Wisła - Zawisza - remis w sparingu, występ Rumuna Oproiescu

jkl
Rafał Boguski strzelił bramkę w sparingu z Zawiszą Bydgoszcz.
Rafał Boguski strzelił bramkę w sparingu z Zawiszą Bydgoszcz. fot. Andrzej Banaś
Wisła Kraków zremisowała z Zawiszą Bydgoszcz 1:1 w sparingowym spotkaniu w Grodzisku Wielkopolskim. Bramkę dla "Białej Gwiazdy" zdobył Rafał Boguski w 53. minucie. Bydgoszczanie wyszli na prowadzenie w 28. min. po strzale Wójcickiego. W 50. minucie na boisko wszedł Rumun Sorin Oproiescu. W internecie pojawiły się opinie, że jest to piłkarz amator.

Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (0:1)
0:1 Wójcicki 28. min.
1:1 Boguski 53. min.

Wisła Kraków:
Miśkiewicz - Stolarski (67. Nalepa), Jovanović, Głowacki, Bunoza - Sarki (59. Szewczyk, 81. Sarki), Chrapek (50. Oproiescu), Wilk (66. Burdenski), Garguła, Małecki ? Boguski

Zawisza Bydgoszcz:
I połowa: Kaczmarek - Ciechanowski, Strąk, Goulon, Ziajka - Dudek, N'tame, Ripoli, Wójcicki, Masłowski - Abbott
II połowa: Witan - Mąka, N'Tame (75. Ziajka), Markowski, Petasz - Geworgian, Goulon, Tabaczynski, Kuklis, Ripoli (64. Wójcicki) - Sosnowski