Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Celem biegu jest połączenie trzech oddziałów Muzeum Historycznego Miasta Krakowa położonych na jego trasie i poświęconych historii Krakowa podczas II wojny światowej.

Tak jak poprzednio celem biegu jest połączenie trzech oddziałów Muzeum Historycznego Miasta Krakowa położonych na jego trasie i poświęconych historii Krakowa podczas II wojny światowej: Pomorska 2, Apteka pod Orłem oraz Fabryka Schindlera. Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkową koszulkę, MHK prosi zawodników o start w koszulkach wydawanych przed rozpoczęciem biegu.

W tym roku zdecydowaliśmy się wprowadzić symboliczne wpisowe:
od 1.02 do 31.03.2014 - 10 zł
od 1.04 do 11.04. 2014 - 20 zł
w dniu zawodów - 30 zł

Rejestracja odbywa się przez stronę Maratony Polskie
http://www.maratonypolskie.pl

PRZEBIEG TRASY
Start biegu zlokalizowany jest przy ul. Pomorskiej, oddział MHK Pomorska 2, meta na placu Bohaterów Getta przy oddziale MHK Apteka pod Orłem.

Długość trasy wynosi 5 km. Trasa biegu prowadzi przez: ul. Pomorską - ul. Łobzowską - Planty - ul. Podzamcze - bulwary wiślane - ul. Nadwiślańską - ul. Krakusa - ul. Piwną - plac Bohaterów Getta. Serdecznie zapraszamy do udziału w całym wydarzeniu Pamiętaj z nami – a w Biegu Pamięci w szczególności!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!