Z Mazovią o wszystko

no
Wiślaczki nadrobiły w tej kolejce seta nad Mazovią, która straciła go w Kaliszu. Właśnie te zespoły, które tylko teoretycznie mają szansę na wygranie Serii B, a praktycznie rywalizują o drugą lokatę premiowaną udziałem ...

Wiślaczki nadrobiły w tej kolejce seta nad Mazovią, która straciła go w Kaliszu. Właśnie te zespoły, które tylko teoretycznie mają szansę na wygranie Serii B, a praktycznie rywalizują o drugą lokatę premiowaną udziałem w barażu z ostatnim zespołem Serii A - spotkają się w środę w Krakowie w bezpośredniej konfrontacji. Krakowianki mają lepszy stosunek setów, więc nawet porażka nie przekreśla ich szans na końcowy sukces. W Legionowie podopieczne Ryszarda Litwina męczyły się tylko w drugim secie. W pierwszym konsekwentnie odrzucały zagrywkami gospodynie od siatki i ,dobijały" blokiem. Jednak w następnej partii remis widniał na tablicy aż do stanu 21:18 dla Legionovii. Gospodynie prowadziły jeszcze 24:22. Jednak trudne, choć stacjonarne zagrywki Kolendowskiej i udane kontrataki odwróciły losy i tego seta. Ostatni przebiegał pod dyktando Wisły. Wynik jego może trochę mylić, gdyż krakowianki prowadziły już 24:19.