Wisła zdeklasowała ŁKS

Aż 5:2 wygrali dziś Wiślacy z łódzkim ŁKS-em. W ten sposób w ostatnim meczu rundy wiosennej przypieczętowali swój mistrzowski tytuł.

Po pierwszej połowie ŁKS prowadził 2:0. Zaraz po wznowieniu gry udało się krakowianom zdobyć gola kontaktowego, a w ostatnich 15 minutach spotkania strzelili aż 4 bramki, pokonując drużynę z Łodzi 5:2.

Pozostałe mecze piłkarskie:

•    Hutnik Kraków wygrał walkowerem z Orlętami Radzyń Podlaski, gdyż drużyna przeciwników nie dojechała z powodu… świątecznych korków.

•    Garbarnia Kraków wygrała z Lubaniem Maniowy 2:0. Jednego gola strzelili Garbarze, drugiego samobójczego, drużyna gości.