Beitar Jerozolima - Wisła Kraków 2:1

Wisła Kraków przegrała z Beitarem Jerozolima 2:1. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Aviram Baruchyan.

Brożek strzelił gola w 28’ minucie spotkania. Beitar Jerozolima odrobił straty w drugiej połowie spotkania.

Mecz z Beitarem rozpoczął się na jerozolimskim stadionie o godzinie 20:00. Do tej pory sędzia trzykrotnie pokazał żółtą kartkę. W 35’ minucie Baszczyńskiemu i niecałe 10 minut później Zieńczukowi. Kartonik zobaczył również zawodnik Beitaru Alvares.

Wyjściowa jedenastka Wisły: Pawełek, Baszczyński, Głowacki, Cleber ,Piotr Brożek, Boguski, Sobolewski, Cantoro, Jirsak, Zieńczuk, Paweł Brożek.

Beitar Jerozolima: Kale, Alvarez, Ben-Yosef, Benado, Ziv, Baruchyan, Boateng, Tal, Fernandez, Tamuz, Abreu.

Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny