Zenit - Borussia [Bramki, Skrót, Wideo, Transmisja] Lm 25.02.2014

redakcja
redakcja
Zenit - Borussia  transmisja online 25 02 2014
Zenit - Borussia transmisja online 25 02 2014 Peter Fuchs/flikr.com
MECZ ZENIT - BORUSSIA DORTMUND w ramach Ligi Mistrzów 2014 zakończył się wynikiem 2:4. Zobacz skrót i wszystkie bramki z meczu 25 lutego.

ZENIT - BORUSSIA Liga Mistrzów 2013, 25.02.2014

25 lutego grudnia Borussia Dortmund zagrała na wyjeździe z Zenitem Petersburg w najciekawszym dla polskiej publiczności spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów 2013/2014.

Mecz swietnie rozpoczęla niemiecka drużyna. Już w 4 i 5 minucie piłkarze Borussi strzelili bramki Rosjanom. Najpierw zrobił to Mchitarian, później Reus. Już w drugiej połowie Szatow strzelił kontaktową bramkę, ale za chwilę Lewandowski pomisał sie skutecznym strzałem. bramke dla gospodarzy zdobył jeszcze Hulk w 69. minucie, ale chwilę póżniej z gola znów cieszył się polski napastnik w barwach Borussi.

Rewanż 19 marca w Dortmundzie.

BRAMKI i SKRÓT MECZU ZENIT - BORUSSIA

Borussia świetnie spisała się w meczach grupowych. W grupie F zajęła pierwsze miejsce, choć miąła tyle samo punktów (12), co Arsenal i Napoli. Z kolei Zenit w grupie G zajał drugie miejsce za Atletico, zdobywając 6 punktów.

Będzie to pierwsze spotkanie dwumeczu, który zadecyduje o przejściu do ćwierćfinału rozgrywek. Mimo że na obcym terenie, to jednak Borussia jest faworytem spotkania.

ZENIT - BORUSSIA, TRANSMISJA Canal+

Mecz Zenit - Borussia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Początek spotkania o godz. 18.00.