Cracovia - Flota Świnoujście: transmisja tv na żywo live online internet

Sławomir Zegar
Wojciech Matusik
Cracovia Flota Świnoujście mecz, Cracovia Flota Świnoujście LIVE,Cracovia Flota Świnoujście transmisja,Cracovia Flota Świnoujście TV,Cracovia Flota Świnoujście Internet,Cracovia Flota Świnoujście na żywo Cracovia Flota Świnoujście online, Cracovia Flota Świnoujście stream

Choć do końca rozgrywek I ligi pozostało jeszcze 5 kolejek ten mecz może zadecydować o tym kto awansuje do Ekstraklasy.

Kalendarz ligowych meczów Cracovii ułożył się tak, że na przestrzeni dwóch tygodni gra ona kolejno z trzema bezpośrednimi rywalami w walce o awans. Po porażce z Zawiszą oraz wygranej nad Termalicą, dziś czeka ją stracie z Flotą Świnoujście. Na ten moment Cracovia wyprzedza dzisiejszego rywala lepszym bilansem bezpośrednich starć. W rundzie jesiennej Pasy wygrały na wyjeździe 2-1. Jednak zespól z Wybrzeża ma do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz.

Ze względu na kartki nie zagra dziś Andraż Struna. Mate Lacić nabawił się urazu na meczu rezerw i jego występ również jest wykluczony. Pozostali zawodnicy będą do dyspozycji trenera.

Trener Stawowy mówił na przedmeczowej konferencji, że celem na dzisiejszy mecz, oprócz zwycięstwa, jest rozegranie dwóch równych połów. - Zarówno w Bydgoszczy mieliśmy dobrą pierwszą połowę i słabszą drugą, jak i w meczu z Termalicą była słaba pierwsza połowa, a druga naprawdę przyzwoita. W tygodniu pracowaliśmy nad tym by to zmienić - powiedział szkoleniowiec Cracovii.