa Nr 50
adres: Katowicka 28, 31-351 Kraków
numer komisji: 135
- Kraków-Krowodrza: Aktorów
- Groszkowa
- Katowicka
- Kompozytorów
- Malarzy
- Narcyzowa
- Naukowców
- Odkrywców
- Palmowa
- Poetów
- Eliasza Radzikowskiego nieparzyste od 117
- Rzeźbiarzy
- Wizjonerów
- Wolontariuszy
- Zielony Most od 4 do 12A
Szkoła Podstawowa Nr 50
adres: Katowicka 28, 31-351 Kraków
numer komisji: 409
- Kraków-Krowodrza: Tadeusza Boya-Żeleńskiego
- Generała Wieniawy-Długoszowskiego do 44A
- Księdza Stanisława Truszkowskiego
- Osiedle Złota Podkowa
- Pasternik nieparzyste
- Tadeusza Peipera
- Pod Strzechą
- Włodzimierza Tetmajera
- Stanisława Ignacego Witkiewicza
- Władysława Żeleńskiego
Szkoła Podstawowa Nr 53
adres: Skośna 8, 30-383 Kraków
numer komisji: 168
- Kraków-Podgórze: dr. Józefa Babińskiego parzyste od 2 do 54
- Basistówka
- Biesiadna
- Czerwone Maki 4
- Kolista
- Konstantego Krumłowskiego
- Kwiecista
- Macierzanki
- dr. Jana Piltza
- Tymotkowa
- Zamiejska
Szkoła Podstawowa Nr 53
adres: Skośna 8, 30-383 Kraków
numer komisji: 169
- Kraków-Podgórze: Profesor Janiny Bieniarzówny
- Burgundzka
- Gwieździsta
- Kobierzyńska nieparzyste od 165 i parzyste od 148
- Koszarówka
- Normandzka
- Obozowa nieparzyste od 1 do 45F
- parzyste od 2 do 24C
- Skośna
- Pułkownika Józefa Spychalskiego
- Szuwarowa od 1 do 4
- Wandejska
- Zawiła nieparzyste od 53
Szkoła Podstawowa Nr 53
adres: Skośna 8, 30-383 Kraków
numer komisji: 170
- Kraków-Podgórze: prof. Władysława Konopczyńskiego
- Lubostroń
Szkoła Podstawowa Nr 53
adres: Skośna 8, 30-383 Kraków
numer komisji: 171
- Kraków-Podgórze: Profesora Michała Bobrzyńskiego
- Luciany Frassati-Gawrońskiej
Szkoła Podstawowa Nr 53
adres: Skośna 8, 30-383 Kraków
numer komisji: 172
- Kraków-Podgórze: Chmieleniec
- Szuwarowa od 5 do 8
Szkoła Podstawowa Nr 53
adres: Skośna 8, 30-383 Kraków
numer komisji: 173
- Kraków-Podgórze: Obozowa nieparzyste od 53 do 63
- parzyste od 28 do 78B
Szkoła Podstawowa Nr 54
adres: Tyniecka 122, 30-376 Kraków
numer komisji: 160
- Kraków-Podgórze: Bobrowa
- Bodzowska
- Bojanówka
- Brzask
- Dąbrowa
- Falista
- Fosa
- Granitowa
- Gronowa
- Zdzisława Jachimeckiego
- Kaktusowa
- Kolarzy
- Kolna
- Kostrzecka
- Krzewowa
- Nierówna
- Osiedle Srebrne Uroczysko
- Pustelnia
- Profesora Jana Ślaskiego
- Tyniecka nieparzyste od 139 i parzyste od 120
- Widłakowa nieparzyste od 13 i parzyste od 10
- Wielkanocna
- Zaciernie
Szkoła Podstawowa Nr 55
adres: Dobczycka 20, 30-620 Kraków
numer komisji: 222
- Kraków-Podgórze: Gołaśka
Szkoła Podstawowa Nr 55
adres: Dobczycka 20, 30-620 Kraków
numer komisji: 223
- Kraków-Podgórze: Beskidzka
- Dobczycka
- Madera
- Przekątna
- Sanocka
Szkoła Podstawowa Nr 55
adres: Dobczycka 20, 30-620 Kraków
numer komisji: 224
- Kraków-Podgórze: Malwowa
- Pierzchówka nieparzyste od 9 i parzyste od 38
- Przykopy nieparzyste od 3 do końca i parzyste od 6 do końca
- Jana Sas-Zubrzyckiego
- Tarnobrzeska
- Pala Telekiego
Szkoła Podstawowa Nr 56
adres: Aleksandra Fredry 65, 30-605 Kraków
numer komisji: 187
- Kraków-Podgórze: Aleksandra Fredry nieparzyste od 1 do 33 i parzyste od 2 do 38
- Juliana Goslara
- Harcerska
- Ferdynanda Kurasia
- Lechicka
- Malutka
- Na Grządkach
- Ogrodniki
- Pasieczna
- Przy Torze
- gen. Bolesława Roi parzyste od 2 do 6B
- Księdza Józefa Tischnera 8, 10A, 10B, 10C
- Urocza
- Włodarska
- Zakopiańska parzyste od 2a do 34
Szkoła Podstawowa Nr 56
adres: Aleksandra Fredry 65, 30-605 Kraków
numer komisji: 188
- Kraków-Podgórze: św. Brata Alberta
- Aleja Adolfa Hyły
- Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
- Chochołowska
- Siostry Magdaleny Marii Epstein
- Siostry Faustyny
- Aleksandra Fredry nieparzyste od 35 i parzyste od 42
- Kołodziejska
- Kryształowa
- Kwietna
- Harcmistrza Stanisława Millana
- Tadeusza Motarskiego
- Myślenicka od 1 do 17
- Pierzchówka parzyste od 2 do 28
- Pocztowa
- Tadeusza Połomskiego
- Ratajska
- Sobótka
- Sowia
- Strumienna nieparzyste od 1 do 19 i parzyste od 2 do 14
- Sucha
- Totus Tuus parzyste od 30
- Porucznika Wąchały
- Narcyzy Żmichowskiej
Szkoła Podstawowa Nr 58
adres: Stanisława Pigonia 2, 31-230 Kraków
numer komisji: 74
- Kraków-Krowodrza: Zygmunta Glogera
- Jarzynowa
- Jasna
- Kosmonautów
- Malinowa
- Mączna
- Noblistów Polskich
- Henryka Pachońskiego 18
- Ludwika Pasteura
- Piaszczysta
- Stanisława Pigonia
- Rybałtowska
- Matki PaZofii Tajber
- Stanisława Zaremby
- Zielińska
- Szymona Zimorowicza
- Żwirowa
Szkoła Podstawowa Nr 58
adres: Stanisława Pigonia 2, 31-230 Kraków
numer komisji: 75
- Kraków-Krowodrza: Białoprądnicka
- Bularnia
- Łukasza Górnickiego od 1 do 6
- Piotra Kluzeka
- Nad Sudołem 32 i 32a
- Pleszowska
- Proszowicka
- Szopkarzy
Szkoła Podstawowa Nr 61
adres: Wacława Popławskiego 17, 30-818 Kraków
numer komisji: 245
- Kraków-Podgórze: Jana Kantego Andrusikiewicza
- Stanisława Balickiego
- Piotra Bardowskiego
- Marcina Bielskiego
- Bieżanowska nieparzyste od 1 do 69A i parzyste od 2 do 58A
- Braterska
- Chłopska
- Maksymiliana i Aleksandra Gierymskich
- gen. Jakuba Jasińskiego
- Kolejowa (bez 4A)
- Konwaliowa
- Legionów
- Mazurska
- Ludwika Mierosławskiego
- Wacława Popławskiego
- Prosta od 1 do 19
- Władysława Rożena
- Ruciana
- Maksyma Rylskiego
- Andrieja Sacharowa
- Siostrzana
- Wielicka parzyste od 122 do 130
- Wojnicka
- Za Lipkami
- Żurawia
Szkoła Podstawowa Nr 61
adres: Wacława Popławskiego 17, 30-818 Kraków
numer komisji: 246
- Kraków-Podgórze: Bieżanowska nieparzyste od 71 do 153K oraz parzyste od 60 do 76 i od 90 do 126H
- Szymona Czechowicza
- Wojciecha Darasza
- Stanisława Dubois
- Filipa Kallimacha
- Karpacka
- Andrzeja Małkowskiego
- Marzanny
- Młodzieży
- Morawiańskiego
- Podmiłów
- Smolna
- Tadeusza Sobesto
- Solarzy
- Seweryna Udzieli
Szkoła Podstawowa Nr 61
adres: Wacława Popławskiego 17, 30-818 Kraków
numer komisji: 247
- Kraków-Podgórze: Bieżanowska parzyste od 78 do 88
- Górników
- Jesienna
- Kłodzka
- Muzyków
- Na Wrzosach nieparzyste od 55 i parzyste od 56
- Nad Potokiem
- Okocimska
- Plac 650 lecia Prokocimia
- Snycerska nieparzyste od 41 i parzyste od 58
- ks. Piotra Ściegiennego nieparzyste od 1 do 41 i parzyste od 2 do 52A
Szkoła Podstawowa Nr 62
adres: Ćwikłowa 1, 30-377 Kraków
numer komisji: 158
- Kraków-Podgórze: Władysława Ekielskiego
- Jerzego Harasymowicza
- Kameralna
- Krasowa
- Feliksa Księżarskiego
- Macieja Moraczewskiego
- Na Leszczu
- Sławomira Odrzywolskiego
- Filipa Pokutyńskiego
- Tomasza Prylińskiego
- Przełom
- Sodowa
- Teodora Talowskiego
- Zakrzowiecka od 45 do 81
Szkoła Podstawowa Nr 62
adres: Ćwikłowa 1, 30-377 Kraków
numer komisji: 159
- Kraków-Podgórze: Kaspra Bażanki
- Ćwikłowa
- Jemiołowa
- Osiedle Wacława Felczaka
- św. Piotra
- Rodzinna
- Skalica
- Gabriela Słońskiego
- Tyniecka nieparzyste od 49 do 137T i parzyste od 46 do 118Z
- Widłakowa nieparzyste od 3 do 9B i parzyste od 4 do 8N
- Wzgórze
- Zakrzowiecka od 1 do 43E
Szkoła Podstawowa Nr 64
adres: Sadzawki 1, 31-465 Kraków
numer komisji: 53
- Kraków-Śródmieście: Mirosława Dzielskiego
- Młyńska Boczna nieparzyste
- XX Pijarów
- Pilotów parzyste od 22 do 62
Szkoła Podstawowa Nr 64
adres: Sadzawki 1, 31-465 Kraków
numer komisji: 54
- Kraków-Śródmieście: Akacjowa (bez 10, 12)
- Ernesta Cieślewskiego parzyste
- Pilotów nieparzyste od 59
- Mieczysława Pszona
- Ułanów nieparzyste od 33 i parzyste od 52
- Wysoka
Szkoła Podstawowa Nr 64
adres: Sadzawki 1, 31-465 Kraków
numer komisji: 55
- Kraków-Śródmieście: Akacjowa 10, 12
- Ernesta Cieślewskiego nieparzyste
Szkoła Podstawowa Nr 67
adres: Kaczorówka 4, 31-264 Kraków
numer komisji: 93
- Kraków-Krowodrza: Azaliowa
- Chabrowa
- Karola Frycza
- Gaik
- Gospodarska
- Gryczana
- Jęczmienna
- Jurajska
- Kaczorówka
- Konopna
- Lniana
- Maciejkowa
- Miętowa
- Na Budzyniu
- Na Mostkach
- Na Zielonki
- Orlich Gniazd
- Generała Franciszka Paszkowskiego
- Pękowicka od 44
- Potoczek
- Poziomkowa
- Skotnica
- Starego Wiarusa
- Zygmunta Waliszewskiego
- Władysława Łokietka od 128
- Zefirowa
Szkoła Podstawowa Nr 72
adres: al. Aleja Modrzewiowa 23, 30-224 Kraków
numer komisji: 142
- Kraków-Krowodrza: Agrestowa
- Aleja Do Kopca
- Aleja Kasy Oszczędności Miasta Krakowa
- Aleja Kasztanowa nieparzyste od 1 do 41B i parzyste od 2A do 52E
- Aleja Modrzewiowa
- Aleja Panieńskich Skał
- Aleja Pustelnika
- Aleja Sosnowa
- Aleja Żubrowa
- Bodziszkowa
- Cisowa
- Dolina
- Estreicherów
- Grabowa nieparzyste
- Halki
- Królowej Jadwigi nieparzyste od 215 do 277C i parzyste od 248 do 330
- Jeleniowa
- Jesionowa nieparzyste i parzyste od 2 do 24
- Jontkowa Górka
- Kogucia
- Kopalina
- Jana i Józefa Kotlarczyków
- Krańcowa
- Kukułcza
- Leśna
- Jana Łazarskiego
- Migdałowa
- Morelowa
- Na Wierzchowinach
- Nad Zalewem 1, 1A, 8
- Kazimierza Nitscha
- Sarnie Uroczysko
- Świerkowa
Szkoła Podstawowa Nr 72
adres: al. Aleja Modrzewiowa 23, 30-224 Kraków
numer komisji: 143
- Kraków-Krowodrza: Klemensa Bąkowskiego
- Berberysowa
- Franciszka Bielaka
- Piotra Borowego
- Cedrowa
- Stanisława Ciechanowskiego
- Czeremchowa
- Królowej Jadwigi nieparzyste od 161a do 213 i parzyste od 186a do 246
- Koło Strzelnicy
- Feliksa Kopery
- Ludmiły Korbutowej
- Ludwika Krzywickiego
- Lajkonika
- 28 Lipca 1943
- Lisia
- Mrówczana
- Mydlnicka parzyste
- Nasza
