Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Limanowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”
-
2
Grażyna Michura
86
(1,36%)
-
1
Wiesław Marian Wójtowicz
517
(8,17%)
-
4
Aniela Wacławik
51
(0,81%)
-
3
Czesław Leszek Koza
199
(3,14%)
-
5
Ryszard Jan Kulma
143
(2,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI POLSCY ZIEMIA LIMANOWSKA
-
1
Jadwiga Sikoń
168
(2,65%)
-
2
Bogumiła Katarzyna Wiktor-Smoter
29
(0,46%)
-
3
Damian Rafał Złocki
27
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LIMANOWSKA TO LUBIĘ
-
2
Kazimiera Zofia Zięba
300
(4,74%)
-
1
Marian Wójtowicz
1 040
(16,43%)
-
5
Ewa Janina Cina
174
(2,75%)
-
3
Janusz Andrzej Bugajski
163
(2,58%)
-
4
Artur Marek Borowicz
183
(2,89%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Jolanta Marta Ranosz
49
(0,77%)
-
1
Mieczysław Sukiennik
338
(5,34%)
-
2
Urszula Elżbieta Dębska
264
(4,17%)
-
3
Monika Sternal
70
(1,11%)
-
5
Paweł Daniel Zając
51
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
-
5
Waldemar Gustaw Żurek
42
(0,66%)
-
2
Ryszard Stanisław Biedroń
97
(1,53%)
-
4
Barbara Teresa Pałka
79
(1,25%)
-
1
Urszula Ewa Golińska-Kupiec
120
(1,90%)
-
3
Marek Franciszek Żelasko
25
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Leszek Janusz Pieniążek
664
(10,49%)
-
1
Marzena Agnieszka Gąsior
486
(7,68%)
-
4
Leszek Krzysztof Król
444
(7,02%)
-
2
Stanisław Szewczyk
392
(6,19%)
-
5
Krystyna Chylińska
127
(2,01%)
Okręg 2
Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”
-
4
Anna Elżbieta Sułkowska
29
(0,21%)
-
1
Jolanta Władysława Grzegorzek
834
(5,97%)
-
5
Stanisław Pajor
75
(0,54%)
-
2
Marian Pałka
207
(1,48%)
-
3
Krzysztof Mikołaj Ryś
226
(1,62%)
-
6
Edyta Aleksandra Smorońska
140
(1,00%)
-
8
Jacek Krzysztof Papież
193
(1,38%)
-
7
Szymon Jasica
174
(1,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI POLSCY ZIEMIA LIMANOWSKA
-
4
Sebastian Jan Iwan
122
(0,87%)
-
3
Jan Kazimierz Pasiut
24
(0,17%)
-
2
Anna Małgorzata Górka
44
(0,31%)
-
1
Ignacy Włodarczyk
56
(0,40%)
-
5
Danuta Uryga
63
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LIMANOWSKA TO LUBIĘ
-
7
Bogusław Jacek Biedroń
43
(0,31%)
-
6
Joanna Magdalena Kasińska
132
(0,94%)
-
4
Kazimiera Ociepka
220
(1,57%)
-
3
Mirosław Stanisław Smoleń
32
(0,23%)
-
5
Paweł Jasiński
24
(0,17%)
-
8
Rafał Pławecki
109
(0,78%)
-
1
Józef Mąka
404
(2,89%)
-
2
Marta Katarzyna Augustyn
86
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Henryk Jakub Gąsiorek
106
(0,76%)
-
6
Marek Stanisław Krajewski
140
(1,00%)
-
5
Halina Dorota Piwowar
32
(0,23%)
-
1
Bronisław Dutka
417
(2,98%)
-
3
Bożena Bukowiec
61
(0,44%)
-
7
Maria Zofia Pławecka
37
(0,26%)
-
4
Stanisław Jan Józkowicz
41
(0,29%)
-
8
Monika Wideł
80
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
-
1
Władysław Pazdan
521
(3,73%)
-
4
Jacenty Michał Musiał
374
(2,68%)
-
3
Dorota Magdalena Latała
74
(0,53%)
-
6
Jan Myszka
110
(0,79%)
-
5
Wiesława Stanisława Tudaj
35
(0,25%)
-
2
