Cracovia - GKS Bełchatów 3:2

Mimo że z początku mecz nie układał się po myśli gospodarzy, Cracovia wygrała wczoraj z GKS-em Bełchatów 3:2.

GKS zdobył pierwszą bramkę już w 7. minucie meczu, za sprawą Łukasza Bociana, który popisał się strzałem z dystansu. Kwadrans później szansę na podwyższenie wyniku miał Maciej Małkowski, jednak nie udało mu się trafić do bramki.

Cracovia zaatakowała dopiero pod koniec pierwszej połowy spotkania, kiedy Mariusz Sacha znalazł się na polu karnym GKS-u i podał do Saidiego Ntibazonkizie, któremu jednak nie udało się dosięgnąć piłki.

Także w drugiej połowie pierwszą bramkę zdobyli bełchatowianie. Po rzucie wolnym, wykonanym przez Mateusza Cetnarskiego, gola zdobył Dawid Nowak.

Krakowski zespół rozpoczął kontratak dopiero na pięć minut przed końcem spotkania. - W pięć minut przegraliśmy mecz - podsumował potem na konferencji prasowej Maciej Bartoszek, szkoleniowiec gości.

Bramkę kontaktową dla Cracovii zdobył Bartłomiej Dudzic, a chwilę później wyrównał Marcin Krzywicki. W ostatnich sekundach na listę strzelców wpisał się Dariusz Pawlusiński, który trafił bezpośrednio po strzale z rzutu wolnego, już w doliczonym czasie gry, ostatecznie pogrążając tym samym GKS.

Poniżej prezentujemy fotorelację ze spotkania.

Wydarzy się: Kino | Koncerty | Teatr | Sport | Wystawy | Imprezy | Kabaret | Festiwal