Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
BUCHCICE, ŁOWCZÓW
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZ KURCZAB
-
17
Urszula Ewa Sobarnia
47
(10,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHÓWO2 MACIEJA SAJDAKA
-
19
Kazimierz Józef Bałut
17
(3,68%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Bogumił Starzyk
5
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY MARSZAŁEK
-
16
Bogdan Dariusz Stefan
90
(19,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA DROGOSIA „NASZA WSPÓLNA GMINA”
-
18
Krzysztof Józef Siwek
6
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Przybyła
297
(64,29%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZ KURCZAB
-
17
Wacław Paweł Ropski
106
(20,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHÓWO2 MACIEJA SAJDAKA
-
19
Tomasz Jan Pypeć
115
(22,29%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Piotr Skrężyna
29
(5,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY MARSZAŁEK
-
16
Tomasz Andrzej Dudek
95
(18,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Jan Wesołowski
171
(33,14%)
Okręg 3
DĄBRÓWKA TUCHOWSKA, MESZNA OPACKA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZ KURCZAB
-
17
Paweł Piotr Krupa
49
(8,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHÓWO2 MACIEJA SAJDAKA
-
19
Wacław Krupa
33
(5,71%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Kazimierz Zygmunt Krogulski
96
(16,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY MARSZAŁEK
-
16
Grzegorz Franciszek Borgula
246
(42,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA DROGOSIA „NASZA WSPÓLNA GMINA”
-
18
Stanisław Kita
74
(12,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zygmunt Stanisław Gut
80
(13,84%)
Okręg 4
JODŁÓWKA TUCHOWSKA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZ KURCZAB
-
17
Bożena Zofia Zbylut
82
(15,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHÓWO2 MACIEJA SAJDAKA
-
19
Radosław Daniel Osika
215
(40,19%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Waldemar Bogusław Zbylut
53
(9,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY MARSZAŁEK
-
16
Artur Słomski
97
(18,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA DROGOSIA „NASZA WSPÓLNA GMINA”
-
18
Danuta Wantuch
26
(4,86%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Elżbieta Adamczyk
62
(11,59%)
Okręg 5
KARWODRZA, TRZEMESNA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZ KURCZAB
-
17
Marek Eugeniusz Krzemień
158
(31,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHÓWO2 MACIEJA SAJDAKA
-
19
Łukasz Wojciech Włodarz
116
(23,25%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Lucyna Agata Piątek
76
(15,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY MARSZAŁEK
-
16
Wacław Tadeusz Kwaśniak
54
(10,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA DROGOSIA „NASZA WSPÓLNA GMINA”
-
18
Stanisław Andrzej Łątka
20
(4,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kazimierz Stanisław Solarz
75
(15,03%)
Okręg 6
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZ KURCZAB
-
17
Dawid Stanisław Siwek
101
(32,37%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Kazimierz Ludwik Solak
56
(17,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY MARSZAŁEK
-
16
Jacek Jerzy Tyrka
109
(34,94%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mateusz Krzysztof Piątek
46
(14,74%)
Okręg 7
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZ KURCZAB
-
17
Barbara Ewa Czapla
36
(9,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHÓWO2 MACIEJA SAJDAKA
-
19
Artur Michał Starostka
85
(23,04%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ewelina Elżbieta Łącka
3
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY MARSZAŁEK
-
16
Łukasz Edward Turaj
49
(13,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA DROGOSIA „NASZA WSPÓLNA GMINA”
-
18
Janina Halagarda
10
(2,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ewa Katarzyna Michałek
186
(50,41%)
Okręg 8
LUBASZOWA, KOZŁÓWEK
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZ KURCZAB
-
17
Jan Jerzy Dusza
53
(14,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHÓWO2 MACIEJA SAJDAKA
-
19
Tomasz Łukasz Krawczyk
40
(10,78%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Lisak
46
(12,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY MARSZAŁEK
-
16
Maria Wiśniowska
68
(18,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA DROGOSIA „NASZA WSPÓLNA GMINA”
-
18
Piotr Kwaśny
120
(32,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Patrycja Sylwia Bajorek
44
(11,86%)
Okręg 9
SIEDLISKA (nr budynków: 9A - 10A, 12 - 133, 231 - 231B, 239, 240, 241, 246, 250, 253 - 254, 256 - 268, 349 - 350, 352 - 354, 358 - 361, 366 - 370, od 371 do końca)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZ KURCZAB
-
17
Arkadiusz Słowik
89
(21,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHÓWO2 MACIEJA SAJDAKA
-
19
Grzegorz Bajorek
88
(21,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY MARSZAŁEK