Stanisław Piegza
531
(3,80%)
-
8
Józef Marek Oleksy
466
(3,33%)
-
7
Irena Teresa Tokarz
30
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Bogumił Stanisław Pietrucha
1 004
(7,18%)
-
8
Mariusz Krzysztof Szczurek
304
(2,17%)
-
2
Mieczysław Antoni Uryga
1 476
(10,56%)
-
3
Irena Maria Szewczyk
394
(2,82%)
-
7
Dorota Stanisławczyk
1 288
(9,21%)
-
6
Grażyna Stalmach
95
(0,68%)
-
4
Stefan Roman Hutek
1 475
(10,55%)
-
1
Wojciech Stanisław Włodarczyk
1 651
(11,81%)
Okręg 3
Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”
-
5
Małgorzata Magdalena Talarek
81
(1,31%)
-
1
Antoni Róg
547
(8,83%)
-
4
Grażyna Jadwiga Kapturkiewicz
84
(1,36%)
-
2
Janusz Piotr Potaczek
915
(14,77%)
-
3
Stanisława Danuta Żurek
242
(3,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI POLSCY ZIEMIA LIMANOWSKA
-
3
Stanisław Górka
16
(0,26%)
-
1
Jerzy Adam Haras
117
(1,89%)
-
2
Ewa Michalina Haras
37
(0,60%)
-
4
Monika Pustelnik
50
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Agnieszka Jolanta Orzeł
552
(8,91%)
-
4
Barbara Zapała
108
(1,74%)
-
2
Barbara Grażyna Cichańska
399
(6,44%)
-
5
Przemysław Stanisław Bodziony
118
(1,90%)
-
1
Franciszek Piotr Dziedzina
459
(7,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tomasz Jan Janik
482
(7,78%)
-
2
Roman Krzysztof Palac
312
(5,03%)
-
5
Anna Maria Głowa
128
(2,07%)
-
3
Grzegorz Wójcik
1 105
(17,83%)
-
4
Jadwiga Cichańska
445
(7,18%)
Okręg 4
Gmina Mszana Dolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”
-
1
Maria Bożek
433
(6,33%)
-
2
Artur Edward Żaba
440
(6,44%)
-
4
Ireneusz Robert Nalepa
121
(1,77%)
-
3
Czesława Łabuz
135
(1,97%)
-
5
Andrzej Józef Gackowiec
357
(5,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI POLSCY ZIEMIA LIMANOWSKA
-
2
Bogusław Nawara
60
(0,88%)
-
3
Kazimiera Gackowiec
44
(0,64%)
-
1
Kazimierz Józef Niżnik
124
(1,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LIMANOWSKA TO LUBIĘ
-
2
Teresa Karolina Ślósarczyk
94
(1,38%)
-
1
Michał Tadeusz Mysza
643
(9,41%)
-
5
Krystyna Górni
61
(0,89%)
-
4
Barbara Nowakowska
41
(0,60%)
-
3
Stanisław Marek Dudzik
39
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Marcin Jarosław Płonka
63
(0,92%)
-
1
Irena Barbara Popławska
273
(3,99%)
-
2
Andrzej Zdzisław Trybus
184
(2,69%)
-
3
Józef Marian Lulek
104
(1,52%)
-
4
Elżbieta Anna Lis
52
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Jan Biernat
236
(3,45%)
-
4
Beata Edyta Pajdzik
252
(3,69%)
-
2
Szczepan Andrzej Figura
370
(5,41%)
-
1
Ewa Filipiak
2 297
(33,60%)
-
3
Bolesław Jania
413
(6,04%)
Okręg 5
Gmina Dobra, Gmina Jodłownik, Gmina Tymbark
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”
-
3
Magdalena Anna Klemensiewicz
293
(2,73%)
-
2
Tadeusz Kubowicz
466
(4,34%)
-
6
Bogumił Marek Grzyb
493
(4,59%)
-
7
Grzegorz Józef Dziadoń
109
(1,01%)
-
1
Jan Puchała
2 630
(24,47%)
-
4
Maria Stokłosa
315
(2,93%)
-
5
Krystyna Janina Kałużna
112
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI POLSCY ZIEMIA LIMANOWSKA
