Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Najpierw przyszła porażka w Płocku w meczu z Wisłą. Pechowa,...

Wisła Kraków. TOP 10 wydarzeń sezonu zasadniczego „Białej Gwiazdy”

SERIA DZIESIĘCIU, A NAWET JEDENASTU PORAŻEK

Najpierw przyszła porażka w Płocku w meczu z Wisłą. Pechowa, bo do przerwy krakowianie byli lepsi, mieli sytuacje na gole. Niestety, to właśnie w tym meczu kontuzji doznał Paweł Brożek, a bez niego po przerwie „Biała Gwiazda” wyglądała już znacznie gorzej, co wykorzystali „Nafciarze”. Gdy kilka dni później Wisła odpadła w zawstydzający sposób z Pucharu Polski po porażce z Błękitnymi Stargard, spirala zaczęła się nakręcać, a drużyna grała z meczu na mecz coraz gorzej. Przyszły przegrane derby, a w 13. kolejce prawdziwa klęska w Warszawie, gdzie z Legią wiślacy przegrali aż 0:7. Niemoc trwała dalej i jasnym się stało, że kryzysu nie będzie w stanie opanować Maciej Stolarczyk. Już po jego zastąpieniu przez Artura Skowronka drużyna przegrała jeszcze trzy mecze, co dało w sumie bilans dziesięciu ligowych porażek z rzędu, a licząc z Pucharem Polski nawet jedenastu.

Najnowsze informacje o maturze 2024 od CKE. To warto wiedzieć!

Przecieki na maturze 2024. Pytania niejawne zostaną ujawnione?