- Franciszka Pększyca-Grudzińskiego
- Piastowska 18, 20
- Pod Sikornikiem
- Pod Sulnikiem
- Podłącze
- Poniedziałkowy Dół
- Poręba
- Jana Zygmunta Robla
- Tadeusza Rogalskiego
- Starowolska
- Strzelnica
- Zygmunta Wyrobka
- Tadeusza Wyrwy-Furgalskiego
- Złota
Szkoła Podstawowa Nr 74
adres: Branicka 26, 31-985 Kraków
numer komisji: 402
- Kraków-Nowa Huta: Branicka
- Chałupki
- Deszczowa
- gen. Michała Karaszewicza-Tokarzewskiego
- Kąkolowa
- Kłosowa
- Łubinowa
- Plastusia
- Powojowa
- Rumiankowa
- Sasanek
- Edwarda Szymańskiego
- Tatarakowa
- Truskawkowa
- Wrzosowa
- Zaporębie
- Żółwia
Szkoła Podstawowa Nr 78
adres: Jaskrowa 5, 31-990 Kraków
numer komisji: 368
- Kraków-Nowa Huta: Betlejemska
- Bruśnicka
- Jana Stanisława Bystronia
- ks. Kazimierza Figlewicza
- Glinik
- Cypriana Godebskiego
- Karola Irzykowskiego
- Jasełkowa
- Jaskrowa
- Kalwińska
- Kolędnicza
- Kosów
- Zofii Kulinowskiej
- Lasowisko
- Łuczanowicka od 41
- Ludwika Hieronima Morstina
- Andrzeja Mycielskiego
- Organki
- Aleksandra Orłowskiego
- Józefa Pankiewicza
- Pasterska
- Braci Polskich
- Sajakówka
- Władysława Skoczylasa
- Soczyny
- Spławy (bez 2)
- Sulisława
- Trzech Króli
- Henryka Uziembły
- Wadowska
- Węgrzynowicka
- Edwarda Wittiga
- Wodocza
- Za Ogrodem
- Zagościniec
- Zaradna
- Zawielgusie
- Żonkilowa
Szkoła Podstawowa Nr 80
adres: os. Osiedle Na Skarpie 8, 31-909 Kraków
numer komisji: 392
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Centrum E
- bp. Piotra Tomickiego 3, 5
Szkoła Podstawowa Nr 80
adres: os. Osiedle Na Skarpie 8, 31-909 Kraków
numer komisji: 393
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Młodości od 9 do 11
- Osiedle Na Skarpie od 6 do 20 i od 47
- Wacława Sieroszewskiego
Szkoła Podstawowa Nr 80
adres: os. Osiedle Na Skarpie 8, 31-909 Kraków
numer komisji: 394
- Kraków-Nowa Huta: Maksymiliana i Stanisława Cerchów
- Osiedle Młodości od 1 do 8
- Osiedle Na Skarpie od 21 do 46
Szkoła Podstawowa Nr 80
adres: os. Osiedle Na Skarpie 8, 31-909 Kraków
numer komisji: 395
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Ogrodowe
Szkoła Podstawowa Nr 82
adres: os. Osiedle Kalinowe 17, 31-814 Kraków
numer komisji: 345
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Kalinowe od 1 do 15
Szkoła Podstawowa Nr 82
adres: os. Osiedle Kalinowe 17, 31-814 Kraków
numer komisji: 346
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Kalinowe od 16 do 24
Szkoła Podstawowa Nr 85
adres: os. Osiedle Złotego Wieku 4, 31-615 Kraków
numer komisji: 321
- Kraków-Nowa Huta: Eugeniusza Baziaka
- Budziszyńska
- Korony Polskiej
- ks. Mikołaja Kuczkowskiego
- ks. Józefa Kurzei
- Jana Mosdorfa
- Na Zboczu
- Orła Białego
- Osiedle Złotego Wieku od 70
- Teodora Parnickiego
- Wawelska parzyste od 6
- Jerzego Zawieyskiego
- Zjazdu Gnieźnieńskiego
Szkoła Podstawowa Nr 85
adres: os. Osiedle Złotego Wieku 4, 31-615 Kraków
numer komisji: 322
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Złotego Wieku od 53 do 69
- Wawelska 2A
Szkoła Podstawowa Nr 86
adres: os. Osiedle Jagiellońskie 18, 31-833 Kraków
numer komisji: 355
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Przy Arce od 1 do 9
- Porucznika Szczeklika
Szkoła Podstawowa Nr 86
adres: os. Osiedle Jagiellońskie 18, 31-833 Kraków
numer komisji: 356
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Przy Arce od 10 do 15
Szkoła Podstawowa Nr 86
adres: os. Osiedle Jagiellońskie 18, 31-833 Kraków
numer komisji: 357
- Kraków-Nowa Huta: Batalionu „Parasol”
- Osiedle Przy Arce od 16 do 25
Szkoła Podstawowa Nr 88
adres: os. Osiedle Szklane Domy 2, 31-972 Kraków
numer komisji: 373
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Szklane Domy
Szkoła Podstawowa Nr 89
adres: os. Osiedle Piastów 34a, 31-624 Kraków
numer komisji: 329
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Piastów od 1 do 11
Szkoła Podstawowa Nr 89
adres: os. Osiedle Piastów 34a, 31-624 Kraków
numer komisji: 330
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Mistrzejowice 14
- Osiedle Piastów od 12 do 17A, 29, 34, 34a
Szkoła Podstawowa Nr 89
adres: os. Osiedle Piastów 34a, 31-624 Kraków
numer komisji: 331
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Mistrzejowice 10, 13
- Osiedle Piastów od 18 do 28
Szkoła Podstawowa Nr 89
adres: os. Osiedle Piastów 34a, 31-624 Kraków
numer komisji: 332
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Piastów od 30 do 44
- bez 34 i 34a
Szkoła Podstawowa Nr 91
adres: os. Osiedle Handlowe 4, 31-935 Kraków
numer komisji: 387
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Handlowe
Szkoła Podstawowa Nr 91
adres: os. Osiedle Handlowe 4, 31-935 Kraków
numer komisji: 388
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Centrum D
Szkoła Podstawowa Nr 91
adres: os. Osiedle Handlowe 4, 31-935 Kraków
numer komisji: 389
- Kraków-Nowa Huta: Generała Feliksa Deli
- Stanisława Juchnowicza
- Osiedle Zgody
- Zbigniewa Seiferta
- Andrzeja Szewczyka
Szkoła Podstawowa Nr 91
adres: os. Osiedle Handlowe 4, 31-935 Kraków
numer komisji: 390
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Centrum C
Szkoła Podstawowa Nr 92
adres: os. Osiedle Józefa Strusia 19, 31-810 Kraków
numer komisji: 347
- Kraków-Nowa Huta: Józefa Bogusza
- Osiedle Józefa Strusia od 13 do 24
Szkoła Podstawowa Nr 92
adres: os. Osiedle Józefa Strusia 19, 31-810 Kraków
numer komisji: 348
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Józefa Strusia od 7 do 12
Szkoła Podstawowa Nr 93
adres: Feliksa Szlachtowskiego 31, 30-132 Kraków
numer komisji: 125
- Kraków-Krowodrza: Altanowa
- Armii Krajowej parzyste od 2 do 16
- Jerzego Samuela Bandtkiego od 20
- Bronowicka 20, 38
- Cicha
- Kołowa
- Juliusza Lea nieparzyste od 123 do 187 i parzyste od 110 do 124
- Młodej Polski
- Mieczysława Niedziałkowskiego
- Piastowska parzyste od 30 do 44D
- Lucjana Rydla parzyste od 2 do 24
- Feliksa Szlachtowskiego
- Zarzecze nieparzyste do 27A i parzyste do 22
Szkoła Podstawowa Nr 93
adres: Feliksa Szlachtowskiego 31, 30-132 Kraków
numer komisji: 126
- Kraków-Krowodrza: Bronowicka parzyste od 2 do 16
- Jadwigi z Łobzowa
- Krzywy Zaułek
- Piastowska parzyste od 46 do 50
- Lucjana Rydla nieparzyste od 1 do 17
- Adama Staszczyka
- Kaspra Żelechowskiego
Szkoła Podstawowa Nr 95
adres: Wileńska 9b, 31-413 Kraków
numer komisji: 23
- Kraków-Śródmieście: Aleja 29 Listopada nieparzyste od 1 do 39F i parzyste od 6 do 36
- Będzińska
- Kamienna nieparzyste od 35 i parzyste od 16
- Kątowa
- Mariana Langiewicza
- Murowana
- Prandoty
- Rakowicka parzyste od 26 do 30
- Rogatka
- Towarowa
- Wjazd
- Żelazna
Szkoła Podstawowa Nr 95
adres: Wileńska 9b, 31-413 Kraków
numer komisji: 65
- Kraków-Śródmieście: Błękitna
- Brogi nieparzyste
- Czerwonego Prądnika
- Gdańska
- Nadrzeczna
- Pogodna
- Radomska
- Piotra Trębacza
- Żułowska
Szkoła Podstawowa Nr 95
adres: Wileńska 9b, 31-413 Kraków
numer komisji: 66
- Kraków-Śródmieście: Aleja 29 Listopada nieparzyste od 41 do 59 i parzyste od 42b do 48C
- Celarowska parzyste od 26a
- Zenona Klemensiewicza
- Wileńska
- Zaułek Wileński
Szkoła Podstawowa Nr 95
adres: Wileńska 9b, 31-413 Kraków
numer komisji: 67
- Kraków-Śródmieście: Aleja 29 Listopada nieparzyste od 65 do 85 i parzyste od 50 do 70
- Celarowska nieparzyste i parzyste od 2 do 24
- Czerwona
- Duchacka
- Antoniego Fertnera
- gen. Ignacego Prądzyńskiego
- Sadowa
- Wiśniowa
- Żmujdzka nieparzyste od 1 do 23 i parzyste od 2 do 16A
- Żytnia
Szkoła Podstawowa Nr 97
adres: Doktora Judyma 10, 30-436 Kraków
numer komisji: 193
- Kraków-Podgórze: Bastionowa
- Baśniowa
- Bluszczowa
- Czołgistów
- Stanisława Dębickiego
- Fałęcka
- Jana Janowskiego
- Wincentego Kadłubka
- Jana Kluka
- Księżycowa
- Heleny Marusarzówny
- Julii Nenko
- Pustynna
- Skrzetuskiego
- Szmaragdowa
- Wichrowa
- Zawiła parzyste
- Siostry Zygmunty Zimmer
- Żaków Krakowskich
Szkoła Podstawowa Nr 97
adres: Doktora Judyma 10, 30-436 Kraków
numer komisji: 194
- Kraków-Podgórze: Amarantowa
- Tadeusza Banachiewicza
- Józefa Bellerta
- Czesława Boratyńskiego
- Chęcińska
- Chojnicka
- Ciechanowska
- Czerska
- ks. Władysława Dercza
- Doktora Judyma
- Eugeniusza Eibischa
- Forteczna
- Walerego Gadomskiego
- Józefa Gałęzowskiego
- Jana Gumowskiego
- Karola Homolacsa
- Antoniego Kępińskiego
- Karola Knausa
- Izydora Kopernickiego
- Józefa Kostrzewskiego
- Władysława Krygowskiego
- Krzyżtoporska
- Kwiatowa
- Łódzka
- Jana Maklakiewicza
- ks. Władysława Mączyńskiego
- Jana Miodońskiego
- Narvik
- Zbigniewa i Andrzeja Pronaszków
- Rabsztyńska
- Zygmunta Radnickiego
- Rdzawa
- Maksymiliana Rutkowskiego
- Leona Tochowicza
- Eugenii Umińskiej
- Leona Wachholza
- Piusa Welońskiego
- Zagaje
- Zakopiańska nieparzyste od 147 do 181E
- Zawiszy
Szkoła Podstawowa Nr 97
adres: Doktora Judyma 10, 30-436 Kraków
numer komisji: 195
- Kraków-Podgórze: Borkowska
Szkoła Podstawowa im. Bogdana Jańskiego w Krakowie
adres: os. Osiedle Niepodległości 19, 31-862 Kraków
numer komisji: 353
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Niepodległości od 1 do 7
Szkoła Podstawowa im. Bogdana Jańskiego w Krakowie
adres: os. Osiedle Niepodległości 19, 31-862 Kraków
numer komisji: 354
- Kraków-Nowa Huta: Bieńczycka nieparzyste od 15B
- Osiedle Niepodległości od 8 do 19
Szkoła Podstawowa im. Bł. Celiny Borzęckiej
