Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Bochnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Beata Maria Myśków-Skoczek
334
(2,67%)
-
4
Bogdan Janusz Szymczyk
471
(3,77%)
-
1
Ludwik Kajetan Węgrzyn
2 059
(16,47%)
-
2
Robert Józef Hołda
383
(3,06%)
-
6
Jerzy Jan Sumara
120
(0,96%)
-
9
Joanna Karolina Skimina
58
(0,46%)
-
8
Artur Grzegorz Jaszczyński
142
(1,14%)
-
7
Małgorzata Bożena Cholewa
289
(2,31%)
-
5
Bogumiła Małgorzata Sroka-Barbach
179
(1,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Mariusz Artur Zając
880
(7,04%)
-
6
Anna Kądzielawa
98
(0,78%)
-
9
Rafał Jan Sroka
735
(5,88%)
-
7
Jerzy Antoni Jarosz
194
(1,55%)
-
8
Amelia Marta Kucharska
156
(1,25%)
-
2
Ryszard Rozenbajgier
590
(4,72%)
-
1
Dorota Elżbieta Palej-Maliszczak
1 156
(9,25%)
-
4
Zofia Jadwiga Sitko
311
(2,49%)
-
5
Tomasz Jacek Całka
623
(4,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Anna Patrycja Starostka-Wiśniowska
220
(1,76%)
-
1
Radosław Michał Macoń
240
(1,92%)
-
6
Michał Maciej Gorczyca
46
(0,37%)
-
9
Julia Aleksandra Cierniak
77
(0,62%)
-
3
Mariusz Krzysztof Gondek
219
(1,75%)
-
8
Jarosław Marek Ziębiński
37
(0,30%)
-
7
Anna Godzik-Stawiarz
39
(0,31%)
-
4
Sylwia Magdalena Baran
72
(0,58%)
-
5
Mateusz Andrzej Igła
40
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA
-
7
Bożena Barbara Gogola-Basińska
130
(1,04%)
-
9
Krzysztof Jerzy Nowak
95
(0,76%)
-
2
Marek Andrzej Rudnik
669
(5,35%)
-
6
Celina Barbara Kruczek
122
(0,98%)
-
3
Anna Suwara
390
(3,12%)
-
4
Maciej Paweł Piątek
510
(4,08%)
-
8
Anna Ewa Przybyłko
80
(0,64%)
-
5
Wiesław Stefan Wnęk
192
(1,54%)
-
1
Adam Janusz Korta
546
(4,37%)
Okręg 2
Gmina Bochnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Rafał Henryk Rudka
881
(11,21%)
-
5
Daniel Pajor
448
(5,70%)
-
2
Mariola Maria Pilch
301
(3,83%)
-
4
Renata Janina Cholewa
295
(3,76%)
-
6
Beata Anna Polak
278
(3,54%)
-
3
Jerzy Raczyński
529
(6,73%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bernadetta Gąsiorek
1 361
(17,32%)
-
6
Paweł Piotr Gajda
318
(4,05%)
-
4
Janusz Władysław Rząca
369
(4,70%)
-
3
Katarzyna Maria Spisak
236
(3,00%)
-
2
Beata Joanna Makowska
552
(7,03%)
-
5
Stanisław Jan Broszkiewicz
235
(2,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Mateusz Jan Pruc
54
(0,69%)
-
2
Anna Agata Wawszczyk
71
(0,90%)
-
3
Marcin Marek Korbut
198
(2,52%)
-
4
Agnieszka Magdalena Dziuba
62
(0,79%)
-
1
Karol Zygmunt Serafin
353
(4,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA
-
4
Maria Magdalena Porębska
279
(3,55%)
-
5
Ewelina Sylwia Zięba
57
(0,73%)
-
1
Wacław Woźnicki
436
(5,55%)
-
3
Krzysztof Stanisław Kmiecik
41
(0,52%)
-
6
Jan Mieczysław Kasprzyk
405
(5,16%)
-
2
Monika Aneta Piórkowska
97
(1,23%)
Okręg 3
Miasto i Gmina Nowy Wiśnicz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Katarzyna Otylia Dziadoń
119
(2,00%)
-
3
Jerzy Michał Dymura
325
(5,47%)
-
1
Tadeusz Kozioł
457
(7,70%)
-
4
Iwona Teresa Tworzydło
109
(1,84%)
-
5
Waldemar Ludwik Krakowski
60
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Wiesław Ćwik
