Polecamy

BEZ NAPASTNIKA MECZU NIE WYGRASZ © Andrzej Banaś
[2/11]

BEZ NAPASTNIKA MECZU NIE WYGRASZ

Mecz z Rakowem pokazał, że trudno wygrać, jeśli nie posiada się jakości w ofensywie, przede wszystkim w pierwszej linii. Brak Felicio Brown Forbesa okazał się bardzo dotkliwy dla Wisły. Żan Medved kolejny raz nie wykorzystał swojej szansy. Kto wie, jak potoczyłby się ten mecz, gdyby w doliczonym czasie pierwszej połowy wykorzystał stuprocentową sytuację… Zmarnował ją koncertowo. A w drugiej połowie też nie pomógł drużynie.

Druga porażka z rzędu, choć tym razem odniesiona w nieco lepszym stylu - tak wygląda bilans tygodnia w wykonaniu piłkarzy Wisły Kraków. Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że krakowianie mogą być bardzo spokojni w kwestii utrzymania. W dwóch ostatnich meczach znów sami narobili sobie problemów. Wnioski po przegranym 1:2 meczu Wisły z Rakowem prezentujemy w GALERII. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.