Wyniki wyborów do sejmiku województwa śląskiego z okręgu nr 2
Pojawiły się oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do sejmiku województwa śląskiego z okręgu nr 2.
Którzy kandydaci zebrali największą liczbę głosów? Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BIAŁOWĄS Beata Iwona: pozycja 1 : 3,45% (71 201 głosów)
- PAPAJ Tomasz Wiesław: pozycja 2 : 3,45% (71 201 głosów)
- CZARNYNOGA Piotr Franciszek: pozycja 3 : 3,45% (71 201 głosów)
- CZYŻ Zuzanna Konstancja: pozycja 4 : 3,45% (71 201 głosów)
- GAŻA Patrycja Maria: pozycja 5 : 3,45% (71 201 głosów)
- WAWRZONKIEWICZ Urszula Ewa: pozycja 6 : 3,45% (71 201 głosów)
- JAGLIŃSKA Angelika: pozycja 7 : 3,45% (71 201 głosów)
- BOŻEK Andrzej Wiesław: pozycja 8 : 3,45% (71 201 głosów)
- PIECHOTA Jakub Leszek: pozycja 9 : 3,45% (71 201 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- MARKIEWKA Michał Rafał: pozycja 1 : 0,74% (15 363 głosów)
- MALINKA Martyna Grażyna: pozycja 2 : 0,74% (15 363 głosów)
- NICEWICZ Norbert Hieronim: pozycja 3 : 0,74% (15 363 głosów)
- OŻÓG Zdzisława Ludmiła: pozycja 4 : 0,74% (15 363 głosów)
- PŁUCIENNIK Rafał Grzegorz: pozycja 5 : 0,74% (15 363 głosów)
- AKSAMIT-WIEWIÓRA Ewa Ludmiła: pozycja 6 : 0,74% (15 363 głosów)
- SYGIET Piotr Stefan: pozycja 7 : 0,74% (15 363 głosów)
- GRABOWSKA Alicja Maria: pozycja 8 : 0,74% (15 363 głosów)
- CZECH Sławomir Bogusław: pozycja 9 : 0,74% (15 363 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- MACHALICA Adam Mariusz: pozycja 1 : 0,92% (19 024 głosów)
- MILAS Jolanta Elżbieta: pozycja 2 : 0,92% (19 024 głosów)
- PŁOTKOWSKA-JANAS Dorota Maria: pozycja 3 : 0,92% (19 024 głosów)
- KOCOT Jacek Eugeniusz: pozycja 4 : 0,92% (19 024 głosów)
- KRZEMIEŃ-ROTHER Urszula Anna: pozycja 5 : 0,92% (19 024 głosów)
- SZENDERA Waldemar Michał: pozycja 6 : 0,92% (19 024 głosów)
- SZTOLER Grzegorz Antoni: pozycja 7 : 0,92% (19 024 głosów)
- NOWAKOWSKA Gabriela Jadwiga: pozycja 8 : 0,92% (19 024 głosów)
- KANCLERZ Ilona Grażyna: pozycja 9 : 0,92% (19 024 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- SIKORA Monika Jolanta: pozycja 1 : 0,92% (18 961 głosów)
- PAWLIK Karol Ludwik: pozycja 2 : 0,92% (18 961 głosów)
- CHMIEL Marta Małgorzata: pozycja 3 : 0,92% (18 961 głosów)
- HOŁYŃSKI Krzysztof Mikołaj: pozycja 4 : 0,92% (18 961 głosów)
- PIETRZYK Katarzyna Maria: pozycja 5 : 0,92% (18 961 głosów)
- SIEMIŃSKA Anna Joanna: pozycja 6 : 0,92% (18 961 głosów)
- NIEDBAŁ Janusz Jerzy: pozycja 7 : 0,92% (18 961 głosów)
- MAŁEK Dawid Arkadiusz: pozycja 8 : 0,92% (18 961 głosów)
- WIECZOREK Beata Krystyna: pozycja 9 : 0,92% (18 961 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KOLON Maciej Paweł: pozycja 1 : 3,95% (81 550 głosów)
- BEDNARZ Alina Irena: pozycja 2 : 3,95% (81 550 głosów)
- TOPOREK Bartłomiej Ludwik: pozycja 3 : 3,95% (81 550 głosów)
- TARGOSZ-BERNACIAK Aleksandra Maria: pozycja 4 : 3,95% (81 550 głosów)
- GRUCHLIK Maciej Artur: pozycja 5 : 3,95% (81 550 głosów)
- ORŁOŚ Joanna Sylwia: pozycja 6 : 3,95% (81 550 głosów)
- PALKA Michał Antoni: pozycja 7 : 3,95% (81 550 głosów)
- GĘBICKA-MATUSZ Ewa Anna: pozycja 8 : 3,95% (81 550 głosów)
