Decydujący cios<br><font color="#006699"><b>Gazeta Krakowska</font></b>

ALB
ZNICZ Jarosław - Cracovia 82:89 (16:24, 21:22, 15:24, 30:19) Punkty dla Znicza: Szczotka 25, Kowalenko 21 (1x3), Sówka 11, Pilecki 5, Kamiński 3 oraz Wojtanowicz 7 (1x3), Wlaź 3 (1x3), Zalewski 4, Wolańczyk 0; dla ...

ZNICZ Jarosław - Cracovia 82:89 (16:24, 21:22, 15:24, 30:19)

Punkty dla Znicza: Szczotka 25, Kowalenko 21 (1x3), Sówka 11, Pilecki 5, Kamiński 3 oraz Wojtanowicz 7 (1x3), Wlaź 3 (1x3), Zalewski 4, Wolańczyk 0; dla Cracovii: Kordas 23 (1x3), Knap 13 (1x3), Kwandrans 12 (1x3), Sokół 7, Rutko 6 oraz Dziura 11, Fortuna 9, Grzyb 5, Warmuz 3 (1x3). Sędziowali: M. Bieńkowski z Warszawy i P. Baran z Wrocławia.

Bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie krakowianie prowadząc po pierwszych minutach 11:3. Jednak ,trójki" Wojtanowicza i Wlazia szybko zniwelowały tę różnicę.

Mimo to goście wypracowali w pierwszej kwarcie osiem punktów przewagi, utrzymując ją również w drugiej odsłonie. Na początku trzeciej kwarty został zadany decydujący cios, bowiem ,Pasy" wygrały ten fragment gry 9:0, a w 29 minucie było już 68:45. To w zasadzie przesądziło o losach tego spotkania i w ostatniej kwarcie trener Robert Kalita mógł pozwolić na grę swoim rezerwowym.