Wisła Kraków wygrywa z Brazylią

rodzyn3k
rodzyn3k
Dzisiaj o 1 w nocy czasu Polskiego w Toronto Biała Gwiazda wygrała 2:0 w towarzyskim spotkaniu z Reprezentacją Brazylii do lat 20. Bramki dla Wisły strzelili Tomas Jirsak i Mauro Cantoro.

W 10 minucie meczu Brazylia miała szansę objąć prowadzenie. Sędzia jednak nie uznał gola, ponieważ Brazylijczyk Renan Olivieira strzelając, znalazł sie na pozycji spalonej.

W 56 minucie Rafał Boguski podał z prawej strony piłkę w pole karne, a Tomas Jirsak z woleja posłał ją w lewy róg bramki Vladimira. Wisła objęła prowadzenie.

Na dziesięć minut przed końcem meczu Wiślacy podwyższyli wynik na 2:0. Tomas Jirsak zagrał piłkę do Mauro Cantoro, który w pełnym biegu uderzył ją tak, że brazylijski bramkarz nie miał szans na obronę!

Brazylia U-20 - Wisła Kraków 0:2 (0:0)

0:1 Jirsak 56'

0:2 Cantoro 80'

Brazylia: Vladimir (72' Leonardo) – Maia (64' Douglas), Wellington, Wellinton Souza (69' Dalton), Everton – Tiago Dutra, Ze Eduardo (64' Junior), Camacho (59' Douglas Costa), Paulo Sergio - Marquinhos (59' Gabriel), Renan Oliveira

Wisła: Ilie Cebanu (46' Marcin Juszczyk) – Przemysław Szabat, Arkadiusz Głowacki, Cleber, Junior Diaz – Mauro Cantoro, Radosław Sobolewski, Tomas Jirsak (81' Mateusz Kowalski), Marek Zieńczuk – Patryk Małecki (66' Kmiecik), Rafał Boguski