Wisła Can-Pack przegrywa w Polkowicach

WislaKosz.pl
Po bardzo wyrównanym oraz ekscytującym pierwszym meczu play-off, który odbył się w sobotę w Polkowicach, koszykarki krakowskiej Wisły Can-Pack uległy miejscowej drużynie CCC 78:83.

W tym jakże ważnym meczu trener Jose Hernandez nie miał do dyspozycji jednej z najlepszych wiślaczek - Marty Fernandez. Hiszpanka ma problem z mięśniem dwugłowym uda.

Najskuteczniejszą zawodniczką Białej Gwiazdy była Iziane Castro Marques, która zapisała na swoim koncie 25 punktów. W ekipie 'pomarańczowych' najlepsze były Daria Mieloszyńska oraz Shannon Bobbitt , które zdobyły po 21 punktów.

- Polkowicki zespół zagrał dobrze w obronie, szczególnie w drugiej kwarcie i drugiej połowie. Moja drużyna była momentami zmęczona. Mam nadzieję, że wrócimy tutaj w przyszłym tygodniu - powiedział po meczu Jose Hernandez.

- Nie mam za wiele do powiedzenia. Chciałabym powiedzieć tylko to, że my skupiamy się na tym, że wszyscy są przeciwko Wiśle. Po prostu nie koncentrujemy się na koszykówce - powiedziała Katarina Zohnova.

Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. Drugie spotkanie zostanie rozegrane w hali przy ulicy Reymonta 24.03.2010 o godzinie 18:00. Ewentualny trzeci mecz odbędzie się ponownie w Polkowicach 27 marca również o godzinie 18:00.

CCC Polkowice - TS Wisła Kraków 83:78 [14:25, 27:17, 20;19, 22:17]

CCC Polkowice: Shannon Bobbitt 21, Daria Mieloszyńska 21, Veronika Bortelova 12, Amisha Carter 11, Justyna Jeziorna 6, Nadia Parker 6, Natalija Trofimowa 5, Małgorzata Babicka 1

TS Wisła CP Kraków: Iziane Castro Marques 25, Janell Burse 21, Liron Cohen 8, Ewelina Kobryn 8, Paulina Pawlak 6, Agnieszka Majewska 4, Dorota Gburczyk 3

Informator MM:Teatry | Policja | Noclegi | Kościoły | Lotto | Baseny | Hot spoty | Mapa

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia