To już passaÉ

no
WISŁA Kraków - PIAST Szczecin 2:3 (22, -26, 21, -15, -10) WISŁA: Kunc, Miś, Seta, Piątek, Mitręga, Kolendowska - Targosz (l), Sikora, Barbaszewska, Hebda, Surma.

WISŁA Kraków - PIAST Szczecin 2:3 (22, -26, 21, -15, -10)

WISŁA: Kunc, Miś, Seta, Piątek, Mitręga, Kolendowska - Targosz (l), Sikora, Barbaszewska, Hebda, Surma.

Wiślaczki pozostają wciąż bez zwycięstwa w nowym sezonie. Mecz z Piastem rozpoczęły w niezłym stylu. Od początku I seta miały kilkupunktową przewagę. Wyróżniała się Piątek skutecznymi atakami z obu skrzydeł. Zakończyła partię Sikora, która chwilę wcześniej zastąpiła nie w pełni dysponowaną Miś. Drugi set to pogoń Wisły, która 6-7 punktową stratę odrobiła dopiero przy stanie 23:23 za sprawą przede wszystkich trudnych zagrywek najpierw Piątek, a potem Kunc. Wcześniej podopieczne Ryszarda Litwina popełniały dużo błędów, nawet także rzadkie jak - ustawienia. Biała Gwiazda miała nawet piłkę setową, ale Piątek minimalnie się pomyliła w ataku. Szkoda, bo w III secie wiślaczki dominowały od serii zagrywek Kolendowskiej, która wyprowadziła swój zespół na prowadzenie 19:14. Mogło być po meczu, niestety IV seta oddały bez walki. Ostatni zaczął się od prowadzenia Piasta, ale Mitręga serią zagrywek wyprowadziła Wisłę na prowadzenie 8:7, nadzieje rozwiała Wychowanek, która zaczęła zagrywać przy stanie 10:10É

Wyniki: MMKS Dąbrowa Górnicza - Pronar-Zeto-AZS Białystok 3:0 (26:24, 25:15, 25:16), Wisła Kraków - Piast Szczecin 2:3 (25:22, 26:28, 25:21, 15:25, 10:15), Olimpia Jawor - Sokół Chorzów 3:0 (25:21, 25:18, 25:18), Skra Bełchatów - LTS Legionowo 3:1 (25:18, 25:17, 21:25, 25:18), CHTPS Chodzież - Politechnika Częstochowa 1:3 (16:25, 15:25, 25:21, 16:25), TPS Rumia - Start Łódź 3:0 (25:15, 25:20, 28:26), WSBiP Ostrowiec Św. - SMS I Sosnowiec 3:0 (25:20, 25:19, 25:13).