Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Błogocice – całe sołectwo
Pokaż więcej
Waldemar Kazimierz Przeniosło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(53,06%)
Damian Łukasz Popiołek
KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM
35
(23,81%)
Renata Grażyna Sołek
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
34
(23,13%)
Okręg 2
Kowary-całe sołectwo
Pokaż więcej
Włodzimierz Grzegorz Wróblewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(18,58%)
Marcin Krzysztof Szot
KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM
71
(62,83%)
Łukasz Krzysztof Sołek
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
21
(18,58%)
Okręg 3
Przemęczany-całe sołectwo
Pokaż więcej
Ewelina Aniela Kramarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(48,78%)
Regina Sikora
KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM
63
(51,22%)
Okręg 4
Radziemice I-od granicy z Gminą Pałecznica na zachód wraz z miejscowością Wola Gruszowska do drogi powiatowej nr 1235k do skrzyżowania z drogą gminną nr ew. 371/1 do granicy miejscowości.
Pokaż więcej
Marcin Tomasz Mazurek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(46,21%)
Piotr Turkot
KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM
59
(44,70%)
Andrzej Mikołaj Duniec
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
12
(9,09%)
Okręg 5
Radziemice II – od granicy z miejscowością Łętkowice-Kolonia na wschód całą szerokością sołectwa do drogi powiatowej nr 1235k do skrzyżowania z drogą gminną nr ew. 371/1.
Pokaż więcej
Andrzej Świdziński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(44,44%)
Ewa Dorota Sosnowska
KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM
25
(21,37%)
Stanisław Andrzej Szopa
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
40
(34,19%)
Okręg 6
Łętkowice-całe sołectwo
Pokaż więcej
Agata Cichy
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(67,11%)
Włodzimierz Andrzej Mazurek
KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM
43
(28,86%)
Mariusz Władysław Pinkosz
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6
(4,03%)
Okręg 7
Łętkowice-Kolonia-całe sołectwo Kąty-całe sołectwo
Pokaż więcej
Wanda Kubińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(35,80%)
Danuta Zofia Molong
KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM
48
(29,63%)
Lucjan Piotr Okrajek
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
56
(34,57%)
Okręg 8
Obrażejowice-całe sołectwo
Pokaż więcej
Janusz Leszek Knop
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(64,77%)
Monika Elżbieta Kramarz
KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM
31
(35,23%)
Okręg 9
Wierzbica-całe sołectwo
Pokaż więcej
Karol Józef Przeniosło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(61,97%)
Dariusz Mariusz Michalski
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
27
(38,03%)
Okręg 10
Dodów-całe sołectwo
Pokaż więcej
Henryk Makuszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(47,56%)
Bożena Maria Szopińska
KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM
21
(25,61%)
Mateusz Michał Kutela
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
22
(26,83%)
Okręg 11
Przemęczanki-całe sołectwo
Pokaż więcej
Lucyna Beata Skiba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(52,58%)
Małgorzata Ewa Augustyniak
KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM
46
(47,42%)
Okręg 12
Zielenice-całe sołectwo
Pokaż więcej
Barbara Zofia Szczuka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(53,57%)
Robert Dominik Ziętara
KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM
65
(46,43%)
Okręg 13
Smoniowice-całe sołectwo
Pokaż więcej
Anetta Anna Kubińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 14
Kaczowice-całe sołectwo, Lelowice-całe sołectwo
Pokaż więcej
Mirosława Stanisława Łój
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(36,92%)
Wojciech Paweł Pabiańczyk
KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM
33
(50,77%)
Przemysław Jan Król
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
8
(12,31%)
Okręg 15
Wrocimowice-całe sołectwo
Pokaż więcej
Jacek Zbigniew Tondos
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(47,73%)
Jan Stefan Szarawara
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
46
(52,27%)