Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Obszar sołectwa Brzezie w jego granicach administracyjnych.
Pokaż więcej
Sławomir Krzysztof Klimczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KŁAJ - TWÓJ RUCH
46
(12,57%)
Zdzisław Jan Głowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SOŁTYKA
78
(21,31%)
Andrzej Eugeniusz Kuczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA STRĄCZKA
242
(66,12%)
Okręg 2
Część północno wschodnia sołectwa Dąbrowa do drogi gminnej ul. Wiśniowa, powiatowej nr K2008, drogi gminnej na działce nr 316, do drogi gm. ul. Zachodnia, na płn. od drogi powiatowej K2010.
Pokaż więcej
Krzysztof Andrzej Hytroś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KŁAJ - TWÓJ RUCH
214
(64,85%)
Grzegorz Jan Kościółek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA STRĄCZKA
116
(35,15%)
Okręg 3
Część zachodnia sołectwa Dąbrowa oraz obszar sołectwa Gruszki w jego granicach administracyjnych.
Pokaż więcej
Józef Zawadzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KŁAJ - TWÓJ RUCH
93
(26,05%)
Judyta Małgorzata Głowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SOŁTYKA
35
(9,80%)
Marcin Andrzej Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA STRĄCZKA
229
(64,15%)
Okręg 4
Obszar sołectw Grodkowice i Łężkowice w ich granicach administracyjnych.
Pokaż więcej
Lucyna Maria Dudziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KŁAJ - TWÓJ RUCH
199
(52,79%)
Izabela Maria Haraf
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SOŁTYKA
16
(4,24%)
Jan Gaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA STRĄCZKA
162
(42,97%)
Okręg 5
Część południowo zachodnia sołectwa Kłaj od A4 do drogi powiatowej 2006K (ul Wójtowicza, Kołodziejczyka, Osiedlowej , Słonecznej, Kościelnej.
Pokaż więcej
Anna Danuta Leja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KŁAJ - TWÓJ RUCH
60
(18,99%)
Ewa Aneta Puścizna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA STRĄCZKA
256
(81,01%)
Okręg 6
Część sołectwa Kłaj-Grzybówka od północnej granicy do ul. Płachcińskiego , Kołodziejczyka, Osiedlowej do Kuligowskiej.
Pokaż więcej
Agata Antończyk-Solarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KŁAJ - TWÓJ RUCH
56
(18,18%)
Krzysztof Henryk Bednorz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SOŁTYKA
53
(17,21%)
Małgorzata Barbara Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA STRĄCZKA
163
(52,92%)
Józef Przeździk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
36
(11,69%)
Okręg 7
Część sołectwa Kłaj-Gradobić , Gęsiarnia od ul Płachcińskiego, Wójtowicza do zachodniej granicy sołectwa i linii kolejowej.
Pokaż więcej
Paweł Marcin Ślęczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KŁAJ - TWÓJ RUCH
123
(34,26%)
Lidia Małgorzata Fortuna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA STRĄCZKA
236
(65,74%)
Okręg 8
Część sołectwa Kłaj – Podlas od północnej i wschodniej granicy do ulic: Doły, Wądoły, Kościelna, Słoneczna, Kuligowska.
Pokaż więcej
Stanisław Barczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KŁAJ - TWÓJ RUCH
23
(10,04%)
Marta Dorota Kuncewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SOŁTYKA
24
(10,48%)
Jerzy Franciszek Czubak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA STRĄCZKA
182
(79,48%)
Okręg 9
Część sołectwa Kłaj – Goły Brzeg od granicy wschodniej i południowej do dróg: Nowej, Kościelnej, Wądoły, Doły
Pokaż więcej
Kinga Kamila Taras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SOŁTYKA
34
(13,44%)
Krzysztof Andrzej Balik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA STRĄCZKA
219
(86,56%)
Okręg 10
Obszar sołectwa Łysokanie w jego granicach administracyjnych.
Pokaż więcej
Łukasz Igor Łowiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SOŁTYKA
176
(55,00%)
Maria Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA STRĄCZKA
144
(45,00%)
Okręg 11
Część południowa sołectwa Szarów do drogi powiatowej (ul. Piaskowa, Skotnicza), droga nr 75 do granic wschodnich.
Pokaż więcej
Sylwester Antoni Przychodzeń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KŁAJ - TWÓJ RUCH
60
(17,86%)
Renata Klaudia Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SOŁTYKA
36
(10,71%)
Sylwester Wojciech Skoczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA STRĄCZKA
240
(71,43%)
Okręg 12
Część północna sołectwa Szarów.
Pokaż więcej
Paulina Katarzyna Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KŁAJ - TWÓJ RUCH
119
(47,22%)
Elżbieta Maria Baja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA STRĄCZKA
133
(52,78%)
Okręg 13
Część północno zachodnia sołectwa Targowisko do ul. Wiejskiej , Zatoki, Drogi nr 75.
Pokaż więcej
Jolanta Janina Gądek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KŁAJ - TWÓJ RUCH
28
(13,46%)
Małgorzata Anna Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SOŁTYKA
46
(22,12%)
Dariusz Tomasz Łyszkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA STRĄCZKA
134
(64,42%)
Okręg 14
Część południowo wschodnia sołectwa Targowisko-Ostra do ul Wiejskiej, Centralnej, Szkolnej, Podrabie.
Pokaż więcej
Tomasz Piotr Pilch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KŁAJ - TWÓJ RUCH
58
(20,49%)
Renata Anna Gądek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA STRĄCZKA
225
(79,51%)
Okręg 15
Część południowa sołectwa Targowisko do Wołowej, droga 75, ul. Zatoki, Centralnej, Szkolnej, Podrabie.
Pokaż więcej
Krystyna Karnia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KŁAJ - TWÓJ RUCH
89
(35,89%)
Mariusz Marek Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SOŁTYKA
12
(4,84%)
Sylwester Szczepan Śmiałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA STRĄCZKA
147
(59,27%)