#WspieramyLokalnyBiznes - edukacja - te firmy działają online i zdalnie w małopolskim

Redakcja online
Redakcja online
Wesprzyj lokalny biznes w małopolskim!
Wesprzyj lokalny biznes w małopolskim! PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z małopolskiego, w branży „edukacja”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w małopolskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „edukacja”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

EDUKACJA - nauczanie zdalne, platformy, kursy, szkoły językowe etc.) oraz szkolenia, kursy, doradztwo (w tym webinaria i e-learningi)

Kraków

Pareo Centrum Terapii Logo-Ped.

Terapia logopedyczna, szkolenia dla specjalistów i rodziców dzieci z autyzmem


Centrum Szkoleniowe OMEGA

Kursy i szkolenia


Planeta Robotów

Z pomocą platformy "Minecraft: Education Edition" dajemy dzieciom możliwość dodatkowej nauki w okresie kwarantanny, poza domowymi zajęciami szkolnymi. Są to zajęcia prowadzone w formie filmików instruktażowych do lekcji, w tematykach zajęć szkolnych (matematyka, informatyka, nauki przyrodnicze itp.) w świecie Minecraft, bardzo dobrze znanym przez dzieci. Jest to dodatkowa forma aktywności dla uczniów oraz możliwość nauki i rozwoju, przy ograniczonym dostępie do nauki w tym okresie. Chcemy promować edukacyjną formę spędzania wolnego czasu w domu.


Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

Szkolenia komputerowe i językowe on-line prowadzone dla osób starszych w ramach programu "Szkoła @ktywnego Seniora-S@S"


ADAM MRÓZ UMDYWIDUALNE KURSY KOMPUTEROWE

Komputerowe, indywidualne kursy dla seniorów i nie tylko. Lekcje ON-LINE - nauka zdalna - wygodna, bezpieczna, oszczędzająca czas i pieniądze (brak dojazdów, parkowania itd). - KRAKÓW i okolice, całe województwo MAŁOPOLSKIE oraz tak naprawdę cały świat - lekcje mogą odbywać się w każdym miejscu z dostępem do internetu (więc jest to również propozycja dla wszystkich Polaków na emigracji). Kursy indywidualne lub po dwie, trzy osoby. Pierwsza lekcja jest bezpłatna !!!. Do przeprowadzenia pierwszej lekcji uczeń nie musi umieć nic - wszystkim zajmie się wykładowca. Lekcje prowadzone są on-line (nauka zdalna) oraz możliwe są lekcje przeprowadzane w sposób tradycyjny. W czasie lekcji on-line uczeń słyszy i widzi nauczyciela. Nauczyciel widzi i słyszy ucznia. Nauczyciel może wyświetlać na komputerze ucznia wszelkie przygotowane materiały dydaktyczne. Doświadczenie w nauczaniu od 1999 roku. Wykładowca zawodowo pracuje z komputerami od 1991 r. (wieloletni pracownik Ośrodka Informatyki Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie). Kursy odbywają się cały rok, również w czasie wakacji, ferii etc. Uczymy także dzieci i SENIORÓW. Zajęcia prowadzi: mgr pedagogiki (Akademia Pedagogiczna w Krakowie) i informatyki (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie). Dowolne terminy lekcji (od godz. 9.00 do godz. 12.00 oraz od 17.00 do 21:30. Od poniedziałku do piątku). Można uczyć się systemem raz lub dwa razy w tygodniu, co dwa tygodnie, co miesiąc. Indywidualny tok nauczania. Fachowa pomoc przy zakupie nowego komputera. Wystawiamy rachunki - edukację można odliczać od podatku. Nauczyciel dyktuje notatki krok po kroku w punktach i mówi językiem prostym – nie informatycznym. Notatki przewidują każde naciśnięcie klawisza i każde kliknięcie myszą. Średnia wieku uczniów jest pomiędzy 50, a 85 lat, ale uczymy wszystkich. Kursy prowadzone są na komputerach z systemem operacyjnym Windows oraz na komputerach Mac (Macintosch - Macbook) z systemem operacyjnym IOS. Uczymy również posługiwania się wszelkimi nowoczesnymi urządzeniami takimi jak każdy telefon komórkowy np. smartfon oraz tablet, phablet, netbook, komputery stacjonarne, nawigacja GPS, smartwatch (zegarki) np. Apple Watch współpracujące ze smartfonami, dekodery telewizji kablowej np. UPC. Możliwy dojazd do ucznia.


Agencja Komunikacji ŻYCIE

Agencja Komunikacji ŻYCIE. Tworzy i realizuje strategie komunikacyjne i marketingowe, projekty rozwojowe, produkuje wydarzenia biznesowe.


ADAM MRÓZ INDYWIDUALNE KURSY KOMPUTEROWE

Kursy komputerowe - stacjonarne i on-line - dla seniorów i nie tylko od 1999 r. Kursy prowadzi mgr pedagogiki i informatyki.


Kuźnia Sztuki Kulinarnej

Kuźnia Sztuki Kulinarnej to miejsce, w którym nauczysz się od naszych doświadczonych instruktorów najlepszych technik gotowania. Poznasz tajniki sztuki barmańskiej, sekrety dotyczące wina. A wszystko to w zaciszu swojego domu na interaktywnej platformie e-learning.


Centrum Nauczania Metis

Matematyka Mathriders


Nowy Targ

Tomasz Witek

Trener zarządzania strategicznego i zarządzania ego; szkolenia otwarte ( Horeca, Biznes), szkolenia zamknięte; firma zajmuje się również pomocą w pozyskiwaniu środków dla przedsiębiorców na szkolenia oraz usługi doradcze.


Zakopane

Gardner School of English

Kursy językowe, nauczanie zdalne języka angielskiego


Zobacz inne branże w regionie

Strefa Biznesu: Wypalenie zawodowe coraz większym wyzwaniem dla firm

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na krakow.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie