Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Osiedle Widokowe, Osiedle Krakowska, Osiedle Piaski, Osiedle Centrum, Osiedle Salwator, Osiedle Trzebionka, Osiedle Wodna, Osiedle Górka, Sołectwo Piła Kościelecka, Zakład Karny.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
9
Dominik Krystian Reszka
16
(0,31%)
-
10
Kamil Markiewicz
142
(2,78%)
-
7
Anna Katarzyna Kaleta
41
(0,80%)
-
2
Piotr Andrzej Szybalski
171
(3,34%)
-
1
Teresa Barbara Jarczyk
441
(8,62%)
-
6
Janusz Tekieli
17
(0,33%)
-
4
Monika Edyta Starczynowska
35
(0,68%)
-
3
Janusz Śmiałek
61
(1,19%)
-
5
Izabela Maria Woch-Barańska
57
(1,11%)
-
8
Andrzej Łyczyszyński
31
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA OKOCZUKA „WYGRAJ TRZEBINIO”
-
1
Grażyna Anna Hrabia
255
(4,98%)
-
2
Paweł Jasic
264
(5,16%)
-
7
Tomasz Stanisław Kobierecki
175
(3,42%)
-
3
Katarzyna Agata Majewska
266
(5,20%)
-
9
Kazimierz Ludwikowski
131
(2,56%)
-
4
Aneta Katarzyna Dudek
43
(0,84%)
-
6
Monika Joanna Szuster
18
(0,35%)
-
5
Mariusz Brzózka
374
(7,31%)
-
8
Maciej Kozub
213
(4,16%)
-
10
Tadeusz Zdzisław Adamczak
255
(4,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Żuradzki
540
(10,55%)
-
2
Wojciech Andrzej Hajduk
675
(13,19%)
-
3
Jerzy Aleksander Głogowski
56
(1,09%)
-
4
Marta Anna Skowronek
126
(2,46%)
-
8
Marian Kazieczko
6
(0,12%)
-
5
Anna Świątek
69
(1,35%)
-
9
Jakub Jan Kaja
58
(1,13%)
-
6
Teresa Sądecka
16
(0,31%)
-
7
Jacek Wojciech Barański
8
(0,16%)
-
10
Jolanta Cieszyńska
102
(1,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUSARIA
-
1
Franciszek Józef Wołoch
78
(1,52%)
-
2
Marcin Grzyb
23
(0,45%)
-
5
Katarzyna Małgorzata Grzyb
9
(0,18%)
-
6
Teresa Maria Gwiazdowska
5
(0,10%)
-
4
Paweł Gwiazdowski
5
(0,10%)
-
7
Wiesław Pluta
0
(0%)
-
3
Olga Hnatyk
10
(0,20%)
-
8
Grzegorz Arkadiusz Smalec
12
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZEBINIA OD NOWA
-
1
Przemysław Mateusz Graczyk
78
(1,52%)
-
5
Karolina Oleksiewicz
10
(0,20%)
-
6
Filip Wojciech Lach
108
(2,11%)
-
2
Ewa Eliza Sierka
64
(1,25%)
-
4
Margareta Katarzyna Jedlińska
45
(0,88%)
-
3
Tomasz Jerzy Szyguła
8
(0,16%)
Okręg 2
Osiedle Krze, Osiedle Siersza, Osiedle Gaj, Osiedle Gaj Zacisze, Osiedle Energetyków.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Monika Krystyna Jarosińska
208
(6,81%)
-
2
Dorota Jadwiga Mądrala
72
(2,36%)
-
3
Anna Dorota Manik
70
(2,29%)
-
4
Grzegorz Stanisław Boryczko
41
(1,34%)
-
5
Marian Stefan Klauziński
12
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA OKOCZUKA „WYGRAJ TRZEBINIO”
-
4
Kamil Krzysztof Lizończyk
115
(3,76%)
-
3
Teresa Maria Głogowska
45
(1,47%)
-
1
Marek Andrzej Harwes
485
(15,88%)
-
6
Lucjan Krzysztof Kraus
50
(1,64%)
-
5
Agnieszka Anna Spuła
47
(1,54%)
-
7