- DZIENDZIEL Franciszek Alojzy: pozycja 9 : 3,95% (81 550 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- WASILEWSKI Przemysław Robert: pozycja 1 : 0,21% (4 260 głosów)
- BOJARSKI Wojciech Jan: pozycja 2 : 0,21% (4 260 głosów)
- BRZĄKALIK Grażyna Katarzyna: pozycja 3 : 0,21% (4 260 głosów)
- KIEŁB Paweł Wojciech: pozycja 4 : 0,21% (4 260 głosów)
- SZYDA-TOMZIK Marzena Wioletta: pozycja 5 : 0,21% (4 260 głosów)
KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW:
- MOL Maciej Piotr: pozycja 1 : 0,04% (838 głosów)
- KWIECIEŃ Joanna Maria: pozycja 2 : 0,04% (838 głosów)
- CZECHOWSKA Bożena Iwona: pozycja 3 : 0,04% (838 głosów)
- LUTEK Adrian Patryk: pozycja 4 : 0,04% (838 głosów)
- TORBUS Danuta: pozycja 5 : 0,04% (838 głosów)
- KOPYTO Dariusz Piotr: pozycja 6 : 0,04% (838 głosów)
- ŚLIWKA Beata Katarzyna: pozycja 7 : 0,04% (838 głosów)
- PRYMECKA Anna Helena: pozycja 8 : 0,04% (838 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBRONY POLSKI:
- CYBULSKI Roman Szczepan: pozycja 1 : 0,07% (1 364 głosów)
- STACHERCZAK Katarzyna Martyna: pozycja 2 : 0,07% (1 364 głosów)
- SZYMCZUK-SZUMA Aleksandra: pozycja 3 : 0,07% (1 364 głosów)
- SZUMA Dominik Dobiesław: pozycja 4 : 0,07% (1 364 głosów)
- CYBULSKA Aleksandra Dorota: pozycja 5 : 0,07% (1 364 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- BELICZYŃSKI Artur Bogusław: pozycja 1 : 0,06% (1 210 głosów)
- BRZEZIŃSKI Krzysztof Adam: pozycja 2 : 0,06% (1 210 głosów)
- KŁECZEK Maciej Marek: pozycja 3 : 0,06% (1 210 głosów)
- KOWALSKA Iwona Henryka: pozycja 4 : 0,06% (1 210 głosów)
- PĘDRAS Grażyna Mieczysława: pozycja 5 : 0,06% (1 210 głosów)
- SZCZYRBOWSKA Anna Maria: pozycja 6 : 0,06% (1 210 głosów)
- TOTOŚ Filip Jarosław: pozycja 7 : 0,06% (1 210 głosów)
KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM:
- JELONEK Aleksandra Elżbieta: pozycja 1 : 0,33% (6 875 głosów)
- VORREITER Wojciech Grzegorz: pozycja 2 : 0,33% (6 875 głosów)
- KASPRZYK Marcin Józef: pozycja 3 : 0,33% (6 875 głosów)
- SOWA Gabriela Krystyna: pozycja 4 : 0,33% (6 875 głosów)
- PUSTELNIK Karol Marek: pozycja 5 : 0,33% (6 875 głosów)
- HANDERMANDER-LEWICKA Małgorzata Anna: pozycja 6 : 0,33% (6 875 głosów)
- GEDIGA Jerzy Wacław: pozycja 7 : 0,33% (6 875 głosów)
KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ:
- RESZKE Rafał Jakub: pozycja 1 : 0,06% (1 264 głosów)
- ADAMCZYK Tomasz Paweł: pozycja 2 : 0,06% (1 264 głosów)
- KURTYCZ Elżbieta Agnieszka: pozycja 3 : 0,06% (1 264 głosów)
- MŁYNARSKI Marek Andrzej: pozycja 4 : 0,06% (1 264 głosów)
- OLENDER Elżbieta Marianna: pozycja 5 : 0,06% (1 264 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA:
- NOWARA Marek Józef: pozycja 1 : 0,61% (12 568 głosów)
- KAPICA Ewa Małgorzata: pozycja 2 : 0,61% (12 568 głosów)
- MELON Marcin Rafał: pozycja 3 : 0,61% (12 568 głosów)
- CHRUŚCIK Barbara Jadwiga: pozycja 4 : 0,61% (12 568 głosów)
- BINKOWSKI Damian: pozycja 5 : 0,61% (12 568 głosów)
- BAINKA Marta Magdalena: pozycja 6 : 0,61% (12 568 głosów)
- SKOWRON Tomasz Marek: pozycja 7 : 0,61% (12 568 głosów)
- GORZELIK Anna Katarzyna: pozycja 8 : 0,61% (12 568 głosów)
- KUBICA Leon Emil: pozycja 9 : 0,61% (12 568 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?