Zapraszamy na Kiermasz obuwia BADURA w Centrum Handlowym KAUFLAND

Materiał informacyjny Badura SA
Zapraszamy na wyjątkowy kiermasz obuwia, podczas którego będzie możliwość zakupienia butów marki Badura w atrakcyjnych cenach. Kiermasz ma miejsce w Krakowie w Centrum Handlowym KAUFLAND ul. Wielicka 259, 30 – 663 Kraków.

Poprzednie edycje kiermaszów marki Badura cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a buty z kolekcji jesień/zima zyskały uznanie zarówno Pań, jak i Panów ceniących jakość i doskonałe wykonanie. Tym razem marka Badura przygotowała dla Klientów propozycje z kolekcji wiosna, które zaskakują odważnymi wzorami, modnymi fasonami i wyrazistymi kolorami.

O marce Badura

Sztuka tworzenia wysokiej jakości butów oraz kunszt wykonania to cechy wyróżniające polską markę Badura. Firma, założona w 1979 roku przez pana Zdzisława Badurę, od początku istnienia kultywuje przywiązanie do tradycji obuwniczych. Dlatego, mimo posiadania największej fabryki w Polsce, część kolekcji Badury w dalszym ciągu wykonywana jest w procesie hand-made. Tradycje obuwnicze i czerpanie z wiedzy przekazywanej od 1979 roku wyznaczają kierunek, w którym rozwija się marka.

W ciągu niecałych 40 lat niewielki zakład szewski, założony przez pana Zdzisława Badurę, zamienił się w prężnie prosperującą firmę z ponad pięćdziesięcioma punktami sprzedaży i największą fabryką obuwniczą w Polsce. Mimo że fabryka marki jest zaopatrzona w najlepszy sprzęt i nowoczesne technologie, Badura stawia przede wszystkim na wiedzę i doświadczenie rzemieślników, którzy dbają o każdy szczegół podczas produkcji kolekcji. Część modeli wyróżnia połączenie podeszwy z cholewką za pomocą ręcznego szycia.

Ręczne wykonanie obuwia widoczne jest przede wszystkim w modelach uszytych ze skóry crust, czyli skóry licowej, przeznaczonej do ręcznego barwienia. W procesie hand made, skóra crust jest najpierw farbowana poprzez wcieranie barwnika, następnie przypalana i wykończona woskiem, co sprawia, że każda para butów jest niepowtarzalna. W produkcji Badura wykorzystuje wysokiej jakości skórzane podeszwy oraz najlepsze włoskie skóry, m.in miękką, bydlęcą skórę sauvage, szlachetną kozią skórę, przeznaczoną do produkcji czółenek, oraz ręcznie farbowaną skórę crust.

Kiermasz BADURA

Centrum Handlowe KAUFLAND

  • ul. Wielicka 259,
  • 30 – 663 Kraków

Handel zaczniemy od 18-02-2021

Dodaj ogłoszenie