Spokojna gra<br><font color="#006699"><b>Gazeta Krakowska</font></b>

bk
SMS II Sosnowiec - CRACOVIA 4:7 (1:3, 1:2, 2:2) Bramki: Koseda 17, Łopuski 26, Rzeszutko 45, Ł. Podsiadło 60 - Pomykała 8, 59 (Kociołek), Pawlik 1 (Drozdowicz), Raszewski 20 (Wągroda), Bialik 22 (Raszewski), Czarnecki ...

SMS II Sosnowiec - CRACOVIA 4:7 (1:3, 1:2, 2:2)

Bramki: Koseda 17, Łopuski 26, Rzeszutko 45, Ł. Podsiadło 60 - Pomykała 8, 59 (Kociołek), Pawlik 1 (Drozdowicz), Raszewski 20 (Wągroda), Bialik 22 (Raszewski), Czarnecki 28 (Witowski), P. Kozendra 47. Sędziowali: Picewicz z Bierunia Starego oraz Polak i Kaczyński obaj z Bytomia. Kary: 8 - 24 (10 dla Krauzowicza). Widzów: 100.

CRACOVIA: Kosiński - Dudek, Pomykała, Bączkowski, Pawlik Drozdowicz - Ujwary, Gąska, Witowski, Czarnecki, Milan - P. Kozendra, Krauzowicz, Raszewski, Kociołek, Wągroda oraz Małysa, Bialik.

Minęło zaledwie 18 sekund meczu gdy Drozdowicz zagrał do Pawlika a ten strzelił pierwszą bramkę dla Cracovii. W ósmej minucie na 2:0 podwyższył Czarnecki. Cracovia przez pierwsze dwie tercje miała zdecydowaną przewagę, a sosnowiczanie ograniczali się jedynie do szybkich kontr. W 17 min gospodarze strzelili kontaktowego gola, ale jeszcze przed końcem pierwszej tercji ,pasy" prowadziły dwoma bramkami, dzięki golowi Raszewskiego.

Zaraz po rozpoczęciu drugiej tercji na 4:1 podwyższył Bialik po zagraniu Raszewskiego. Co prawda gospodarze odpowiedzieli golem Łopuskiego, ale po dwóch minutach po najładniejszej akcji meczu piątego gola dla krakowian uzyskał Czarnecki.

Ostatnia tercja to już spokojna gra Cracovii. Sosnowiczanie zmniejszyli rozmiary porażki tuż przed końcem po strzale Ł. Podsiadły.