Hokej: Cracovia wygrywa w meczu na szczycie

W spotkaniu na szczycie, lider z Nowego Targu uległ wiceliderowi z Krakowa, Comarch Cracovii 2:3. Krakowianie wygrali po bramkach Daniela Laszkiewicza, Michała Piotrowskiego i Filipa Drzewieckiego.

Dzięki temu zwycięstwu różnica w tabeli między zepołami zmalała do trzech punktów!

Ciekawostka: W pierwszej tercji Milan Baranyk doznał przykrej kontuzji - złamania nosa. W drugiej tercji, w 32. minucie, jeden z zawodników Podhala wystrzelił krążek zza swojej bramki, ten odbił się od bandy i wpadł do kieszeni sędziego głównego.

COMARCH CRACOVIA – WOJAS PODHALE 3 : 2 (0:0, 2:0, 1:2)
1:0 - D. Laszkiewicz (L. Laszkiewicz, Csorich) 28:36
2:0 - Piotrowski (Drzewiecki, Skinnari) 39:19
3:0 - Drzewiecki (Piotrowski) 48:51
3:1 - Kmiecik (Kret) 52:28
3:2 - Kubenko (Łabuz, Malasiński) 58:56

Comarch Cracovia: Radziszewski (Rączka) – Csorich, Dudaš, L. Laszkiewicz, Słaboń, D.Laszkiewicz – Kłys, Noworyta, Mihalik, Pasiut, Badžo – Dulęba, Witowski, Piotrowski, Kowalówka, Drzewiecki – Skinnari, Wajda, Verčik, Rutkowski, Radwański.

Wojas Podhale: Zborowski (Rajski) – Sroka, Galant, Batkiewicz, Sulka, Kaciř – Ivicič, Petrina, Baranyk, Bryniczka, Kubenko – Łabuz, Kret, Malasiński, Dziubiński, Kmiecik – Iskrzycki.