Małgorzata Urszula Ropka
165
(5,40%)
-
2
Józef Dziedzic
371
(12,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Barbara Teresa Dębiec
317
(10,38%)
-
4
Janusz Mariusz Siemek
137
(4,48%)
-
3
Krystyna Harańczyk
136
(4,45%)
-
5
Andrzej Grzegorz Sikora
37
(1,21%)
-
2
Dorota Dindorf
80
(2,62%)
-
6
Urszula Starniowska
48
(1,57%)
-
7
Zdzisław Stanisław Kamoda
112
(3,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZEBINIA OD NOWA
-
4
Dawid Szwagrzyk
48
(1,57%)
-
7
Anetta Joanna Wilga
26
(0,85%)
-
1
Emil Piotr Krawczyk
69
(2,26%)
-
3
Artur Grzegorz Duda
117
(3,83%)
-
2
Marian Mieczysław Kokoszka
118
(3,86%)
-
6
Katarzyna Zasłona-Polak
13
(0,43%)
-
5
Beata Odrzywolska-Kokoszka
116
(3,80%)
Okręg 3
Sołectwo Czyżówka, Sołectwo Płoki, Sołectwo Lgota, Sołectwo Myślachowice, Sołectwo Psary, Sołectwo Karniowice, Sołectwo Dulowa, Sołectwo Młoszowa, Sołectwo Bolęcin.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Ryszard Władysław Wentrys
129
(2,07%)
-
1
Bożena Adamczyk
479
(7,67%)
-
5
Katarzyna Barbara Seręga
105
(1,68%)
-
8
Agnieszka Aleksandra Michalec
26
(0,42%)
-
9
Agnieszka Patrycja Jurek
72
(1,15%)
-
2
Roman Muskała
96
(1,54%)
-
4
Tadeusz Fijołek
68
(1,09%)
-
3
Bożena Jadwiga Zwolińska
154
(2,47%)
-
10
Radosław Stanisław Kwaśniewski
25
(0,40%)
-
6
Arkadiusz Andrzej Tabak
58
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA OKOCZUKA „WYGRAJ TRZEBINIO”
-
8
Franciszka Stanisława Witoń
170
(2,72%)
-
3
Alicja Antoń
246
(3,94%)
-
2
Zdzisław Ścigaj
150
(2,40%)
-
4
Jarosław Paweł Kurdziel
269
(4,31%)
-
5
Janina Starzycka
92
(1,47%)
-
7
Alicja Zofia Smółka
135
(2,16%)
-
6
Robert Mendyk
311
(4,98%)
-
9
Edward Witko
33
(0,53%)
-
10
Andrzej Gruszczyński
249
(3,99%)
-
1
Jacek Woch
818
(13,10%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Zbigniew Jastrzębski
191
(3,06%)
-
6
Beata Katarzyna Trębecka
106
(1,70%)
-
1
Waldemar Antoni Wszołek
339
(5,43%)
-
3
Halina Ewa Henc
293
(4,69%)
-
5
Artur Piotr Głuch
209
(3,35%)
-
2
Andrzej Dudek
184
(2,95%)
-
7
Iwona Elżbieta Piechowicz
90
(1,44%)
-
4
Tomasz Piszczek
245
(3,93%)
-
9
Agnieszka Mendela
225
(3,60%)
-
10
Piotr Dusza
187
(3,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUSARIA
-
4
Zbigniew Paweł Swaczyna
12
(0,19%)
-
7
Joanna Kulińska
4
(0,06%)
-
2
Aneta Brzózka
19
(0,30%)
-
6
Bogdan Władysław Poręba
3
(0,05%)
-
1
Damian Barcik
22
(0,35%)
-
3
Julia Dziadowiec
30
(0,48%)
-
5
Waldemar Dziadowiec
69
(1,11%)
-
8
Dariusz Poręba
2
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZEBINIA OD NOWA
-
1
Mirosław Piotr Pabis
74
(1,19%)
-
4
Monika Justyna Jaskólska
13
(0,21%)
-
6
Romuald Rajmund Malczyk
61
(0,98%)
-
2
Katarzyna Anna Kaczara
80
(1,28%)
-
3
Karolina Maria Skraburska
69
(1,11%)
-
5
Piotr Andrzej Tabak
30
(0,48%)