adres: Malborska 98, 30-624 Kraków
numer komisji: 226
- Kraków-Podgórze: Bystra
- Jastrzębia
- Sebastiana Klonowica
- Aleksandra Kotsisa
- Pszenna
- Strumienna nieparzyste od 21 i parzyste od 18
- Wspólna od 1 do 19
- Zielona
Szkoła Podstawowa im. Bł. Celiny Borzęckiej
adres: Malborska 98, 30-624 Kraków
numer komisji: 227
- Kraków-Podgórze: Andrychowska
- Gromady Grudziąż
- Franciszka Karpińskiego
- Łapanowska
- Łużycka od 1 do 41C
- Marcowa
- Monterska
- Na Łuku
- Ondraszka
- Michała Ossowskiego
- Podgwiezdna
- Stefanii Sempołowskiej
- Turniejowa nieparzyste od 1 do 57 i parzyste od 2 do 60
- Wspólna od 22
Szkoła Podstawowa im. Bł. Celiny Borzęckiej
adres: Malborska 98, 30-624 Kraków
numer komisji: 228
- Kraków-Podgórze: Albańska od 1 do 3
- Białoruska 34, 36
- Aleksandra Gryglewskiego
- Krawiecka
- Łabędzia
- Makowa
- Malborska nieparzyste od 65 i parzyste od 54
- Maurycego Mochnackiego
- Pańska od 43
- Poprzeczna
- Skowronia
- Walerego Sławka nieparzyste
- Sportowa
- gen. Józefa Sułkowskiego
- Szczęśliwa
- Szkolna
- Zabawa
- Zmartwychwstania Pańskiego
Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego
adres: os. Osiedle Krakowiaków 47, 31-964 Kraków
numer komisji: 378
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Krakowiaków od 18 do 47
Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego
adres: os. Osiedle Krakowiaków 47, 31-964 Kraków
numer komisji: 379
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Krakowiaków od 1 do 17
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 105
adres: os. Osiedle Słoneczne 12, 31-957 Kraków
numer komisji: 375
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Słoneczne
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 107
adres: Zdrowa 6, 31-216 Kraków
numer komisji: 81
- Kraków-Krowodrza: Marii Bobrzeckiej
- Andrzeja Frycza-Modrzewskiego
- Feliksa Konecznego
- Mikołaja Reja 9
- Żabiniec
- Żmujdzka nieparzyste od 27 do 49 i parzyste od 18 do 32
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 107
adres: Zdrowa 6, 31-216 Kraków
numer komisji: 82
- Kraków-Krowodrza: Stefana Jaracza
- Mikołaja Reja (bez 9)
- ks. Kazimierza Siemaszki nieparzyste od 13a do 27A
- Ludwika Solskiego
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 107
adres: Zdrowa 6, 31-216 Kraków
numer komisji: 83
- Kraków-Krowodrza: Biała
- gen. Augusta Fieldorfa-Nila
- Janusza Korczaka
- Prądnicka nieparzyste od 95 do 125, 78, 78A
- Zdrowa
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 107
adres: Zdrowa 6, 31-216 Kraków
numer komisji: 84
- Kraków-Krowodrza: Bratysławska
- Lekarska
- Pielęgniarek
- Prądnicka nieparzyste od 41 do 89 i parzyste od 46 do 76
- ks. Kazimierza Siemaszki nieparzyste od 29 do 51 i parzyste od 16 do 64
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12
adres: al. Aleja Kijowska 3, 30-079 Kraków
numer komisji: 119
- Kraków-Krowodrza: Aleja Kijowska nieparzyste do 7 i parzyste do 10
- Chocimska nieparzyste od 1 do 29 i parzyste od 4 do 32
- Czarnowiejska nieparzyste od 73 do 103
- Juliusza Lea parzyste od 20 do 36A
- Ogrodniczek
- Plac Nowowiejski
- Spokojna
- Urzędnicza parzyste od 4 do 30
- Za Targiem
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 144
adres: os. Osiedle Bohaterów Września 13, 31-620 Kraków
numer komisji: 325
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Bohaterów Września od 37 do 55
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 144
adres: os. Osiedle Bohaterów Września 13, 31-620 Kraków
numer komisji: 326
- Kraków Nowa-Huta: Osiedle Bohaterów Września od 24 do 36
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 144
adres: os. Osiedle Bohaterów Września 13, 31-620 Kraków
numer komisji: 327
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Bohaterów Września od 1 do 7
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 144
adres: os. Osiedle Bohaterów Września 13, 31-620 Kraków
numer komisji: 328
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Bohaterów Września od 8 do 23
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 148
adres: Żabia 20, 30-809 Kraków
numer komisji: 251
- Kraków-Podgórze: ks. Piotra Ściegiennego 57, 69, 71A, 73
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 148
adres: Żabia 20, 30-809 Kraków
numer komisji: 252
- Kraków-Podgórze: Andrzeja Badurskiego 13, 15, 17, 19
- Jana Kozietulskiego
- Medyczna
- ks. Piotra Ściegiennego parzyste od 54 i nieparzyste od 43
- bez 57
- bez 69
- bez 71A
- bez 73
- Wielicka nieparzyste od 261 do 267 i parzyste od 206 do 228
- Żabia
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 15
adres: Kluczborska 3, 31-271 Kraków
numer komisji: 85
- Kraków-Krowodrza: Kluczborska od 15
- Krowoderskich Zuchów nieparzyste od 11 do 19 i parzyste od 2 do 6
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 15
adres: Kluczborska 3, 31-271 Kraków
numer komisji: 86
- Kraków-Krowodrza: Kluczborska 3, 4, 5
- Krowoderskich Zuchów nieparzyste od 3 do 9
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 15
adres: Kluczborska 3, 31-271 Kraków
numer komisji: 87
- Kraków-Krowodrza: Rusznikarska nieparzyste od 13 do 21 i parzyste od 4 do 16
- Rusznikarska-Deptak
- Józefa Wybickiego nieparzyste od 1 do 5D i parzyste od 6 do 10
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 15
adres: Kluczborska 3, 31-271 Kraków
numer komisji: 88
- Kraków-Krowodrza: Rusznikarska nieparzyste od 1 do 11
- Władysława Łokietka nieparzyste od 47 do 59
- Józefa Wybickiego parzyste od 14 do 18
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 151
adres: Wacława Lipińskiego 2, 30-349 Kraków
numer komisji: 180
- Kraków-Podgórze: Kobierzyńska parzyste od 62 do 68
- Zygmunta Miłkowskiego
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 151
adres: Wacława Lipińskiego 2, 30-349 Kraków
numer komisji: 181
- Kraków-Podgórze: Stefana Grota-Roweckiego nieparzyste od 17 do 31
- Kamieniarska
- Norymberska od 1 do 26
- Pychowicka
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 151
adres: Wacława Lipińskiego 2, 30-349 Kraków
numer komisji: 182
- Kraków-Podgórze: Stefana Grota-Roweckiego nieparzyste od 5 do 15
- Kobierzyńska nieparzyste od 51 do 75 i parzyste od 54 do 60
- Stanisława Rostworowskiego nieparzyste
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 151
adres: Wacława Lipińskiego 2, 30-349 Kraków
numer komisji: 183
- Kraków-Podgórze: Kapelanka parzyste od 54
- Kobierzyńska nieparzyste od 9 do 47 i parzyste od 20 do 28
- Wacława Lipińskiego
- Strąkowa nieparzyste
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 158
adres: Strąkowa 3a, 30-410 Kraków
numer komisji: 184
- Kraków-Podgórze: Borsucza nieparzyste od 5 i parzyste od 10
- Odrzańska
- Strąkowa parzyste
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162
adres: Stanisława Stojałowskiego 31, 30-611 Kraków
numer komisji: 213
- Kraków-Podgórze: Jakuba Bojki
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162
adres: Stanisława Stojałowskiego 31, 30-611 Kraków
numer komisji: 214
- Kraków-Podgórze: Marii i Bolesława Wysłouchów parzyste od 24 do 50
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162
adres: Stanisława Stojałowskiego 31, 30-611 Kraków
numer komisji: 215
- Kraków-Podgórze: Turniejowa 72
- Marii i Bolesława Wysłouchów nieparzyste od 29 do 55 i parzyste od 16 do 22B
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 162
adres: Stanisława Stojałowskiego 31, 30-611 Kraków
numer komisji: 216
- Kraków-Podgórze: Stanisława Stojałowskiego nieparzyste od 1 do 31
- Marii i Bolesława Wysłouchów parzyste od 2 do 14
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22
adres: Adama Chmielowskiego 1, 31-067 Kraków
numer komisji: 4
- Kraków-Śródmieście: Augustiańska od 7 do 34
- Adama Chmielowskiego
- św. Katarzyny
- Krakowska nieparzyste od 9
- Meiselsa 1, 3 i parzyste od 2 do 10
- Piekarska
- Rybaki
- Skałeczna
- Skawińska
- Węgłowa
- Hieronima Wietora
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3
adres: Topolowa 22, 31-506 Kraków
numer komisji: 26
- Kraków-Śródmieście: Aleja płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego parzyste
- Ariańska
- Iwony Borowickiej
- Bosacka nieparzyste
- Botaniczna
- Mikołaja Kopernika nieparzyste od 15 i parzyste od 22
- Kurkowa
- Lubicz od 15 do 48
- Aleksandra Lubomirskiego
- Mogilska parzyste od 16 do 20
- Olszańska od 1 do 8
- Rakowicka nieparzyste od 1 do 43B i parzyste od 2 do 16
- Strzelecka
- Topolowa
- Zygmunta Augusta
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 77
adres: os. Osiedle Złotego Wieku 36, 31-618 Kraków
numer komisji: 323
- Kraków-Nowa Huta: Biskupa Jana Dantyszka
- Osiedle Bohaterów Września nieparzyste od 77 do 83
- Osiedle Złotego Wieku od 33 do 52A
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 77
adres: os. Osiedle Złotego Wieku 36, 31-618 Kraków
numer komisji: 324
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Bohaterów Września nieparzyste od 57 do 67 i parzyste od 58 do 90A
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 98
adres: os. Osiedle Na Stoku 52, 31-708 Kraków
numer komisji: 363
- Kraków-Nowa Huta: Karola Darwina 2 i 4
- Kocmyrzowska 8, 8A, 8B
- Karola Łowińskiego 3, 4, 5
- Osiedle Na Stoku od 1 do 9 i od 35 do 53
