MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 18
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Kraków. Zakres obowiązków: m.in.:...
fot. Pixabay

Oferty pracy w Krakowie. To na tych stanowiskach zarobisz minimum 5 tysięcy złotych!

SPECJALISTA DO SPRAW ZAKUPÓW

Miejsce pracy: Kraków. Zakres obowiązków: m.in.: Przygotowywanie i aktualizowanie zamówień na materiały produkcyjne i usługi na rzecz jednostek firmy. Kontakt z dostawcami w zakresie pozyskiwania ofert, uczestnictwo w negocjacjach warunków. Monitorowanie zamówień w systemie i aktualizowanie danych. Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony. Wynagrodzenie brutto: od 5 100 PLN. Wymagania: wykształcenie: średnie ogólnokształcące. Znajomość języków: turecki, w mowie - C1, w piśmie - C1; angielski, w mowie - A2, w piśmie - A2. Więcej informacji: KLIKNIJ