-
16
Małgorzata Rozalia Gacek
107
(25,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA DROGOSIA „NASZA WSPÓLNA GMINA”
-
18
Wiesław Stanisław Bysiek
59
(14,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Jurek
75
(17,94%)
Okręg 10
SIEDLISKA (nr budynków: 133A - 230B, 233A - 238, 239A - 239B, 242 - 245, 248 - 249, 251 - 252B, 254A, 269 - 348, 351 - 351B, 355 - 357, 362 - 365, 370A)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZ KURCZAB
-
17
Kinga Katarzyna Gieracka
53
(11,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHÓWO2 MACIEJA SAJDAKA
-
19
Łukasz Tomasz Michalik
26
(5,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY MARSZAŁEK
-
16
Jerzy Józef Urbanek
227
(49,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA DROGOSIA „NASZA WSPÓLNA GMINA”
-
18
Anna Stefania Baran
44
(9,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wiesław Jan Gieracki
109
(23,75%)
Okręg 11
TUCHÓW, (ulice: Fryderyka Chopina, Ignacego Daszyńskiego, Głęboka, Ignacego Jana Paderewskiego, Jana III Sobieskiego, Kąpielowa, Krótka, Łowiecka, Ogrodowa, Okólna, Piotrowskiego, Podwale, Rolnicza, Rynek, Stroma, Tadeusza Kościuszki, Władysława Szafera, Wróblewskiego, Zielona, Ziołowa)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZ KURCZAB
-
17
Paweł Grzegorz Srebro
116
(16,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHÓWO2 MACIEJA SAJDAKA
-
19
Agnieszka Małgorzata Szymańska
176
(25,25%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Czesław Krogulski
50
(7,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY MARSZAŁEK
-
16
Katarzyna Barbara Bakulińska
103
(14,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA DROGOSIA „NASZA WSPÓLNA GMINA”
-
18
Wioleta Anna Borgula
34
(4,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mateusz Jakub Janiczek
218
(31,28%)
Okręg 12
TUCHÓW (ulice: 650 - lecia, Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Brzozówki, Działkowiczów, Jana Dzierżona, Jasna, kard. Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Wielkiego, Leśna, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Księżycowa, Pogodna, Rozwadowskich, Sikorskiego, Słoneczna, Widok)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZ KURCZAB
-
17
Jerzy Andrzej Odroniec
224
(38,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHÓWO2 MACIEJA SAJDAKA
-
19
Dariusz Sylwester Rak
63
(10,70%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Waldemar Henryk Różycki
59
(10,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY MARSZAŁEK
-
16
Grzegorz Marcin Smosna
97
(16,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA DROGOSIA „NASZA WSPÓLNA GMINA”
-
18
Wojciech Czekaj
39
(6,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Józef Maniak
107
(18,17%)
Okręg 13
TUCHÓW (ulice: Józefa Bema, Jana Florkowskiego, Jana Pawła II, Kolejowa, os. Centrum, Polna, prof. Stanisława Grochmala, Szpitalna, Stefana Żeromskiego, Władysława Reymonta, Wspólna)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZ KURCZAB
-
17
Paweł Jacek Jantoń
91
(14,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHÓWO2 MACIEJA SAJDAKA
-
19
Małgorzata Michalik
67
(10,89%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agata Bronisława Lebryk
19
(3,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY MARSZAŁEK
-
16
Wiktor Jakub Karpiel
167
(27,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA DROGOSIA „NASZA WSPÓLNA GMINA”
-
18
Stanisław Samek
84
(13,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Obrzut
187
(30,41%)
Okręg 14
TUCHÓW (ulice: bp. Leona Wałęgi, Długa, kpt. Antoniego Stawarza, mjr. Władysław Drelicharza, Nadziei, Nowa, Partyzantów, płk. Józefa Młyńca, Przedmieście Górne, Przemysłowa, św. Józefa, Tarnowska, Warzywna)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZ KURCZAB
-
17
Tomasz Łukasz Kłósek
41
(6,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHÓWO2 MACIEJA SAJDAKA
-
19
Paweł Andrzej Stańczyk
123
(19,04%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Łukasz Sebastian Kras
14
(2,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY MARSZAŁEK
-
16
Agata Dorota Lazarowicz
73
(11,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA DROGOSIA „NASZA WSPÓLNA GMINA”
-
18
Danuta Maria Jodłoś
28
(4,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janusz Tomasz Łukasik
367
(56,81%)
Okręg 15
TUCHÓW (ulice: Daleka, Górna, Graniczna, Owocowa, Promienna, Ryglicka, Rzeczna, Strzelecka, Wołowa, Wysoka)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHÓWO2 MACIEJA SAJDAKA
-
19
Renata Genowefa Cieśla
18
(3,93%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grażyna Czop
147
(32,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY MARSZAŁEK
-
16
Katarzyna Ewa Gawron-Sajdak
52
(11,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA DROGOSIA „NASZA WSPÓLNA GMINA”
-
18
Emilia Grzywacz
32
(6,99%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Zbigniew Niemiec
209
(45,63%)