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 5
adres: al. Aleja Kijowska 8, 30-079 Kraków
numer komisji: 120
- Kraków-Krowodrza: Aleja Kijowska nieparzyste od 9 do 13 i parzyste od 12 do 16
- Chocimska parzyste od 38 i nieparzyste od 31 do 39
- Kronikarza Galla parzyste od 18 do 24
- Królewska parzyste od 56 do 88
- Juliusza Lea nieparzyste od 21a do 55
- Nowowiejska nieparzyste od 29 do 37 i parzyste od 20 do 32
- Urzędnicza parzyste od 36 do 48
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Pleszowskiej Świetlica Osiedlowa
adres: Nadbrzezie 18, 31-983 Kraków
numer komisji: 401
- Kraków-Nowa Huta: Cementowa
- Dymarek
- Eden
- Igołomska nieparzyste od 1 do 25 i parzyste od 2 do 30
- Jacka Jezierskiego
- Karowa
- Martenowska
- Młotków
- Nadbrzezie
- Marcelego Nenckiego
- Ostrów
- Popielnik
- Rudni
- Suchy Jar
- św. Wincentego
- Ziemianek
Uniwersytet Ekonomiczny, Instytut Nauk o Jakości i Zarządzania Produktem
adres: Henryka Sienkiewicza 4, 30-033 Kraków
numer komisji: 116
- Kraków-Krowodrza: Aleja Juliusza Słowackiego parzyste od 2 do 20
- Lenartowicza od 16 do 23
- Łobzowska parzyste od 44 do 52
- Plac Inwalidów 6, 7, 8
- Plac Teodora Axentowicza 4, 6
- Pomorska nieparzyste
- Henryka Sienkiewicza od 1 do 15
Urząd Miasta Krakowa
adres: Jana Kasprowicza 29, 31-523 Kraków
numer komisji: 27
- Kraków-Śródmieście: Aleja płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego nieparzyste od 9 do 49A
- ks. bpa Władysława Bandurskiego od 1 do 16
- Józefa Brodowicza nieparzyste od 1 do 11 i parzyste od 2 do 16
- Grunwaldzka od 12 do 16
- Jana Kasprowicza
- Kielecka od 19
- Moniuszki od 1 do 19
- Plac Prezydenta Edwarda Raczyńskiego
Urząd Miasta Krakowa
adres: Lubelska 27, 30-003 Kraków
numer komisji: 114
- Kraków-Krowodrza: Aleja Juliusza Słowackiego parzyste od 38 do 66
- Cieszyńska
- Lubelska
- Mazowiecka nieparzyste od 1 do 21
- Prądnicka 4 i 6
- Słomnicka
- Śląska
- Świętokrzyska
- Wrocławska parzyste od 8 do 24
Urząd Miasta Krakowa
adres: Wielicka 28a, 30-552 Kraków
numer komisji: 281
- Kraków-Podgórze: Dworcowa nieparzyste
- Dworzec
- Prokocimska
- Wielicka parzyste od 16 do 82A i nr 100
- Wodna 10, 10A, 10C
Urząd Miasta Krakowa
adres: Wielopole 17A, 31-072 Kraków
numer komisji: 8
- Kraków-Śródmieście: Bonerowska
- Józefa Dietla parzyste od 80 do 90
- Librowszczyzna
- Morsztynowska
- Starowiślna parzyste od 2 do 22
- Westerplatte od 17 do 20
- Wielopole
- Mikołaja Zyblikiewicza nieparzyste
Urząd Miasta Krakowa
adres: rynek Rynek Podgórski 1, 30-533 Kraków
numer komisji: 288
- Kraków-Podgórze: Kazimierza Brodzińskiego
- Celna
- Kalwaryjska nieparzyste od 1 do 31 i parzyste od 2 do 36
- Legionów Józefa Piłsudskiego
- Bolesława Limanowskiego od 1 do 4
- Plac Emila Serkowskiego
- Plac Niepodległości
- Przy Moście
- Tadeusza Rejtana
- Rynek Podgórski
- Sokolska
- Staromostowa
- Władysława Warneńczyka
- Jana Zamoyskiego od 1 do 7
VI Liceum Ogólnokształcące
adres: Wąska 7, 31-057 Kraków
numer komisji: 1
- Kraków-Śródmieście: Bocheńska
- Bonifraterska
- Dajwór parzyste od 2 do 20
- Gazowa
- Halicka (bez 21)
- Krakowska parzyste od 42 do 52
- Miodowa nieparzyste od 49 do 51A
- Mostowa
- Plac Wolnica
- Podgórska od 11 do 25A
- Przemyska
- Rzeszowska
- Starowiślna nieparzyste od 77 do 99 i parzyste od 52 do 88
- Trynitarska
- św. Wawrzyńca nieparzyste od 1 do 41 i parzyste 14 i od 26 do 40
- Wąska
VII Liceum Ogólnokształcące
adres: Stanisława Skarbińskiego 5, 30-071 Kraków
numer komisji: 122
- Kraków-Krowodrza: Bydgoska
- Kronikarza Galla nieparzyste od 15 do 23
- Królewska parzyste od 90 do 94
- Juliusza Lea nieparzyste od 75 do 79 i parzyste od 44 do 64
- Misjonarska
- Nawojki parzyste
- Stanisława Skarbińskiego
- Leopolda Staffa
VII Liceum Ogólnokształcące
adres: Stanisława Skarbińskiego 5, 30-071 Kraków
numer komisji: 123
- Kraków-Krowodrza: Adama Chmiela
- Gramatyka
- Juliusza Lea nieparzyste od 99 do 115 i parzyste od 84 do 100
- Obopólna
- Piastowska nieparzyste od 47 do 57
- Podchorążych 2
- Rolnicza
- Mariana Smoluchowskiego
- Warmijska
VII Liceum Ogólnokształcące
adres: Stanisława Skarbińskiego 5, 30-071 Kraków
numer komisji: 124
- Kraków-Krowodrza: Armii Krajowej nieparzyste od 5 do 33
- Bakałarzy
- Brązownicza
- Jana Buszka
- Hamernia 1
- Konwisarzy
- Mydlnicka nieparzyste
- Odlewnicza bez 1, 3
- Piastowska 22
- Stanisława Przybyszewskiego nieparzyste od 75 i parzyste od 64
- Stanisława Pyjasa
- Józefa Rostafińskiego nieparzyste
- Spiżowa
- Juliana Tokarskiego
VIII Liceum Ogólnokształcące
adres: Grzegórzecka 24, 31-531 Kraków
numer komisji: 34
- Kraków-Śródmieście: Aleja Powstania Warszawskiego nieparzyste
- Blich
- Odona Bujwida
- gen. Józefa Dwernickiego
- Grzegórzecka parzyste od 4 do 40
- bez 18
- Hugona Kołłątaja
- św. Łazarza
- Sołtyka
- Jana i Jędrzeja Śniadeckich
- Hetmana Żółkiewskiego
VIII Liceum Ogólnokształcące
adres: Grzegórzecka 24, 31-531 Kraków
numer komisji: 36
- Kraków-Śródmieście: Aleja Ignacego Daszyńskiego parzyste
- Karola Chodkiewicza
- Grzegórzecka nieparzyste od 7 do 51
- Masarska od 1 do 8
- Wincentego Pola
- Prochowa
- Rzeźnicza nieparzyste
X Liceum Ogólnokształcące
adres: Zygmunta Wróblewskiego 8, 31-148 Kraków
numer komisji: 21
- Kraków-Śródmieście: Długa nieparzyste od 27 do 65 i parzyste od 40 do 64
- Helclów
- Kamienna nieparzyste od 1 do 21
- Krowoderska nieparzyste od 35 do 59
- Montelupich
- Ogrodowa
- Pędzichów
- Szlak nieparzyste od 15 i parzyste od 20
- Warszawska
- Zygmunta Wróblewskiego
XI Liceum Ogólnokształcące
adres: os. Osiedle Teatralne 33, 31-948 Kraków
numer komisji: 383
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Teatralne od 1 do 7 i od 25 do 33A
XIII Liceum Ogólnokształcące
adres: Sądowa 4, 31-542 Kraków
numer komisji: 32
- Kraków-Śródmieście: Fabryczna nieparzyste od 1 do 3 i parzyste od 2 do 6
- Grzegórzecka nieparzyste od 73 do 105 i parzyste od 72 do 104
- Skrzatów
- Żółtej Ciżemki
XIII Liceum Ogólnokształcące
adres: Sądowa 4, 31-542 Kraków
numer komisji: 33
- Kraków-Śródmieście: Aleja Pokoju nieparzyste od 1 do 5 i parzyste od 2 do 8
- Aleja Powstania Warszawskiego parzyste
- Grzegórzecka nieparzyste od 67 do 71
- Kazimierza Kordylewskiego
- Przy Rondzie 2
- Stefana Rogozińskiego
- Sądowa
- prof. Marka Stachowskiego
- prof. Władysława Szafera
- Ludwika Zieleniewskiego
XIV Liceum Ogólnokształcące
adres: Józefa Chełmońskiego 24, 31-322 Kraków
numer komisji: 102
- Kraków-Krowodrza: Józefa Chełmońskiego od 1 do 41
- Gustawa Ehrenberga
- Józefa Elsnera nieparzyste od 7 do 21 i parzyste od 18 do 24
- Murarska
- Wacława Nałkowskiego
- Niska
- Eliasza Radzikowskiego parzyste od 2 do 30
- Piotra Stachiewicza parzyste od 6 do 24A
- Jana Stanisławskiego
- Wojciecha Weissa parzyste od 14 do 20
- Wincentego Wodzinowskiego
- Piotra Wysockiego
XIV Liceum Ogólnokształcące
adres: Józefa Chełmońskiego 24, 31-322 Kraków
numer komisji: 103
- Kraków-Krowodrza: Ryszarda Berwińskiego
- Gdyńska
- Tadeusza Makowskiego 18, 18a, 20, 22
- Józefa Mehoffera
- Heleny Modrzejewskiej
- Ludomira Różyckiego
- Wielkotyrnowska
XLI Liceum Ogólnokształcące
adres: rynek Rynek Kleparski 18, 31-150 Kraków
numer komisji: 22
- Kraków-Śródmieście: Basztowa od 15
- Bosacka parzyste
- Długa nieparzyste od 1 do 23
- św. Filipa
- Krótka
- Krzywa
- Kurniki
- Lubicz parzyste od 10 do 14A
- Ignacego Paderewskiego
- Pawia
- Plac im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
- Plac Jana Matejki
- Rakowicka parzyste od 18 do 22J
- Rynek Kleparski
- Wita Stwosza
- Stanisława Worcella
- Zacisze
XLIII Liceum Ogólnokształcące
adres: Bolesława Limanowskiego 60 - 62, 30-534 Kraków
numer komisji: 290
- Kraków-Podgórze: Aleja Pod Kopcem
- Dąbrowskiego
- Hetmańska
- Józefińska nieparzyste od 43
- Henryka Kamieńskiego 24
- św. Kingi
- Kopiec Krakusa
- Lanckorońska
- Bolesława Limanowskiego nieparzyste od 25 i parzyste od 36
- Ludowa
- Lwowska od 22
- Franciszka Maryewskiego
- Plac Przystanek
- Powstańców Wielkopolskich nieparzyste od 1 do 7A i parzyste od 6 do 14
- Robotnicza
- Swoszowicka
- Jana Tarnowskiego
- Wapienna
- Wielicka 8 i nieparzyste od 1 do 57K
- Za Torem
- Zamknięta
XLIII Liceum Ogólnokształcące
adres: Bolesława Limanowskiego 60 - 62, 30-534 Kraków
numer komisji: 291
- Kraków-Podgórze: Dąbrówki
- Janowa Wola
- Kącik
- Lwowska od 1 do 20
- Na Zjeździe
- Plac Bohaterów Getta
- Solna
- Targowa
- Romualda Traugutta
XLIII Liceum Ogólnokształcące
adres: Bolesława Limanowskiego 60 - 62, 30-534 Kraków
numer komisji: 292
- Kraków-Podgórze: Jana Dekerta
- Gustawa Herlinga-Grudzińskiego
- Romana Kiełkowskiego
- Stanisława Klimeckiego
- Lipowa
- Mydlarska
- Na Dołach
- Na Zakolu Wisły
- Niwy
- Pana Tadeusza
- Portowa
- Przemysłowa
- Tadeusza Romanowicza
- Stoczniowców
- Ślusarska
- Józefa Turbasy
- Wałowa
- Zabłocie
- Zaułek
XLIV Liceum Ogólnokształcące
adres: Bernardyńska 7, 31-069 Kraków
numer komisji: 6
- Kraków-Śródmieście: św. Agnieszki
- Bernardyńska
- Józefa Dietla parzyste od 30 do 42
- Dominikańska
- Franciszkańska 2 i 4
- św. Gertrudy od 26 do 29
- Grodzka nieparzyste od 21 i parzyste
- Kanonicza
- Koletek
- Plac Bernardyński
- Plac Dominikański
- Plac św. Marii Magdaleny
- Plac Wszystkich Świętych od 2 do 5
- Podzamcze od 1 do 14
