Cracovia rozgromiła Podbeskidzie

Wczoraj w sparingowym meczu Cracovia pokonała pierwszoligowy zespół Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0. Autorami bramek dla podopiecznych Artura Płatka byli: Paweł Nowak (dwie) i Dariusz Pawlusiński.

Akcje po których padały gole:

• 41 minuta  - Dariusz Pawlusiński przeprowadził akcję prawą stroną boiska i wrzucił piłkę w pole karne do nadbiegającego Pawła Nowaka, który z kilku metrów wbił piłkę do siatki.

• 73 minuta – druga bramka to zasługa indywidualnego popisu Dariusza Pawlusińskiego, który rajd z piłką zakończył precyzyjnym uderzeniem i podwyższył tym samym wynik na 2:0.

• 78 - wynik  meczu na 3:0 ustalił Paweł Nowak, który po dośrodkowaniu  Dariusza Pawlusińskiego potężnym strzałem nie dał najmniejszych szans golkiperowi gości.