Aby znaleźć interesujący Cię okręg, dzielnicę czy kandydata naciśnij Ctrl + F i wpisz szukane słowa
Wyniki wyborów do rad dzielnic 2018. DZIELNICA XV
Okręg 1
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 310, 311, 314
- Liczba uprawnionych do głosowania: 2052
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 202
- Liczba kart wyjętych z urny: 202
- Frekwencja: 9.84%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 202
- Liczba głosów nieważnych: 4
- Liczba głosów ważnych: 198
Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. AKSAMIT JULIA
Ilość głosów 41
2. CIEŚLIK MACIEJ
Ilość głosów 70
3. KIEĆ ZBIGNIEW
Ilość głosów 50
4. TARCZYŃSKI ŁUKASZ
Ilość głosów 37
Okręg 2
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 310, 311, 314
- Liczba uprawnionych do głosowania: 2357
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 405
- Liczba kart wyjętych z urny: 405
- Frekwencja: 17.18%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 405
- Liczba głosów nieważnych: 0
- Liczba głosów ważnych: 405
Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. KUSIOR BOGDAN
Ilość głosów 125
2. PIĄTKOWSKI GRZEGORZ
Ilość głosów 91
3. RADUSZEWSKA ZOFIA
Ilość głosów 67
4. SZCZEPAŃSKI DAWID
Ilość głosów 122
Okręg 3
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 311, 312
- Liczba uprawnionych do głosowania: 2103
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 175
- Liczba kart wyjętych z urny: 175
- Frekwencja: 8.32%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 175
- Liczba głosów nieważnych: 0
- Liczba głosów ważnych: 175
Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BERNIAK ANNA
Ilość głosów 49
2. MACIEJOWSKI KONRAD
Ilość głosów 65
3. MARCJANOWICZ LUCYNA
Ilość głosów 40
4. ZYGMUNT DANIEL
Ilość głosów 5
5. ŻELICHOWSKI MAREK
Ilość głosów 16
Okręg 4
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 312, 313
- Liczba uprawnionych do głosowania: 1780
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 118
- Liczba kart wyjętych z urny: 118
- Frekwencja: 6.63%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 118
- Liczba głosów nieważnych: 0
- Liczba głosów ważnych: 118
Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. ALBRYCHT PAWEŁ
Ilość głosów 16
2. SKOWYRA VIOLETTA
Ilość głosów 6
3. ŻOŁYNIAK PIOTR
Ilość głosów 96
Okręg 5
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 321, 334
- Liczba uprawnionych do głosowania: 1828
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 336
- Liczba kart wyjętych z urny: 336
- Frekwencja: 18.38%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 336
- Liczba głosów nieważnych: 0
- Liczba głosów ważnych: 336
Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. DZIUGAN MONIKA
Ilość głosów 71
2. FIREK WOJCIECH
Ilość głosów 39
3. HOHENAUER MAREK
Ilość głosów 116
4. KRZYSZTONEK JAKUB
Ilość głosów 53
5. LENIK PAWEŁ
Ilość głosów 23
6. MAJEWSKI DAWID
Ilość głosów 4
7. PORAŃSKI JAROSŁAW
Ilość głosów 9
8. WOŁOCH PAWEŁ
Ilość głosów 21
Okręg 6
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 322, 323
- Liczba uprawnionych do głosowania: 1962
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 270
- Liczba kart wyjętych z urny: 270
- Frekwencja: 13.76%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 270
- Liczba głosów nieważnych: 1
- Liczba głosów ważnych: 269
Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. DREWNICKI MICHAŁ
Ilość głosów 88
2. DYSZY ANNA
Ilość głosów 149
3. KOZŁOWSKI KAZIMIERZ
Ilość głosów 20
4. WALUŚ MAGDALENA
Ilość głosów 12
Okręg 7
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 320, 321, 322
- Liczba uprawnionych do głosowania: 2325
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 329
- Liczba kart wyjętych z urny: 328
- Frekwencja: 14.15%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 328
- Liczba głosów nieważnych: 0
- Liczba głosów ważnych: 328
Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. DOLATA BEATA
Ilość głosów 103
2. FUDALI JAKUB
Ilość głosów 43
3. PĘCZEK KAROL
Ilość głosów 145
4. TKACZYK MICHAŁ
Ilość głosów 6
5. WACH PIOTR
Ilość głosów 31
Okręg 8
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 319, 323
- Liczba uprawnionych do głosowania: 2338
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 241
- Liczba kart wyjętych z urny: 241
- Frekwencja: 10.31%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 241
- Liczba głosów nieważnych: 1
- Liczba głosów ważnych: 240
Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. DYMACZ SŁAWOMIR
Ilość głosów 199
2. TRZOP JACEK
Ilość głosów 41
Okręg 9
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 314, 315
- Liczba uprawnionych do głosowania: 1958
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 284
- Liczba kart wyjętych z urny: 284
- Frekwencja: 14.50%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 284
- Liczba głosów nieważnych: 0
- Liczba głosów ważnych: 284
Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. HAJDUGA DAWID
Ilość głosów 30
2. KAŁUŻA SZYMON
Ilość głosów 83
3. MAKOWSKI JACEK
Ilość głosów 40
4. NOWAK ZOFIA
Ilość głosów 45
5. OPARA-BUŁAWSKA MIROSŁAWA
Ilość głosów 43
6. TOMAL PAWEŁ
Ilość głosów 8
7. ZIĘTARA MIESZKO
Ilość głosów 35
Okręg 10
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 316, 317
- Liczba uprawnionych do głosowania: 1954
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 231
- Liczba kart wyjętych z urny: 231
- Frekwencja: 11.82%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 231
- Liczba głosów nieważnych: 0
- Liczba głosów ważnych: 231
Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BADOWSKI WALDEMAR
Ilość głosów 19
2. GRELECKI PIOTR
Ilość głosów 55
3. JARZĄBEK RAFAŁ
Ilość głosów 21
4. JASKÓLSKI PATRYK
Ilość głosów 20
5. PIECHOWSKA ANNA
Ilość głosów 78
6. RUDZK
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?