- Poselska
- Senacka
- Sienna nieparzyste
- Smocza
- Stolarska
- Stradomska nieparzyste
- Straszewskiego 1, 2
- Sukiennicza
- Zamek Wawel
XV Liceum Ogólnokształcące
adres: al. Aleja Adolfa Dygasińskiego 15, 30-820 Kraków
numer komisji: 243
- Kraków-Podgórze: Czorsztyńska
- Jarosławska
- Na Kozłówce nieparzyste od 3 do 27
- Niedzicka
- prof. Tadeusza Seweryna
- Wojciecha Stattlera
- Wielicka nieparzyste od 165 do 207
- Wolska
- Zieleniec
XV Liceum Ogólnokształcące
adres: al. Aleja Adolfa Dygasińskiego 15, 30-820 Kraków
numer komisji: 244
- Kraków-Podgórze: Aleja Adolfa Dygasińskiego
- Wojciecha Gersona
- Anny Libera
- Na Wrzosach nieparzyste od 1 do 53 i parzyste od 2 do 48
- Promienna
- Prosta od 20
- Smolarzy
- Snycerska nieparzyste od 1 do 39 i parzyste od 2 do 34
- Szara
- Śnieżna
- Żniwna
XVI Liceum Ogólnokształcące
adres: os. Osiedle Willowe 1, 31-901 Kraków
numer komisji: 396
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Hutnicze
XVI Liceum Ogólnokształcące
adres: os. Osiedle Willowe 1, 31-901 Kraków
numer komisji: 397
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Wandy
XVIII Liceum Ogólnokształcące
adres: Na Błonie 15b, 30-147 Kraków
numer komisji: 131
- Kraków-Krowodrza: Tomasza Arciszewskiego
- Balicka nieparzyste od 61 do 113 i parzyste od 40 do 102A
- Brzegowa
- Edwarda Bzymka-Strzałkowskiego
- Filtrowa
- Hamernia (bez 1)
- Jesionowa 30
- Justowska
- Franciszka Kowalskiego
- Kuźnicza
- Eugeniusza Kwiatkowskiego
- Legendy
- Samuela Bogumiła Lindego
- ks. Ferdynanda Machaya
- Na Błonie nieparzyste od 19 i parzyste
- Nad Zalewem od 10
- Marka Nawary
- Tadeusza Ochlewskiego
- Odlewnicza 1, 3
- Olkuska
- Orna
- Pamiętna
- rtm. Witolda Pileckiego
- Jana Piwnika "Ponurego"
- Karola Popiela
- Aleksandra Prystora
- Przesmyk
- Przyjemna
- Jana Stróżeckiego
- Trawiasta
- Wiedeńska
- Zarudawie
- Zarzecze od 97 do 136A
- Zygmunta Starego nieparzyste od 1 do 1F
XVIII Liceum Ogólnokształcące
adres: Na Błonie 15b, 30-147 Kraków
numer komisji: 132
- Kraków-Krowodrza: Armii Krajowej nieparzyste od 77 do 97
- Bronowicka parzyste od 126 do 146
- Jabłonkowska
- Na Błonie nieparzyste od 15 do 17C
XXIV Liceum Ogólnokształcące
adres: Wilhelma Wilka-Wyrwińskiego 1, 31-517 Kraków
numer komisji: 28
- Kraków-Śródmieście: Aleja płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego nieparzyste od 53 do 71
- ks. bpa Władysława Bandurskiego od 17
- gen. Józefa Bema
- Józefa Brodowicza nieparzyste od 13 i parzyste od 16a
- Filipa Eisenberga
- Stefana Garczyńskiego
- Grochowska nieparzyste
- Grunwaldzka od 18
- Moniuszki od 20
- Olszańska od 9
- Juliana Konstantego Ordona
- Orląt Lwowskich
- gen. Józefa Sowińskiego
- Janusza Supniewskiego
- Wilhelma Wilka-Wyrwińskiego
XXV Liceum Ogólnokształcące
adres: Telimeny 9, 30-838 Kraków
numer komisji: 263
- Kraków-Podgórze: Mieczysławy Ćwiklińskiej 1, 4
- Duża Góra nieparzyste od 37
- Opty
- Telimeny od 7 do 50
XXV Liceum Ogólnokształcące
adres: Telimeny 9, 30-838 Kraków
numer komisji: 264
- Kraków-Podgórze: Barbary
- Mieczysławy Ćwiklińskiej od 9
- Duża Góra nieparzyste od 1 do 35 i parzyste
- Mała Góra parzyste od 2 do 8D
- Telimeny 4
XXX Liceum Ogólnokształcące
adres: os. Osiedle Dywizjonu 303 66, 31-875 Kraków
numer komisji: 304
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Dywizjonu 303 od 1 do 11
- mjr. pil. Mariana Pisarka
XXX Liceum Ogólnokształcące
adres: os. Osiedle Dywizjonu 303 66, 31-875 Kraków
numer komisji: 305
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Dywizjonu 303 od 52 do 67
XXX Liceum Ogólnokształcące
adres: os. Osiedle Dywizjonu 303 66, 31-875 Kraków
numer komisji: 306
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Dywizjonu 303 od 45 do 51
XXX Liceum Ogólnokształcące
adres: os. Osiedle Dywizjonu 303 66, 31-875 Kraków
numer komisji: 307
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Dywizjonu 303 od 26 do 44 i od 68 do 77
XXX Liceum Ogólnokształcące
adres: os. Osiedle Dywizjonu 303 66, 31-875 Kraków
numer komisji: 308
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Dywizjonu 303 od 12 do 25
Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie
adres: Walerego Sławka 10, 30-633 Kraków
numer komisji: 225
- Kraków-Podgórze: Gminna
- Edwarda Heila
- Henryka Kamieńskiego 11
- Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
- Puszkarska
- Walerego Sławka parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
adres: Myśliwska 64, 30-718 Kraków
numer komisji: 275
- Kraków-Podgórze: Przewóz od 32A
- Szczecińska
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
adres: Myśliwska 64, 30-718 Kraków
numer komisji: 276
- Kraków-Podgórze: Lipska nieparzyste
- Mały Płaszów
- Myśliwska 67 i parzyste od 76
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
adres: Myśliwska 64, 30-718 Kraków
numer komisji: 277
- Kraków-Podgórze: Gumniska
- Lasówka
- Myśliwska nieparzyste od 1 do 63 i parzyste od 2 do 74
- Zadworze
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
adres: Myśliwska 64, 30-718 Kraków
numer komisji: 278
- Kraków-Podgórze: Koszykarska
- Nowohucka nieparzyste od 33 do 53
- parzyste 92, 92A
- ks. Wincentego Turka
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 10
adres: Ludwika Rydygiera 20, 30-695 Kraków
numer komisji: 257
- Kraków-Podgórze: Macieja Jakubowskiego
- Jana XXIII
- Kazimierza Kostaneckiego
- Obronna 4A i nieparzyste od 1 do 7
- Marii Orwid
- Ludwika Rydygiera nieparzyste od 15 i parzyste
- Księdza Prymasa Stefana Wyszyńskiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 10
adres: Ludwika Rydygiera 20, 30-695 Kraków
numer komisji: 258
- Kraków-Podgórze: Rafała Czerwiakowskiego
- Kosocicka nieparzyste do 71 i parzyste do 68
- Ludwika Rydygiera nieparzyste od 1 do 13
- Alberta Schweitzera
- Słona Woda parzyste
- Wielicka nieparzyste od 271
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11
adres: Aleksandry 17, 30-837 Kraków
numer komisji: 259
- Kraków-Podgórze: Aleksandry nieparzyste od 25 i parzyste od 24
- Heleny parzyste od 24
- Kaimska
- Mała Góra parzyste od 16
- Wielicka 232
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11
adres: Aleksandry 17, 30-837 Kraków
numer komisji: 260
- Kraków-Podgórze: Aleksandry od 19 do 23
- Podłęska
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11
adres: Aleksandry 17, 30-837 Kraków
numer komisji: 261
- Kraków-Podgórze: Heleny parzyste od 2 do 2E i parzyste od 10 do 22
- Mała Góra parzyste od 10 do 14E
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11
adres: Aleksandry 17, 30-837 Kraków
numer komisji: 262
- Kraków-Podgórze: Aleksandry od 1 do 17
- Heleny parzyste od 4 do 8
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12
adres: ks. Józefa Meiera 16D, 31-236 Kraków
numer komisji: 69
- Kraków-Krowodrza: Arcybiskupa Zygmunta Szczęsnego Felińskiego
- Ignacego Grabczaka
- ks. Józefa Meiera
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12
adres: ks. Józefa Meiera 16D, 31-236 Kraków
numer komisji: 70
- Kraków-Krowodrza: Stefana Banacha nieparzyste do 37
- parzyste do 22
- Kuźnicy Kołłątajowskiej od 16 do 16E
- Adama Marczyńskiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12
adres: ks. Józefa Meiera 16D, 31-236 Kraków
numer komisji: 71
- Kraków-Krowodrza: Aleja 29 Listopada nieparzyste od 153 i parzyste od 162
- Kuźnicy Kołłątajowskiej od 1 do 13B i od 14 do 15C
- Stanisława Kostki Potockiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 13
adres: Mirtowa 2, 30-698 Kraków
numer komisji: 203
- Kraków-Podgórze: prof. Adama Bochnaka
- Wincentego Bogdanowskiego
- Tytusa Chałubińskiego nieparzyste od 85 i parzyste od 106
- Mariana Czuchnowskiego
- Witolda Doroszewskiego
- Dróżka
- Familijna
- Gilowa
- Herbowa
- Jarosława Iwaszkiewicza
- ks. Władysława Kajzera
- Kajetana Koźmiana
- Lwa Landaua parzyste
- Łysogórska
- Mirtowa
- Myślenicka nieparzyste od 189 i parzyste od 164
- Henryka Niewodniczańskiego od 1 do 39A
- Parafialna
- Szymona Syreńskiego
- Wróblowicka
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 14
adres: Stawowa 179, 31-346 Kraków
numer komisji: 94
- Kraków-Krowodrza: Budrysów
- Dziewanny
- Ojca Eugeniusza Krajewskiego
- Margaretek
- Na Polach
- Na Wyrębę
- Nawojowska
- Ojcowska
- Okrężna
- Pasternik parzyste
- Pejzażowa
- Starego Dębu
- Stawowa od 184
- Szarotki
- Zaborska
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 14
adres: Stawowa 179, 31-346 Kraków
numer komisji: 95
- Kraków-Krowodrza: Józefa Chełmońskiego nieparzyste od 207 i parzyste od 172
- Chmurna
- Josepha Conrada parzyste
- Dzielna
- Hoża
- Jasnogórska
- Lazurowa
- prof. Mariana Mięsowicza
- Eliasza Radzikowskiego parzyste od 152
- Słotna
- Smętna
- Sosnowiecka
- Stawowa nieparzyste od 55 do 181 i parzyste od 2 do 178
- Stelmachów nieparzyste od 175 i parzyste od 108
- Śmiała
- Waleczna
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 15
adres: Seweryna Goszczyńskiego 44, 30-724 Kraków
numer komisji: 273
- Kraków-Podgórze: Bagrowa
- Biskupińska
- Konstantego Brandla
- Danalówka 39, 41
- płk. Stanisława Dąbka
- Gliniana
- Golikówka nieparzyste od 1 do 89A i parzyste od 2 do 36A
- Grochowa
- Stefana Korbońskiego
- Kosiarzy
- Kozia
- Mierzeja Wiślana
- Obrońców Modlina
- Sudecka
- Jana Surzyckiego