198
(3,33%)
-
1
Henryk Kopańczyk
640
(10,78%)
-
2
Jerzy Ryszard Łacny
931
(15,68%)
-
3
Danuta Duś
440
(7,41%)
-
4
Bernadetta Barbara Błoniarz
1 026
(17,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Agata Magdalena Smoła
44
(0,74%)
-
4
Kinga Katarzyna Biernacka
48
(0,81%)
-
1
Przemysław Tomasz Gicala
166
(2,80%)
-
5
Maksymilian Marek Sądel
18
(0,30%)
-
3
Wiesław Józef Rachwał
12
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA
-
4
Robert Tadeusz Twardosz
49
(0,83%)
-
1
Małgorzata Zofia Brzegowa
507
(8,54%)
-
2
Anna Katarzyna Waśko
381
(6,42%)
-
3
Wiesław Stanisław Cholewa
164
(2,76%)
-
5
Małgorzata Korta
244
(4,11%)
Okręg 4
Gminy: Drwinia, Rzezawa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Tadeusz Piekło
512
(6,70%)
-
2
Józef Słonina
656
(8,59%)
-
4
Justyna Klaudia Marzec
70
(0,92%)
-
5
Marcin Przemysław Kotowicz
214
(2,80%)
-
6
Luiza Elżbieta Bednarz
111
(1,45%)
-
3
Anna Teresa Klasa
166
(2,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Elżbieta Józefa Adamska
625
(8,18%)
-
4
Michał Piotr Góra
1 164
(15,24%)
-
5
Agata Anna Madej
418
(5,47%)
-
3
Kinga Magdalena Mardosz
303
(3,97%)
-
6
Piotr Tomasz Bartyzel
662
(8,66%)
-
1
Paweł Maksymilian Leśniak
1 107
(14,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Piotr Wiśniowski
384
(5,03%)
-
3
Dominika Anna Szady
59
(0,77%)
-
2
Mateusz Stanisław Duch
55
(0,72%)
-
5
Marcin Andrzej Ćwikło
33
(0,43%)
-
4
Jolanta Karolina Serafin
42
(0,55%)
-
6
Marcelina Anna Duch
74
(0,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA
-
2
Leon Wojciech Stal
91
(1,19%)
-
1
Beata Teresa Puzia
494
(6,47%)
-
4
Rafał Antoni Seruga
102
(1,34%)
-
5
Danuta Kutyba
99
(1,30%)
-
3
Karolina Izabela Janik
49
(0,64%)
-
6
Stanisław Kazimierz Szumański
150
(1,96%)
Okręg 5
Gminy: Lipnica Murowana, Łapanów, Trzciana, Żegocina.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Anna Włudyka
55
(0,49%)
-
1
Ryszard Drożdżak
800
(7,15%)
-
7
Michał Paszkot
377
(3,37%)
-
4
Mirosława Władysława Tracz
156
(1,39%)
-
3
Jerzy Błoniarz
1 015
(9,07%)
-
5
Monika Katarzyna Opiela-Wilk
86
(0,77%)
-
2
Tadeusz Szymon Goryl
253
(2,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Genowefa Piś
182
(1,63%)
-
3
Teresa Mrugacz
744
(6,65%)
-
1
Józef Radzięta
1 694
(15,14%)
-
2
Marek Jan Patalita
1 070
(9,56%)
-
5
Maria Magdalena Zdebska
397
(3,55%)
-
7
Łukasz Marcin Jonak
578
(5,17%)
-
4
Józef Mroczek
791
(7,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Jan Wójcik
218
(1,95%)
-
2
Monika Ewa Chlebek
38
(0,34%)
-
4
Marek Jacek Gacek
78
(0,70%)
-
1
Sylwester Bobowski
182
(1,63%)
-
7
Katarzyna Zofia Zatorska
42
(0,38%)
-
3
Kamil Jakub Olchawa
32
(0,29%)
-
5
Paulina Natalia Łapczyńska
62
(0,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA
-
1
Wiesław Kukla
1 150
(10,28%)
-
4
Jarosław Andrzej Marzec
512
(4,58%)
-
2
Anna Aneta Zdebska-Sroka
153
(1,37%)
-
3
Mariusz Roman Bednarz
299
(2,67%)
-
7
Kamila Mirowska
99
(0,88%)
-
6
Monika Stanisława Świątko
64
(0,57%)
-
5
Sławomir Michał Śliwa
60
(0,54%)