Mecz Garbarnia-Motor 0:3 [ZDJĘCIA]

Jerzy Filipiuk
Garbarnia doznała drugiej kolejnej porażki 0:3 na Suchych Stawach - tym razem z beniaminkiem (tydzień wcześniej z Radomiakiem) Andrzej Banaś
Garbarnia doznała drugiej kolejnej porażki 0:3 na Suchych Stawach - tym razem z beniaminkiem, Motorem (tydzień wcześniej z Radomiakiem). I to w podobnych okolicznościach - znów po bardzo słabej grze, szybko straconym golu, zejściu na przerwę przy wyniku 0:2 i niewykorzystaniu sytuacji w drugiej połowie.

Garbarnia Kraków - Motor

Lublin 1:2 (0:0)
0:1 Falisiewicz 50 karny, 0:2 Jaroń 53, 1:2 Górecki 64.
Sędziował: Łukasz Sobiło (Lubin). Żółte kartki: Fedoruk, N. Piszczek - Król, Sedle-wski, Wróblewski. Czerwona kartka: Król (za dwie żółte) 73. Widzów: 250.
Garbarnia: Jękot - N. Piszczek, Kowalski, Pluta, Byrski - Metz - Fedoruk (72 Abdalla), Kalicki (65 Kaczor), Kalemba, Górecki - Ogar (46 Leszczak).
Motor: Lipiec - Wróblewski (75 Kosiarczyk), Udarević, Karwan, Falisiewicz - Jaroń (64 Wrzesiński), Koziara, Ptaszyński (69 Król), Kądzior, Sedlewski - Broź (55 Tataj).