- Węglarska
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 15
adres: Seweryna Goszczyńskiego 44, 30-724 Kraków
numer komisji: 274
- Kraków-Podgórze: Mariana Batki
- Seweryna Goszczyńskiego
- Iłowa
- Kacza
- Kolejowa 4A
- Lipska parzyste
- Łanowa
- Motyla
- Józefa Rzebika
- Kazimierza Siemienowicza
- Źródlana
- Żeńców
- Żołnierska
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 16
adres: Józefa Mackiewicza 15, 31-214 Kraków
numer komisji: 76
- Kraków-Krowodrza: Łukasza Górnickiego nieparzyste od 9 do 35 i parzyste od 8 do 26
- Kazimierza Herwina-Piątka
- Jana Lechonia
- Józefa Mackiewicza od 14b do 22
- Henryka Pachońskiego od 28
- Stanisława Rokosza
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 16
adres: Józefa Mackiewicza 15, 31-214 Kraków
numer komisji: 77
- Kraków-Krowodrza: Bociana
- Kręta
- Osiedle Wolfganga Amadeusa Mozarta
- Polna
- Siewna parzyste od 2 do 46
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 16
adres: Józefa Mackiewicza 15, 31-214 Kraków
numer komisji: 78
- Kraków-Krowodrza: Grażyny
- Jabłonna
- Kołaczy
- Legnicka
- Nad Strugą 9
- Szafirowa
- Zawodzie
- Zgody
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 16
adres: Józefa Mackiewicza 15, 31-214 Kraków
numer komisji: 79
- Kraków-Krowodrza: Bałtycka
- Bursztynowa
- Imbramowska
- Jazowa
- Litawora
- Józefa Mackiewicza od 1 do 12
- Gabriela Narutowicza
- Opolska 100
- Papiernicza
- Syreny
- Turystyczna
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 16
adres: Józefa Mackiewicza 15, 31-214 Kraków
numer komisji: 80
- Kraków-Krowodrza: Józefa Mackiewicza 23, 25
- Siewna nieparzyste od 17 do 23D
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 17
adres: Czarnogórska 14, 30-638 Kraków
numer komisji: 230
- Kraków-Podgórze: Czarnogórska nieparzyste od 1 do 9
- Macedońska 6
- Serbska 2, 4
- Włoska 4 i nieparzyste od 13 do 19
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 17
adres: Czarnogórska 14, 30-638 Kraków
numer komisji: 231
- Kraków-Podgórze: Albańska od 7
- Algierska
- Czarnogórska parzyste od 2 do 10C
- Estońska nieparzyste i parzyste od 2 do 6
- Konstantego Laszczki
- Franciszka Niepokólczyckiego
- Trawniki
- Wilgotna
- Włoska parzyste od 6
- Wolności
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 17
adres: Czarnogórska 14, 30-638 Kraków
numer komisji: 232
- Kraków-Podgórze: Białoruska nieparzyste od 11A do 69
- Estońska parzyste od 8
- Lirników
- Nowosądecka parzyste od 46
- Władysława Poturalskiego
- Trybuny Ludów
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 17
adres: Czarnogórska 14, 30-638 Kraków
numer komisji: 233
- Kraków-Podgórze: Białoruska parzyste od 4 do 10E
- Czarnogórska od 14 do 18A
- Serbska 1, 3
- Włoska 2, 2A, 2B i nieparzyste od 1 do 11
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 18
adres: Litewska 34, 30-014 Kraków
numer komisji: 108
- Kraków-Krowodrza: Aleja Artura Grottgera 43
- Aleja Kijowska nieparzyste od 29 do 89
- Mazowiecka parzyste od 60 do 112
- Racławicka 29, 31
- Rzeczna
- Wojskowa
- Wrocławska 78, 78A, 80
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 18
adres: Litewska 34, 30-014 Kraków
numer komisji: 109
- Kraków-Krowodrza: Aleja Kijowska parzyste od 48 do 68
- Mazowiecka nieparzyste od 113 do 131
- Racławicka parzyste od 40 do 60
- Wrocławska nieparzyste od 75 do 99 i parzyste od 66 do 76
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 19
adres: Jana Kurczaba 15, 30-868 Kraków
numer komisji: 253
- Kraków-Podgórze: Jana Kurczaba parzyste i nieparzyste 33
- nieparzyste 37
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 19
adres: Jana Kurczaba 15, 30-868 Kraków
numer komisji: 254
- Kraków-Podgórze: Jana Kurczaba nieparzyste od 1 do 29
- Leonida Teligi parzyste od 8 do 12
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 19
adres: Jana Kurczaba 15, 30-868 Kraków
numer komisji: 255
- Kraków-Podgórze: Leonida Teligi parzyste od 14 do 28
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 19
adres: Jana Kurczaba 15, 30-868 Kraków
numer komisji: 256
- Kraków-Podgórze: Erazma Jerzmanowskiego nieparzyste od 33a do 39 i parzyste od 28
- Jana Kurczaba 31, 35
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
adres: Porzeczkowa 3, 31-234 Kraków
numer komisji: 72
- Kraków-Krowodrza: Kuźnicy Kołłątajowskiej 13C, 13D i od 17
- Władysława Natansona
- Macieja Słomczyńskiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
adres: Porzeczkowa 3, 31-234 Kraków
numer komisji: 73
- Kraków-Krowodrza: Arsenał
- Stefana Banacha nieparzyste od 39
- parzyste od 28
- Belwederczyków
- Bibicka
- prof. Zygmunta Chylińskiego
- Dożynkowa
- Dróżnicka
- Głogowa
- Górka Narodowa
- Łukasza Górnickiego nieparzyste od 45 i parzyste od 28
- Koło Białuchy
- Koralowa
- Nowa Górka
- Okulistów
- Osiedle Witkowice Nowe
- Papierni Prądnickich
- Porzeczkowa
- Adama Rysiewicza
- Siewna 25 i 25A
- parzyste od 50
- Kajetana Stefanowicza
- Suche Łąki
- Turowiec
- Urodzajna
- Wądół
- Witkowicka
- Andrzeja Zauchy
- Zielone Wzgórze
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 21
adres: Golikówka 52, 30-723 Kraków
numer komisji: 272
- Kraków-Podgórze: Agawy
- Albatrosów
- Bazarowa
- Christo Botewa
- Bukowa
- Golikówka nieparzyste od 91 i parzyste od 40
- Jeżów
- Kawowa
- Kormoranów
- Półłanki nieparzyste od 33 i parzyste od 76D
- Przy Cegielni
- Rączna nieparzyste od 1 do 25C i parzyste od 2 do 40
- Rybitwy
- Skromna
- Strażacka
- Szparagowa
- Tadeusza Śliwiaka parzyste do 40
- Księdza Karola Targosza
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3
adres: Miodowa 36, 31-052 Kraków
numer komisji: 3
- Kraków-Śródmieście: Bartosza
- Brzozowa parzyste od 12 do 22
- Ciemna
- Dajwór nieparzyste od 1 do 25
- Józefa Dietla nieparzyste od 77 do 113
- Jakuba parzyste od 2 do 10
- Berka Joselewicza nieparzyste od 1 do 23A i parzyste od 10 do 28
- Józefa nieparzyste od 23 do 25 i parzyste od 36 do 46
- Lewkowa
- Miodowa od 32 do 44
- Plac Bawół
- św. Sebastiana parzyste od 26 do 36
- Starowiślna nieparzyste od 29 do 75 i parzyste od 26 do 50
- Szeroka
- św. Wawrzyńca parzyste od 16 do 22
- Wrzesińska
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4
adres: Urzędnicza 65, 30-074 Kraków
numer komisji: 115
- Kraków-Krowodrza: Aleja Artura Grottgera parzyste od 2 do 34
- Wacława Berenta
- Edmunda Biernackiego
- Józefitów od 1 do 11
- Kazimierza Wielkiego nieparzyste od 1 do 61 i parzyste od 2 do 54A
- Kościelna
- Królewska nieparzyste od 1 do 43
- Kujawska
- Łobzowska 67
- Plac Teodora Axentowicza 3, 5, 7
- Pomorska parzyste
- Racławicka nieparzyste od 1 do 21
- Henryka Sienkiewicza od 18 do 27
- Urzędnicza 68 i nieparzyste od 49 do 65
- Stanisława Wyspiańskiego
- Zbrojów
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
adres: os. Osiedle Oświecenia 30, 31-636 Kraków
numer komisji: 310
- Kraków-Nowa Huta: Aleja gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego od 37
- Franciszka Bohomolca nieparzyste od 1 do 11
- Dobrego Pasterza parzyste od 124
- Stefana Jurczaka
- Franciszka Kniaźnina
- Osiedle Oświecenia od 18 do 28
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
adres: os. Osiedle Oświecenia 30, 31-636 Kraków
numer komisji: 311
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Oświecenia od 9 do 13 i od 29 do 33B, 45
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
adres: os. Osiedle Oświecenia 30, 31-636 Kraków
numer komisji: 312
- Kraków-Nowa Huta: Bohdana Arcta
- Osiedle Oświecenia od 35 do 39 i od 41 do 44
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
adres: os. Osiedle Oświecenia 30, 31-636 Kraków
numer komisji: 313
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Oświecenia 40 i od 46
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6
adres: Józefa Dietla 70, 31-039 Kraków
numer komisji: 7
- Kraków-Śródmieście: Wojciecha Bogusławskiego
- Józefa Dietla parzyste od 44 do 76
- św. Gertrudy od 1 do 25
- Józefa Sarego
- św. Sebastiana od 1 do 24
- Starowiślna nieparzyste od 1 do 27
- Stradomska parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7
adres: Skotnicka 86, 30-394 Kraków
numer komisji: 165
- Kraków-Podgórze: Batalionów Chłopskich
- Braterstwa Broni
- Czerwone Maki od 64
- Czwartaków
- Domowa
- Dworski Ogród
- Porucznika Emira
- Krajobrazowa
- Kresowa
- Królówka
- Laurowa
- Mochnaniec
- Obrońców Helu
- Podole
- Skotnicka nieparzyste od 27c do 67 i parzyste od 22 do 86B
- Majora Mieczysława Słabego
- Srebrna
- Leona Henryka Sternbacha
- Józefa Unruga
- Winnicka
- insp. Marka Woźniczki
- Zamglona
- Aleksandra Zelwerowicza
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7
adres: Skotnicka 86, 30-394 Kraków
numer komisji: 166
- Kraków-Podgórze: dr. Józefa Babińskiego od 62a
- Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
- Balanówka
- Ojca Józefa Bocheńskiego
- Antoniego Dobrowolskiego od 56
- Marii Grzegorzewskiej od 24
- Józefa Grzesiaka
- Pawła Jasienicy
- Generała Jana Karcza nieparzyste i parzyste od 2 do 26J
- Kozienicka
- Majora Adama Królikiewicza
- Dawida Altera Kurzmanna
- Łukowiec
- Harcmistrza Stanisława Orszy-Broniewskiego
- Jana Chryzostoma Paska
- Porfirowa
- Rosista
- Skotnicka nieparzyste od 135 do 211 i parzyste od 154 do 250
