Knights ulegli liderowi tabeli

Kraków Knights
W rozegranym w sobotę spotkaniu II PLFA zespół Knights uległ w Poznaniu liderowi dywizji południowo - zachodniej 1.KFA Fireballs Wielkopolska 18:28.

Rycerze rozpoczęli spotkanie szybko przesuwając się w stronę pola punktowego Fireballs. Jednak niekonsekwencja w końcówce serii ofensywnej spowodowała, że nie udało zdobyć się punktów. Wyrównana pierwsza kwarta zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 8:6. O porażce Knights zadecydowały kwarty II i III, kiedy to zawodnicy z Nowej Huty nie potrafili zdobyć punktów. Mimo pościgu w IV kwarcie nie udało się odwrócić losów meczu i drużyna poniosła drugą porażkę w tegorocznych rozgrywkach.

Na wyróżnienie w nowohuckim zespole zasłużyli zdobywcy punktów Marcin Żółty, Wojciech Drąg i Karol Andrzejewski. - Zagraliśmy zbyt ospale. Oddaliśmy przeciwnikom inicjatywę i praktycznie w każdej akcji pozwalaliśmy im zdobywać jardy. Czasami brakowało agresji do tego stopnia, że miałem wątpliwości czy nie gramy tutaj przypadkiem w futbol flagowy - podsumował po meczu Bartosz Zbroja, trener Knights. Kolejne spotkanie Rycerze rozegrają wreszcie przed własną publicznością, 10 lipca rywalem Knights będzie zespół gliwickich Lions.

1.KFA Fireballs Wielkopolska - Kraków Knigths 28:18 (8:6, 8:0, 6:0, 6:12)

I kwarta
8:0 przyłożenie Rafała Kalety po 36-jardowej akcji po podaniu Williego Sheirda (podwyższenie za dwa punkty Bartosz Przyździecki po podaniu Williego Sheirda)
8:6 przyłożenie Marcina Żółtego po 12-jardowej akcji po podaniu Wojciecha Drąga

II kwarta
16:6 przyłożenie Szymona Jankowiaka po 4-jardowej akcji po podaniu Williego Sheirda (podwyższenie za dwa punkty Przemysław Gołębiewski po podaniu Williego Sheirda)

III kwarta
22:6 przyłożenie Marka Woźniaka po 12-jardowej akcji po podaniu Williego Sheirda

IV kwarta
22:12 przyłożenie Wojciecha Drąga po 1-jardowej akcji biegowej
28:12 przyłożenie Adama Malińskiego po 17-jardowej akcji po podaniu Williego Sheirda
28:18 przyłożenie Karola Andrzejewskiego 52-jardowej akcji powrotnej po przechwycie
Kraków Knights: Onak, Bezwierchny, R. Gofroń, Jasieniecki, Drąg, Andrzejewski, G.Gofroń, Ihnatowicz, Janicki, Żółty, Pazera, Kania, Krupa, Sokołowski, Marek, Znamirowski, Zbroja, Oraczewski, Gaborek, Kozub, Zięba

Informator MM:Teatry | Policja | Noclegi | Kościoły | Lotto | Baseny | Hot spoty | Mapa