Hokej: JKH GKS Jastrzębie pokonane

Hokeiści Comarch Cracovii wygrali z JKH GKS Jastrzębie 3:0. Tym samym zawodnicy zapewnili sobie miejsce w pierwszej szóstce PLH.

Pierwsza bramka dla krakowskiego zespołu padła w 33 minucie spotkania, kiedy to za sprawą Davida Musiała Cracovia wyszła na prowadzenie. Kolejne minuty to zacięta walka pomiędzy zespołami. Jastrzębie pokazało pazur i że łatwo punktów nie odda. Mistrzowie Polski grali jednak konsekwentnie, co zaowocowało kolejnymi bramkami autorstwa Leszka Laszkiewicza oraz Grzegorza Pasiuta.

Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
1:0 Musial (Łopuski, Piotrowski) 32:53
2:0 L. Laszkiewicz (Kłys) 41:29
3:0 Pasiut (Łopuski, Musial) 60:00

Tym samym podopieczni trenera Rudolfa Rohaćka zapewnili sobie miejsce w pierwszej szóstce oraz zrównali się punktowo z zespołem z Sosnowca. A już w niedzielę o godzinie 17:00, na zakończenie pierwszej części sezonu o kolejne punkty, zagrają z zespołem z Sanoka.