Wisła - Legia: Mecz na szczycie dla Białej Gwiazdy [zdjęcia]

redakcja
redakcja
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Legia Warszawa Łukasz Żołądź
Wisła Kraków - Legia Warszawa 6 października to hit 11. kolejki Ekstraklasy. Wisła pokonała zespół z Warszawy 1:0. Zwycięskiego gola zdobył Paweł Brożek w 82. minucie meczu.

WISŁA - LEGIA ZDJĘCIA Z MECZU 6 października 2013

W 11. kolejce najciekawszym spotkaniem był bez wątpienia mecz Wisła - Legia. Biała Gwiazda w pierwszych dziesięciu spotkaniach sezonu 2013/2014 piłkarskiej Ekstraklasy nie przegrała. Z kolei Legia jest liderem rozgrywek.

Na boisku przy ul Reymonta w Krakowie spotkały się drużyny, które przewodzą w statystykach w dwóch kluczowych kategorii. Wisła ma najlepszą defensywę, a Legia atak.

W pierwszej połowie żadna z drużyn nie była w stanie zdobyć bramki. Gola na wagę spotkania szczelił w 82. minucie Paweł Brożek, po podaniu od Łukasza Garguły.__W całym spotkaniu przyznano również trzy żółte kartki (Łukasz Burliga, Michał Żyro, Łukasz Broź).

Podstawowe składy

Wisła: Miśkiewicz, Burliga, Głowacki, Chavez, Bunoza, Stjepanović, Chrapek, Sarki, Garguła, Boguski, Brożek

Legia: Skaba, Brzyski, Junior, Rzeźniczak, Broź, Jodłowiec, Furman, Żyro, Łukasik, Ojamaa, Dwaliszwili