Rycerze poskromili Lwy - drugie zwycięstwo Kraków Knights

Kraków Knights
W rozegranym w sobotę spotkaniu II Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego, zespół Kraków Knights pokonał Gliwice Lions 30:22.

Spotkanie toczyło się w bardzo trudnych warunkach. Lepiej zaczęli gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie 14:0 po przyłożeniach Daniela Bezwierchnego (podwyższenie za 2 punkty Karol Andrzejewski) i Piotra Kozuba. Prowadzenie jednak ich uśpiło i oddali pole gościom ze Śląska, w wyniku czego do przerwy wynik ustalił się na 14:14.

Po przerwie nieco lepiej zaczęła spisywać się formacja defensywna Rycerzy, pozwalając rywalom na zdobycie jedynie 8 punktów, podczas kiedy Kraków Knights do swojego dorobku dorzucili 16 oczek - głównie dzięki świetnie dysponowanemu Bezwierchnemu, autorowi obu przyłożeń (podwyższonych kolejno przez Krzysztofa Kanię i samego Bezwierchnego).

Dzięki temu zwycięstwu Krakow Knights z bilansem 2 zwycięstw i 2 porażek zajmują 4. miejsce w tabeli Dywizji Południowo-Zachodniej II PLFA. Kolejne spotkanie rozegrają 1 sierpnia br., ponownie w charakterze gospodarzy, a rywalem będzie drużyna Czerwonych Byków z Poznania. Spotkanie to może okazać się kluczowe w walce drużyny o awans do fazy playoffs.

Informator MM:Teatry | Policja | Noclegi | Kościoły | Lotto | Baseny | Hot spoty | Mapa