Znajdujesz się w serwisie tematycznym:

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

.

Czytaj najnowsze artykuły, oglądaj zdjęcia oraz filmy. Wybierając dziedzinę "Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków" masz szybki dostęp do najciekawszych treści o tej tematyce.

Wisła Kraków wstała z kolan, czyli od 0:2 do 3:2 w Pruszkowie Wisła Kraków wstała z kolan, czyli od 0:2 do 3:2 w Pruszkowie

Wisła Kraków wstała z kolan, czyli od 0:2 do 3:2 w Pruszkowie

Beznadziejna pierwsza połowa i bardzo dobra druga. Wisła Kraków przegrywała w Pruszkowie 0:2 do przerwy, ale ostatecznie odrobiła straty i wygrała 3:2. To pierwsza wygrana po trzech kolejnych meczach bez niej. WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie...

Kontrakty w Comarch Cracovii - dwóch Polaków na dłużej Kontrakty w Comarch Cracovii - dwóch Polaków na dłużej

Kontrakty w Comarch Cracovii - dwóch Polaków na dłużej

Comarch Cracovia tworzy kadrę na nowy sezon. Zgodnie z wytycznymi nowej strategii w zespole maja być głównie młodzi Polacy. Właśnie dwóch z nich podpisało nowe umowy obowiązujące na sezon 2024/2025. To Łukasz Hebda i Mateusz Bezwiński. Hebda na dłużej Kolejnym zawodnikiem,...