Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatBABICE: ul. Bzowa, Chabrowa, Do Koła, Greglów, Grunwaldzka od nr 13 do końca nieparzyste i od nr 16 do końca parzyste, Handlowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolorowa, Kresowa, Kwiatowa, Lipowa, Łanowa, Mokra, Nad Sekwaną, Ogrodowa, Orzechowa, Parkanowa, Podwale, Poprzeczna, Różana, Soleniec, Spacerowa, Spółdzielcza, Starowiślna, Śląska, Tęczowa, Topolowa, Tyska, Wiśniowa, Wspólna, Załawie, Zamknięta
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
BABICE: ul. Daleka, Graniczna, Grunwaldzka od nr 1 do 11 nieparzyste i od nr 2 do 14A parzyste, Krakowska, Krańcowa, Zakładowa, Zgodna, BROSZKOWICE
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
GROJEC (SOŁECTWO STAWY GROJECKIE): ul. Adolfin, Bagienna, Beskidzka od 44 do końca parzyste, od 83 do końca nieparzyste, Kamienna, Kolista, Marii Radziwiłł, Zerwisko
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
GROJEC: ul: Aleja Ogrodowa, Bartłomieja Chowańca, Beskidzka od 1 do 81 nieparzyste i od 2 do 42 parzyste, Cicha, Czajki, Hr. Jakuba Szembeka, Igora Mitoraja, Kazimierza Jagiellończyka, Leśna Grobel, Ładna, Pałacowa, Przecznica
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
GROJEC: ul. Aleja Kasztanowa, Aleja Sportowa, Główna, Kółkowa, Skotnica, ŁAZY
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
BRZEZINKA: ul. Anny Chrostek, Boczna, Bukowa, Ciasna, Czarna, Czernichowska, Gajowa, Kolejowa, Kombatantów, Malinowa, Męczeństwa Narodów, Ofiar Faszyzmu, Piwniczna, Pławska, Seniora, Strażacka, Wierzbowa, Zygmunta Jakubowskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
BRZEZINKA ul: Babicka, Brzozowa, Chropań, Dworska, Działkowa, Górnicza, Kasztanowa, Kółko, Leśna, Łubinowa, Niwy, Nowa, Olchowa, Pastwiskowa, Skotnicka, Sołtysów, Sportowa, Szkolna, Torowa, Wiślana, Zapłocie, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
HARMĘŻE, PŁAWY
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
PORĘBA WIELKA: ul. Aleja Parkowa, Bagienko, Gaj, Graniczna, Grottgerówka, Iglasta, Kołodzieja, Krokusowa, Młynarska, Monowicka, Nad Potokiem, Nowy Świat, Odnoga, Przedzieleń, Sośnina, Wadowicka, Wykręt
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
PORĘBA WIELKA: ul. Astrów, Dąbrowy, Folwark, Kmiecka, Lachetówka, Leśniczówka, Łazowska, Plac Księdza Hanusiaka, Podlesie, Pólka, Przygodna, Roztoki, Ruczaj, Tyszkiewicza, Wąska, Zalesie
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
RAJSKO
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
WŁOSIENICA: ul. 1 Maja, Bukowa, Dąbrówki, Dębowa, Długa od 2 do końca parzyste i nieparzyste od 1 do 61, Golcowiec, Graniczna, Jana Bernasia, Jasna, Józefa Suskiego, Lazurowa, Młyńska, Morgi, Mostowa, Myśliwska, Okrężna, Plac Wolności, Plonowa, Pogodna, Rzeczna, Sośnina, Strażaków, Środkowa, Widok, Zieleni
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
DWORY DRUGIE, STAWY MONOWSKIE, WŁOSIENICA: ul. Długa od 63 do końca nieparzyste
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
ZABORZE: ul. Borowiec, Brzezina, Gościnna, Grojecka, Jagodowa, Krótka, Ogródkowa, Pod Lipą, Słowicza, Tatarska Grobel, Witaminka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
ZABORZE: ul. Akacjowa, Azaliowa, Błękitna, Chemików, Cisowa, Grabowa, Graniczna, Jałowcowa, Jarzębiny, Jaśminowa, Jaworowa, Jezioro, Jutrzenki, Kalinowa, Letnia, Liliowa, Magnolii, Makowa, Osiedlowa, Paździory, Pionierów, Pod Dębem, Pod Górką, Polna, Porębska, Przedzieleń, Rolnicza, Rowerowa, Słoneczna, Sosnowa, Węgielnik, Wiosenna, Wodna, Wójtowiec, Wrzosowa, Zatorska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów