Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Brzesko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT BRZESKI
-
2
Maciej Paweł Podobiński
1 269
(8,33%)
-
1
Kazimierz Edward Brzyk
1 126
(7,39%)
-
3
Maria Anna Cabała
125
(0,82%)
-
8
Małgorzata Opioła
379
(2,49%)
-
4
Jan Wiesław Musiał
571
(3,75%)
-
5
Krzysztof Kazimierz Stec
178
(1,17%)
-
9
Marek Bochenek
125
(0,82%)
-
6
Katarzyna Maria Pytka
235
(1,54%)
-
7
Mateusz Wiesław Wawryka
313
(2,06%)
-
10
Kazimiera Bogusława Glonek
479
(3,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO
-
10
Piotr Stanisław Tota
302
(1,98%)
-
1
Elżbieta Barbara Kania
548
(3,60%)
-
4
Małgorzata Józefa Piękosz
163
(1,07%)
-
6
Maria Obruśnik
62
(0,41%)
-
8
Paulina Małgorzata Kusek
41
(0,27%)
-
5
Marek Krzysztof Kossoń
281
(1,85%)
-
3
Jerzy Michał Gawiak
213
(1,40%)
-
2
Marcin Wojciech Jurkiewicz
366
(2,40%)
-
7
Stanisław Sułek
241
(1,58%)
-
9
Marcin Mateusz Rysak
48
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Stanisław Pacura
1 668
(10,95%)
-
2
Justyna Marta Wójtowicz-Woda
1 114
(7,32%)
-
3
Henryk Anioł
495
(3,25%)
-
4
Ewa Helena Machowska
133
(0,87%)
-
5
Iwona Małgorzata Barnaś
446
(2,93%)
-
6
Paweł Adam Kwaśniak
436
(2,86%)
-
9
Agnieszka Joanna Zięba
197
(1,29%)
-
7
Jerzy Piotr Topolski
328
(2,15%)
-
8
Magdalena Teresa Węgrzyn
116
(0,76%)
-
10
Andrzej Jarosz
130
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDY RAZEM - 2018”
-
1
Ryszard Ożóg
610
(4,01%)
-
2
Danuta Wrona
145
(0,95%)
-
3
Józef Kaczmarczyk
293
(1,92%)
-
6
Elżbieta Józefa Wójciak
241
(1,58%)
-
5
Grzegorz Czesław Kopacz
349
(2,29%)
-
4
Krystyna Gibała
262
(1,72%)
-
7
Krzysztof Rachwał
368
(2,42%)
-
8
Lidia Małgorzata Cierniak
76
(0,50%)
-
10
Paweł Wojciech Rożek
256
(1,68%)
-
9
Wojciech Stanisław Podleś
500
(3,28%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT BRZESKI
-
2
Jacek Frankowski
484
(8,11%)
-
1
Andrzej Robert Potępa
1 973
(33,05%)
-
4
Kazimierz Ryszard Pałucki
262
(4,39%)
-
6
Elżbieta Anna Turlej
107
(1,79%)
-
5
Marta Maria Kulig
286
(4,79%)
-
3
Magdalena Anna Powroźnik
268
(4,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO
-
1
Wojciech Jacek Wojdak
145
(2,43%)
-
4
Klemens Góral
30
(0,50%)
-
2
Maria Rozalia Okrzesa
205
(3,43%)
-
5
Stanisław Gurgul
68
(1,14%)
-
3
Aneta Agnieszka Kurek
29
(0,49%)
-
6
Marta Krzywacka
18
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Agata Małgorzata Paryło
238
(3,99%)
-
5
Jan Władysław Michałek
107
(1,79%)
-
2
Maria Marecik
445
(7,46%)
-
4
Edyta Małgorzata Kot
196
(3,28%)
-
1
Łukasz Piotr Przybyło
954
(15,98%)
-
6
Mirosław Ryba
154
(2,58%)
Okręg 3
Gmina Borzęcin Gmina Szczurowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT BRZESKI
-
2
Dariusz Pęcak
220
(3,47%)
-
1
Robert Gładysz
418
(6,59%)
-
4
Piotr Krzysztof Mikuś
459
(7,24%)
-
3
Grażyna Piotrowska
405
(6,39%)
-
5
Marta Głąb
234
(3,69%)
-
6
Aleksandra Maria Dębińska
138
(2,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO
-
2
Bogdan Bronisław Skalski
53
(0,84%)
-
1
Magdalena Anna Wojnicka
107
(1,69%)
-
4
Maria Woźniczka
50
(0,79%)
-
3
Małgorzata Młynarczyk
50
(0,79%)
-
5
Józef Cierniak
100
(1,58%)
-
6
Tomasz Żurek
155
(2,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Zygmunt Przepiórka
1 084
(17,09%)
-
4
Bożena Sularz
69
(1,09%)
-
5
Piotr Paweł Hebda
134
(2,11%)
-
6
Gabriela Jadwiga Jurek
163
(2,57%)
-
3
Leszek Szczepan Kasjaniuk
109
(1,72%)
-
2
Edyta Monika Cieśla
583
(9,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDY RAZEM - 2018”
-
1
Marek Antosz
633
(9,98%)
-
3
Kazimierz Franciszek Różycki
225
(3,55%)
-
2
Anna Helena Rogóż
590
(9,30%)
-
4
Krzysztof Adam Wojas
84
(1,32%)
-
5
Barbara Anna Domagała
116
(1,83%)
-
6
Małgorzata Stanisława Gala
163
(2,57%)
Okręg 4
Gmina Gnojnik Gmina Czchów Gmina Iwkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT BRZESKI
-
2
Tadeusz Waldemar Płachta
419
(4,36%)
-
3
Zbigniew Józef Ruszaj
422
(4,40%)
-
1
Grzegorz Mrozowski
488
(5,08%)
-
4
Teresa Maria Sowa
159
(1,66%)
-
6
Bogumiła Maria Jagielska
353
(3,68%)
-
7
Bożena Teresa Wiewióra
273
(2,84%)
-
5
Rafał Krystian Biernat
286
(2,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO
-
5
Izabela Helena Ancukiewicz
64
(0,67%)
-
3
Magdalena Małgorzata Bednarek
203
(2,11%)
-
4
Sławomir Stanisław Zubel
145
(1,51%)
-
2
Helena Święch
118
(1,23%)
-
7
Piotr Krzyszkowski
129
(1,34%)
-
1
Tadeusz Krzysztof Kanownik
613
(6,39%)
-
6
Edmund Paweł Kubisiak
22
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Krzysztof Gołąb
962
(10,02%)
-
6
Dorota Maria Karwala
239
(2,49%)
-
2
Jan Józef Sroka
512
(5,33%)
-
4
Paweł Jan Pabian
766
(7,98%)
-
3
Krzysztof Kęder
523
(5,45%)
-
5
Natalia Anna Klimek
124
(1,29%)
-
7
Iwona Agnieszka Kornaś
297
(3,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDY RAZEM - 2018”
-
1
Ewa Irena Cierniak - Lambert
1 037
(10,80%)
-
7
Maria Barbara Włodarczyk
215
(2,24%)
-
3
Agnieszka Mida
147
(1,53%)
-
5
Jerzy Władysław Wojakiewicz
57
(0,59%)
-
6
Paweł Krzyżak
172
(1,79%)
-
2
Jarosław Kazimierz Gurgul
685
(7,14%)
-
4
Wojciech Rzepa
170
(1,77%)