- Stefana Starzyńskiego
- Szerokie Łąki
- ks. Jakuba Wujka
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7
adres: Skotnicka 86, 30-394 Kraków
numer komisji: 167
- Kraków-Podgórze: Henryka Barycza
- Aleksandra Brücknera
- Karola Bunscha od 68 do 73B
- Antoniego Dobrowolskiego od 1 do 55
- Marii Grzegorzewskiej od 1 do 21R
- Hufcowa
- Generała Jana Karcza parzyste od 30
- Obrońców Tobruku
- Skotnicka nieparzyste od 69 do 129 i parzyste od 88 do 152
- Szymona Szymonowica
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7
adres: Skotnicka 86, 30-394 Kraków
numer komisji: 407
- Kraków-Podgórze: Karola Bunscha od 1 do 26
- Czerwone Maki od 31 do 63
- Jana Kantego Federowicza
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8
adres: Mieczysława Wrony 115, 30-399 Kraków
numer komisji: 163
- Kraków-Podgórze: Chlebiczna
- Stefana Kołaczkowskiego
- Medalionów
- Zofii Nałkowskiej
- Profesora Kazimierza Tadeusza Opałka
- Leona Petrażyckiego nieparzyste od 41 i parzyste od 64
- Adama Prażmowskiego
- Radłowa
- Solówki nieparzyste
- Topografów
- Kazimierza Waltera
- Michała Zientary
- Żyzna
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8
adres: Mieczysława Wrony 115, 30-399 Kraków
numer komisji: 164
- Kraków-Podgórze: Błotniska
- Stanisława Działowskiego
- Tadeusza Hollendra
- Tadeusza Kochmańskiego
- Na Klińcu
- Podgórki Tynieckie od 1 do 25
- Franciszka Sapalskiego
- Skotnicka nieparzyste od 231 i parzyste od 252
- Tretówka
- Księdza Franciszka Trockiego
- Bernarda Wapowskiego
- Edwarda Warchałowskiego
- Wiesława Wody
- Mieczysława Wrony
- Zagumnie
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9
adres: Romana Prawocheńskiego 7, 31-998 Kraków
numer komisji: 403
- Kraków-Nowa Huta: Barwinkowa
- Ciekowiec
- Czeczeńska
- Igołomska nieparzyste od 27 do 81C i parzyste od 30a do 82B
- Jeziorko
- Podstawie
- Romana Prawocheńskiego
- Pysońce
- Rusiecka
- Rzepakowa
- Sitowiny
- Tarasowa
- Trzcinowa
- Tymiankowa
- Ubeliny
- Narcyza Wiatra
- Wiatraczna
- Wyciąska
- Za Górą
- Ziemska
Zespół Szkół Budowlanych Nr 1
adres: Jerzego Szablowskiego 1, 30-127 Kraków
numer komisji: 130
- Kraków-Krowodrza: Armii Krajowej 18
- Drzymały
- Stanisława Kunickiego
- Juliusza Lea nieparzyste od 189 i parzyste od 140
- Zygmunta Mysłakowskiego
- Stanisława Przybyszewskiego nieparzyste od 17 do 71 i parzyste od 16 do 56
- Sewera
- Jerzego Szablowskiego
- Wesele
- Włościańska
- Świętego Wojciecha
- Zarzecze nieparzyste od 29 do 77 i parzyste od 24 do 90
Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2
adres: os. Osiedle Spółdzielcze 6, 31-943 Kraków
numer komisji: 384
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Spółdzielcze
Zespół Szkół Elektrycznych Nr 1 Internat
adres: Henryka Kamieńskiego 49A, 30-644 Kraków
numer komisji: 229
- Kraków-Podgórze: Ivo Andricia
- Bławatkowa
- Buraczana
- Alfreda Dauna nieparzyste od 33 i parzyste od 32
- Górska
- Wiktora Heltmana nieparzyste od 19 i parzyste od 70
- Juliusza Kadena-Bandrowskiego
- Henryka Kamieńskiego nieparzyste od 31
- Leopolda Lisa-Kuli
- Lubuska
- Macedońska 15, 23 i 25
- Malborska nieparzyste od 29 do 63 i parzyste od 24 do 52
- Nadzieja
- Nowosądecka 22
- Bronisława Pierackiego
- Aleksandra Szukiewicza
- Tomasza Zana
Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2
adres: os. Osiedle Szkolne 26, 31-977 Kraków
numer komisji: 372
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Szkolne od 6 do 27
Zespół Szkół Energetycznych
adres: Loretańska 16, 31-114 Kraków
numer komisji: 14
- Kraków-Śródmieście: Czapskich
- Garncarska parzyste
- Jabłonowskich
- Kapucyńska
- Krupnicza parzyste od 2 do 28
- Loretańska
- Plac gen. Władysława Sikorskiego
- Podwale
- Straszewskiego od 24 do 29
- Studencka
Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 1
adres: os. Osiedle Złotej Jesieni 16, 31-828 Kraków
numer komisji: 358
- Kraków-Nowa Huta: Fatimska
- Kocmyrzowska od 1 do 1C
- Obrońców Krzyża 1
- gen. Leopolda Okulickiego 69, 71
- Szybka
Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 1
adres: os. Osiedle Złotej Jesieni 16, 31-828 Kraków
numer komisji: 359
- Kraków-Nowa Huta: Hansa Christiana Andersena
- Bulwarowa nieparzyste od 1 do 43
- Cienista
- Kaczeńcowa
- Kocmyrzowska 2b i nieparzyste od 3 do 7B
- Kornela Makuszyńskiego nieparzyste
- Nad Dłubnią
- Odmogile
- Podrzecze
- Stadionowa
- Stanisława Wojciechowskiego
Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1
adres: al. Aleja Adama Mickiewicza 5, 31-120 Kraków
numer komisji: 13
- Kraków-Śródmieście: Aleja Adama Mickiewicza nieparzyste od 1 do 23
- Napoleona Cybulskiego
- Czarnowiejska parzyste od 4 do 8
- Czysta
- Dolnych Młynów parzyste
- Garncarska nieparzyste
- Szczepana Humberta
- Krupnicza nieparzyste od 27 do 33 i parzyste od 32 do 44
- Marszałka Józefa Piłsudskiego nieparzyste od 27 do 29
- Skarbowa
- Wenecja
Zespół Szkół Mechanicznych Nr 2
adres: al. Aleja gen. Jana Skrzyneckiego 12, 30-363 Kraków
numer komisji: 284
- Kraków-Podgórze: Aleja gen. Jana Skrzyneckiego
- Bonarka
- Jana Brożka nieparzyste
- Głogowska
- Grzybki
- bpa Franciszka Hodura
- Kobierzyńska parzyste od 2 do 14
- Marii Konopnickiej nieparzyste od 61
- Łagiewnicka
- Rydlówka
- Rzemieślnicza
- Tadeusza Szafrana
- Księdza Józefa Tischnera 10 i od 12
- Wadowicka
Zespół Szkół Mechanicznych Nr 4
adres: Podbrzezie 10, 31-054 Kraków
numer komisji: 2
- Kraków-Śródmieście: Bożego Ciała
- Brzozowa nieparzyste od 1 do 17 i parzyste od 2 do 10
- Józefa Dietla nieparzyste od 43 do 75
- Estery
- Izaaka
- Jakuba nieparzyste od 1 do 33
- Berka Joselewicza parzyste od 2 do 6
- Józefa nieparzyste od 1 do 21 i parzyste od 2 do 34
- Krakowska parzyste 2 i od 12 do 38
- Kupa
- Meiselsa nieparzyste od 5 do 17 i parzyste od 14 do 24
- Miodowa od 1 do 31
- Nowa
- Plac Nowy
- Podbrzezie
- św. Sebastiana nieparzyste od 25 do 33
- Warszauera
Zespół Szkół Nr 1
adres: Ułanów 3, 31-450 Kraków
numer komisji: 299
- Kraków-Nowa Huta: Aleja Jana Pawła II nieparzyste od 31 do 45 i parzyste od 68A do 92
- Boguszówka
- Stanisława Lema nieparzyste od 5
- Stanisławy Wysockiej
- prof. Michała Życzkowskiego
- Mariana Markowskiego parzyste
Zespół Szkół Nr 1
adres: Ułanów 3, 31-450 Kraków
numer komisji: 44
- Kraków-Śródmieście: Klemensa Janickiego
- Łąkowa
- Janusza Meissnera nieparzyste od 17 do 37
- Nieduża
- Ułanów nieparzyste od 1 do 5 i parzyste od 2 do 14
- Pawła Włodkowica parzyste
Zespół Szkół Nr 1
adres: Ułanów 3, 31-450 Kraków
numer komisji: 45
- Kraków-Śródmieście: Mariana Markowskiego 15
- Ugorek nieparzyste
- Ułanów nieparzyste od 7 do 15 i parzyste od 16 do 44B
- Pawła Włodkowica nieparzyste
Zespół Szkół Odzieżowych Nr 1
adres: Cechowa 57, 30-614 Kraków
numer komisji: 210
- Kraków-Podgórze: Cechowa nieparzyste od 57 i parzyste od 70
- Gwarna
- Kanarkowa
- Kijanki
- Łużycka nieparzyste od 75 i parzyste od 42
- Nazaretańska
- Pochyła
- Podedworze parzyste od 24
- Rodziny Jędów
- Błogosławionej Franciszki Siedliskiej
- Tuchowska nieparzyste od 1 do 49 i parzyste od 6A do 50A
- Ukośna
- Urwana
- Widnokrąg
- Zimna
Zespół Szkół Odzieżowych Nr 1
adres: Cechowa 57, 30-614 Kraków
numer komisji: 211
- Kraków-Podgórze: Kordiana
- Tuchowska parzyste od 2 do 4C
Zespół Szkół Odzieżowych Nr 1
adres: Cechowa 57, 30-614 Kraków
numer komisji: 212
- Kraków-Podgórze: Cechowa nieparzyste od 3 do 51 i parzyste od 2 do 68A
- Łężce
- Myślenicka nieparzyste od 65 do 75A i parzyste od 44 do 58
- Podgórki 6A i 6B
- Stanisława Stojałowskiego nieparzyste od 33 do 41A i parzyste
- Szarych Szeregów
- Wyrwa od 1 do 3A
- Wyżynna nieparzyste od 1 do 9A i parzyste od 2 do 12
Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego
adres: Grochowska 20, 31-521 Kraków
numer komisji: 24
- Kraków-Śródmieście: Bolesława Chrobrego od 24
- Bratkowa
- Łukasza Cieplińskiego
- Dukatów
- Farmaceutów
- Kąt
- Kryniczna
- Lesista
- Lotnicza
- Ignacego Łukasiewicza
- Nadbrzeżna
- Józefa Narzymskiego
- Olszyny
- Stefana Otwinowskiego
- Stokrotek
Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego
adres: Grochowska 20, 31-521 Kraków
numer komisji: 25
- Kraków-Śródmieście: Bolesława Chrobrego od 1 do 23
- Domki
- Grochowska parzyste
- Ludwika Idzikowskiego
- Jaworskiego
- Na Wiankach
- Cypriana Kamila Norwida
- Rakowicka nieparzyste od 49 do 99
- Rusałek
- ks. Ignacego Jana Skorupki
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13
adres: Kazimierza Odnowiciela 2, 31-481 Kraków
numer komisji: 61
- Kraków-Śródmieście: Jurka Bitschana
- Olgi Boznańskiej
- Dobrego Pasterza nieparzyste od 105 do 119A i parzyste od 102 do 114A
- Marka Eminowicza
- Kazimierza Odnowiciela
- Władysława Łuszczkiewicza
- Naczelna
- Olszecka
- Promienistych
- Sudolska
- Marcina Wencla
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 18
adres: Senatorska 35, 30-106 Kraków
numer komisji: 147
- Kraków-Krowodrza: Aleja Zygmunta Krasińskiego parzyste od 4 do 32
- rtm. Zbigniewa Dunin-Wąsowicza
- Filarecka
- Józefa Kałuży
- Józefa Ignacego Kraszewskiego od 1 do 19
- Łowiecka
- Kazimierza Morawskiego 10 i 12
- Salwatorska nieparzyste od 1 do 5 i parzyste od 2 do 16
- Senatorska nieparzyste od 1 do 21
- Władysława Syrokomli nieparzyste i parzyste od 22 do 28
- Kornela Ujejskiego nieparzyste
