Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
WAŻNE MOMENTY W MECZU WRESZCIE NA KORZYŚĆ WISŁY...

Wisła Kraków. Wnioski po meczu „Białej Gwiazdy” w Bielsku-Białej

WAŻNE MOMENTY W MECZU WRESZCIE NA KORZYŚĆ WISŁY
Wiele razy pisaliśmy w tej rubryce, że Wisła w jakimś meczu nie grała nawet źle, ale jeden drugi błąd, jakiś ważny moment sprawiał, że traciła gola, później punkty i tak to szło. Tym razem właśnie te ważne momenty meczu były na korzyść Wisły. Nie dała sobie strzelił gola, gdy rywal miał dogodne sytuacje. Sama to zrobiła w doliczonym czasie pierwszej połowy, a gol „do szatni” zawsze musi boleć drużynę, która go traci. I wykorzystała też Wisła swoje szanse już po przerwie, dzięki czemu nie pozwoliła złapać oddechu „Góralom”. Najpierw gol na 2:0 podciął skrzydła gospodarzom, później ten na 3:0 praktycznie zamknął kwestię zwycięzcy w tym spotkaniu. A na koniec pozostało miejscowym bezskutecznie walczyć już tylko o honorowe trafienie. Bez skutku, bo przy Wiśle w sobotę było szczęście od A do Z.