-
5
Stanisław Ligas
48
(0,45%)
-
1
Grażyna Urszula Hayes
77
(0,72%)
-
2
Artur Jacek Kaczmarczyk
30
(0,28%)
-
3
Dorota Maria Bielska
26
(0,24%)
-
4
Dawid Malec
98
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LIMANOWSKA TO LUBIĘ
-
1
Stanisław Nieczarowski
809
(7,53%)
-
2
Helena Pietrzak
84
(0,78%)
-
3
Lech Zbigniew Nowak
362
(3,37%)
-
6
Tomasz Andrzej Karaś
127
(1,18%)
-
4
Józef Bielski
43
(0,40%)
-
7
Eliza Maria Sieja-Smaga
114
(1,06%)
-
5
Halina Urszula Waktor
41
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zofia Klimek
182
(1,69%)
-
3
Jan Śliwa
135
(1,26%)
-
4
Danuta Tabor
68
(0,63%)
-
1
Antoni Jan Skiba
196
(1,82%)
-
5
Balbina Irma Judka
75
(0,70%)
-
6
Zygmunt Stanisław Ryś
43
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
-
3
Jakub Krystian Bielski
175
(1,63%)
-
2
Krzysztof Stanisław Papież
56
(0,52%)
-
1
Janina Bronisława Pazdan
86
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Piotr Mariusz Zawada
317
(2,95%)
-
7
Krzysztof Rusin
379
(3,53%)
-
1
Czesław Stanisław Kawalec
1 301
(12,11%)
-
5
Elżbieta Maria Kapuściak
374
(3,48%)
-
4
Beata Maria Krzyściak
397
(3,69%)
-
2
Robert Hubert Toporkiewicz
387
(3,60%)
-
3
Alina Maria Dyląg-Myszkowska
298
(2,77%)
Okręg 6
Gmina Kamienica, Gmina Łukowica, Gmina Słopnice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”
-
7
Jadwiga Krystyna Pietrzak
187
(1,87%)
-
4
Bogumiła Talar
126
(1,26%)
-
5
Artur Mikołaj Walczak
131
(1,31%)
-
1
Jan Więcek
972
(9,70%)
-
2
Mieczysław Tadeusz Kuziel
254
(2,53%)
-
3
Bożena Anna Kaim
183
(1,83%)
-
6
Stanisława Kucharska
80
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI POLSCY ZIEMIA LIMANOWSKA
-
2
Roman Witold Kaznowski
12
(0,12%)
-
1
Małgorzata Sidor
31
(0,31%)
-
4
Adrian Zdzisław Hołuj
11
(0,11%)
-
3
Grażyna Jacak-Świerkosz
3
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LIMANOWSKA TO LUBIĘ
-
1
Stanisław Gorczowski
424
(4,23%)
-
4
Janusz Paweł Kurzeja
34
(0,34%)
-
6
Celina Hebda
105
(1,05%)
-
7
Ewa Kowalczyk
159
(1,59%)
-
2
Józef Marcin Wójtowicz
172
(1,72%)
-
3
Stanisława Teresa Wójciak
47
(0,47%)
-
5
Piotr Jan Jagieła
151
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Irena Kasprzycka
209
(2,09%)
-
5
Krystyna Setlak
50
(0,50%)
-
4
Maria Kyrcz
19
(0,19%)
-
1
Krzysztof Kunicki
484
(4,83%)
-
3
Tadeusz Józef Strug
20
(0,20%)
-
6
Władysław Mazurek
28
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
-
1
Paweł Leszek Talar
350
(3,49%)
-
7
Irena Mikołajczyk
27
(0,27%)
-
3
Paweł Jan Bolsęga
20
(0,20%)
-
2
Franciszek Stanisław Hebda
148
(1,48%)
-
4
Danuta Brzeczek
57
(0,57%)
-
5
Zdzisław Hebda
231
(2,30%)
-
6
Maria Józefa Franczyk
28
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Agata Zięba
1 786
(17,82%)
-
4
Józef Pietrzak
1 180
(11,77%)
-
3
Kazimierz Mieczysław Jasiński
746
(7,44%)
-
2
Józef Andrzej Jaworski
1 061
(10,59%)
-
7
Marzena Nowogórska
0
(0%)
-
6
Izabela Anna Podgórna
225
(2,25%)
-
5
Józef Eugeniusz Zięba
271
(2,70%)