- Włóczków parzyste od 20 do 22
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 18
adres: Senatorska 35, 30-106 Kraków
numer komisji: 148
- Kraków-Krowodrza: Marcina Borelowskiego-Lelewela
- Dojazdowa
- Flisacka
- Jaskółcza
- Bolesława Komorowskiego
- Tadeusza Kościuszki
- Mlaskotów 2a i nieparzyste od 1 do 9
- Kazimierza Morawskiego 5
- Plac Na Stawach
- Senatorska nieparzyste od 23 do 39 i parzyste
- Michała Stachowicza
- Władysława Syrokomli parzyste od 2 do 20
- Tatarska
- Kornela Ujejskiego parzyste
- Włóczków parzyste od 2 do 18 i 11A
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7
adres: Złoty Róg 30, 30-095 Kraków
numer komisji: 127
- Kraków-Krowodrza: Bronowicka nieparzyste od 5 do 51
- Czeladnicza
- Bartosza Głowackiego parzyste
- Grenadierów
- Wojciecha Halczyna
- Leopolda Kmietowicza
- Krakusów
- Lucjana Rydla nieparzyste od 19 do 57 i parzyste od 26 do 50
- Zaczarowane Koło
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7
adres: Złoty Róg 30, 30-095 Kraków
numer komisji: 128
- Kraków-Krowodrza: Bronowicka nieparzyste od 55 do 135A
- Błażeja Czepca
- Górna
- Henryka Rodakowskiego
- Bolesława Wallek-Walewskiego
- Wernyhory
- Wjazdowa
- Złoty Róg
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9
adres: Seniorów Lotnictwa 5, 31-455 Kraków
numer komisji: 46
- Kraków-Śródmieście: Fiołkowa od 10
- Ugorek parzyste od 8 do 20
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9
adres: Seniorów Lotnictwa 5, 31-455 Kraków
numer komisji: 47
- Kraków-Śródmieście: Fiołkowa od 1 do 9
- Seniorów Lotnictwa
- Spadochroniarzy
- Ugorek parzyste od 2 do 4
- Ułanów nieparzyste od 17 do 29A i parzyste od 46 do 50A
Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2
adres: os. Osiedle Teatralne 35, 31-948 Kraków
numer komisji: 381
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Urocze
Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2
adres: os. Osiedle Teatralne 35, 31-948 Kraków
numer komisji: 382
- Kraków-Nowa Huta: Ludźmierska
- Osiedle Teatralne od 8 do 24 i od 34 do 35
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
adres: ks. Franciszka Blachnickiego 1, 31-535 Kraków
numer komisji: 35
- Kraków-Śródmieście: Aleja Ignacego Daszyńskiego nieparzyste
- ks. Franciszka Blachnickiego
- ks. Władysława Gurgacza
- Halicka 21
- Metalowców
- Miodowa od 53
- Podgórska 28
- Michała Siedleckiego
- Wiślisko
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
adres: Macieja Miechowity 6, 31-469 Kraków
numer komisji: 49
- Kraków-Śródmieście: Brogi parzyste
- Dobra
- Jaśminowa
- Kanonierów
- Artura Malawskiego
- Mieszka I
- Partyzantów
- Piękna
- Pilotów parzyste od 2 do 4C
- Ptasia
- Saperów
- Andrzeja Sokołowskiego
- Szwoleżerów
- Henryka Wieniawskiego
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
adres: Macieja Miechowity 6, 31-469 Kraków
numer komisji: 50
- Kraków-Śródmieście: Bosaków
- Czereśniowa
- Lublańska parzyste od 14 do 24
- Macieja Miechowity nieparzyste od 1 do 15A i parzyste od 4 do 6A
- Olsztyńska
- Środkowa
- Turkusowa
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
adres: Macieja Miechowity 6, 31-469 Kraków
numer komisji: 51
- Kraków-Śródmieście: Bohaterów Wietnamu
- Macieja Miechowity nieparzyste od 17 do 21A i 8, 10
- Młyńska nieparzyste
- Pilotów parzyste od 6A do 10
- Stanisława Ze Skalbmierza
Zespół Szkół Specjalnych Nr 4
adres: Zakątek 2, 30-076 Kraków
numer komisji: 106
- Kraków-Krowodrza: Aleja Kijowska parzyste od 22 do 24
- Tytusa Czyżewskiego
- Kazimierza Wielkiego nieparzyste od 103 i parzyste od 58 do 104
- Kronikarza Galla parzyste od 2 do 12
- Królewska nieparzyste od 45 do 59
- Nowowiejska od 1 do 12
- Przeskok
- Lucjana Siemieńskiego
- Urzędnicza parzyste od 52a do 64
- Zakątek od 4 do 13
Zespół Szkół Specjalnych Nr 4
adres: Zakątek 2, 30-076 Kraków
numer komisji: 107
- Kraków-Krowodrza: Aleja Artura Grottgera 66
- Aleja Kijowska parzyste od 30 do 40
- Bytomska
- Kadecka
- Kazimierza Wielkiego nieparzyste od 67 do 97 i parzyste od 108 do 144
- Kronikarza Galla nieparzyste od 1b do 11
- Królewska nieparzyste od 61 do 69
- Racławicka parzyste od 2 do 32A
- Zakątek od 1 do 3
Zespół Szkół Specjalnych Nr 6
adres: Tadeusza Ptaszyckiego 9, 31-979 Kraków
numer komisji: 400
- Kraków-Nowa Huta: Bardosa
- Bulwarowa 49, 59
- Stanisławy Dowgiałło
- Jerzego Giedroycia
- Graniczna
- Grąby
- Michała Hutnika
- Jagienki
- Jeżynowa
- Jutrzyńska
- Kępska
- Klasztorna
- Kmicica
- Kopaniec
- Marka Kublińskiego
- Mrozowa parzyste
- Na Niwach
- Odmętowa nieparzyste od 1 do 99 i parzyste od 2 do 28A
- Podbagnie
- Longinusa Podbipięty nieparzyste od 61
- Powiatowa
- Tadeusza Ptaszyckiego
- Opata Salwińskiego
- Stanisława Samostrzelnika
- Tadeusza Sendzimira
- Stare Wiślisko
- Syrachowska
- Ujastek 1, 3
- Ujastek Mogilski
- Melchiora Wańkowicza parzyste od 2 do 22
- Jeremiego Wiśniowieckiego
- Wojenna
- Michała Wołodyjowskiego
- Zagłoby
- Zakarnie
- Zbyszka z Bogdańca
- Ziarkowa
- Żaglowa
Zespół Szkół Zawodowych Huty im. T. Sendzimira
adres: os. Osiedle Złotej Jesieni 2, 31-826 Kraków
numer komisji: 336
- Kraków-Nowa Huta: Bieńczycki Plac Targowy
- Jacka Augustyna Łopackiego
- gen. Leopolda Okulickiego nieparzyste od 43 do 61
- Osiedle Złotej Jesieni
Zespół Szkół Zawodowych Huty im. T. Sendzimira
adres: os. Osiedle Złotej Jesieni 2, 31-826 Kraków
numer komisji: 337
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Jagiellońskie od 1 do 8, 27, 37
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
adres: os. Osiedle Szkolne 18, 31-977 Kraków
numer komisji: 376
- Kraków-Nowa Huta: Osiedle Zielone
Zespół Szkół Łączności
adres: Monte Cassino 31, 30-337 Kraków
numer komisji: 155
- Kraków-Podgórze: Ceglarska
- św. Jacka
- Kapelanka parzyste od 2 do 42B
- Salezjańska
- Twardowskiego od 77
- Wyłom
Zespół Szkół Łączności
adres: Monte Cassino 31, 30-337 Kraków
numer komisji: 156
- Kraków-Podgórze: Biała Droga
- Boczna
- Jana Bułhaka
- Czarodziejska
- Czechosłowacka
- Dębnicka
- Dworska
- Jaworowa
- Kapelanka 1, 1A
- Mieszczańska
- Władysława Mitkowskiego
- Monte Cassino
- Adolfa Nowaczyńskiego
- Obrońców Poczty Gdańskiej
- ks. Stefana Pawlickiego
- Praska nieparzyste od 1 do 27 i parzyste od 2 do 46
- Szwedzka nieparzyste od 3 do 27 i parzyste od 38 do 48
- Twardowskiego od 5 do 65
- Tyniecka od 10b do 18
- Wierzbowa
- Wygrana
- Zagonów
- Generała Bohdana Zielińskiego
- Zielna
Łódzki Instytut Technologiczny
adres: Zakopiańska 9, 30-418 Kraków
numer komisji: 186
- Kraków-Podgórze: Cegielniana parzyste
- Ciesielska
- Deotymy
- Do Wilgi
- Klementyny Hoffmanowej
- Oraczy
- Zakopiańska nieparzyste od 1 do 67B
Może Cię zainteresować
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Weź udział w wyborach. Twój głos ma znaczenie!
Może Cię zainteresować
Głosowanie w wyborach europejskich
Jak głosować w Polsce?
Głosować może każdy, kto najpóźniej w dniu wyborów kończy 18.rok życia. Głosowanie jest dobrowolne.
Gdzie można oddać głos?
- Obywatele Polski głosujący w Polsce
Listy wyborców do obwodowych komisji wyborczych tworzone są na podstawie stałego miejsca zamieszkania obywateli. Jeśli jednak chcesz oddać głos poza stałym miejscem zamieszkania masz dwie możliwości. Po złożeniu wniosku w urzędzie gminy (gdzie jest się ujętym w spisie wyborców) otrzyma się zaświadczenie o prawie do głosowania. Wtedy możemy oddać głos w dowolnej komisji na terenie kraju. Drugim sposobem jest dopisanie się do spisu wyborców w gminie, której przebywamy. Oba wnioski należy złożyć najpóźniej 3 dni przed dniem głosowania. - Obywatele UE, którzy chcą oddać głos w Polsce
Obywatele UE, którzy nie są obywatelami polskimi, ale na stałe zamieszkują na terenie danej gminy, wpisywani są do rejestru wyborców w części B. Obywatele UE, którzy tymczasowo przebywają na terenie naszego kraju muszą złożyć wniosek o dopisanie do listy wyborców najpóźniej trzy dni przed dniem głosowania. - Obywatele Polski przebywający poza terenem kraju
Jeśli jesteś wpisany na listę wyborców w innym kraju, w którym mieszkasz, możesz oddać głos w Polsce na kandydatów z Polski, lub oddać swój głos na kandydatów z kraju, w którym przebywasz.
Wyborca posiadający ważny dowód osobisty lub paszport, przebywający poza terenem Polski, może oddać głos na kandydatów startujących w Polsce, po złożeniu odpowiedniego wniosku w konsulacie.
Parlament Europejski - czym jest?
Parlament Europejski jest organem ustawodawczym Unii Europejskiej. Posiada funkcje ustawodawcze, nadzorcze i budżetowe. Początki PE sięgają 1952 r., kiedy powstało Wspólne Zgromadzenie Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali, a w 1962 r. przyjęto nazwę Parlament Europejski. Pierwsze wybory bezpośrednie odbyły się w 1979 r. Strasburg jest oficjalną siedzibą Parlamentu Europejskiego, natomiast w Brukseli odbywa się większość prac legislacyjnych. Luksemburg jest trzecią siedzibą, gdzie znajduje się Sekretariat i zaplecze techniczne.
Jaki jest próg wyborczy w wyborach do Parlamentu Europejskiego?
W podziale mandatów do Parlamentu Europejskiego będą brały udział komitety wyborcze, które w skali kraju przekroczyły 5%.
Może Cię zainteresować
Jak politycy typują wyniki polskiej reprezentacji?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?